• Генеральні медіа партнери
  • Генеральні медіа партнери
  • Титульний спонсор
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний спортивний партнер
  • Офіційний медичний партнер
  • Офіційні партнери
  • Офіційні партнери
  • Офіційні партнери
  • Офіційний партнер

Результати Long Training 18.08.2018

Шановні учасники!

Дякуємо Вам за участь в тестовому Забізі, який відбувся 18.08.2018. Цього разу нас вже зібралося більше ста учасників.

Результати доступні на цій сторінці, а також в ваших особистих кабінетах (з 19.08.2018).

Рухаємось далі та чекаємо вас 2 вересня та тестовій 30-ці!

Результати на дистанції 20 км

PlaceBibNameYoBClubLapsLap 1Lap 2Lap 3Lap 4Net TimeGun TimeGapTempo
20km
Female
1.2036Марічка Падалко1976427:30.8528:01.5528:19.4128:23.561:52:12.671:52:15.35-5:36
2.2027Oleksandra Radomska1963427:36.9027:53.8228:19.6729:07.311:52:54.341:52:57.69+00:42.35:38
3.2051Anastasia Yurok1988428:20.6429:01.4829:09.6929:58.791:56:27.821:56:30.59+04:15.25:49
4.2021Тетяна Іваненко1982427:31.5628:59.2731:01.2733:36.372:01:04.902:01:08.47+08:53.16:03
5.2020Yuliia Bielikova1989429:42.3131:27.8330:51.8930:16.352:02:14.502:02:18.37+10:03.06:06
6.2030Анна Кузнецова1984Discipline430:31.1930:56.7030:34.9930:16.082:02:12.362:02:18.94+10:03.56:06
7.2008Тетяна Огороднік1981430:58.1832:00.8631:52.3032:42.182:07:32.432:07:33.51+15:18.16:22
8.2004Ганна Давидова1991432:38.7134:52.0436:44.9930:38.532:14:46.232:14:54.25+22:38.96:44
9.2005Маша Кот1992432:38.7734:52.7236:45.3538:02.372:22:11.742:22:19.20+30:03.87:06
DNF2033Tatyana Polovchenko1982Sportlife326:12.3226:55.4427:59.731:21:07.48-1 LAP4:03
DNF2003Olha Bershadska1994330:51.5230:21.2832:23.411:33:36.19-1 LAP4:40
Male
1.2043Andrii Lysenko1986Endurance School419:56.1319:50.9520:06.6920:19.811:20:13.151:20:13.56-4:00
2.2001Roman Khomenko1992422:04.6722:17.8221:37.8220:56.541:26:48.591:26:56.82+06:43.24:20
3.2053Роман Радько1975422:03.7822:17.6921:37.3921:00.001:26:57.771:26:58.84+06:45.24:20
4.2039Aleksandr Shapoval1985422:04.5322:17.6921:36.9221:08.121:27:06.641:27:07.25+06:53.64:21
5.2052Сергій Корженко1987422:04.5922:17.5021:37.5622:00.271:27:54.561:27:59.90+07:46.34:23
6.2042Александр Поляков1987424:01.9423:36.8823:53.1923:56.601:35:20.061:35:28.59+15:15.04:46
7.2012Юрій Скидан1982427:23.8224:09.7322:59.7622:01.931:36:26.071:36:35.23+16:21.64:49
8.2050Ярослав Федорак1983424:48.7224:46.7725:00.3525:32.861:40:03.841:40:08.68+19:55.15:00
9.2038Євген Яковлев1967"Аквалідер"423:09.0824:18.4225:57.4728:17.331:41:37.151:41:42.30+21:28.75:05
10.2014Egor Gumenuk1992Sapik Team426:24.1625:40.2325:46.2825:27.041:43:05.321:43:17.69+23:04.15:09
11.2010Сергій Шевлюга1958425:37.6725:23.3926:13.0726:57.521:44:06.191:44:11.64+23:58.05:12
12.2032Олександр Лабунець1991Run Ukraine424:49.6824:43.0726:40.5228:10.481:44:20.041:44:23.73+24:10.15:13
13.2057Владислав Кузнєцов1993428:28.8226:12.5026:12.6726:07.501:46:55.591:47:01.47+26:47.95:21
14.2019Andriy Prushko1986427:36.0627:53.9628:05.7724:54.441:48:18.681:48:30.21+28:16.65:25
15.2029Konstantin Degtyarev1985427:59.4327:33.9527:11.9927:13.811:49:57.611:49:59.16+29:45.65:29
16.2059Иван Третьяков1978434:47.4128:04.9124:41.0224:37.531:51:57.201:52:10.85+31:57.25:36
17.2017Sergey Pashchukov1991428:00.7827:54.0127:39.3631:02.441:54:31.731:54:36.57+34:23.05:43
18.2028Сергій Пушенко1983431:40.9626:34.4428:06.3629:17.881:55:31.691:55:39.63+35:26.05:46
19.2015Андрій Матвієнко1976Sapik Team428:52.4029:00.4230:06.0530:15.951:58:10.101:58:14.81+38:01.25:54
20.2055Сергей Астратов1972427:29.2028:18.9230:37.2331:56.951:58:13.501:58:22.29+38:08.75:55
21.2056Євген Куліш1985426:09.7627:19.4732:14.4032:53.401:58:36.611:58:37.02+38:23.45:55
22.2041Саша Сингаевский1974427:45.5328:20.8730:25.2732:16.291:58:41.921:58:47.95+38:34.35:56
23.2007Андрій Григоращук1980Runday429:52.0431:23.0130:57.6727:38.941:59:40.161:59:51.64+39:38.05:59
24.2049Dmytro Kovtun1980KM Running Club430:26.9830:45.9830:51.1629:51.882:01:49.132:01:55.99+41:42.46:05
25.2025Anatoliy Tataryntsev1976429:09.0528:51.4330:17.2134:48.282:03:00.662:03:05.97+42:52.46:09
26.2048Олексій Константінов1982427:37.1228:40.6931:33.2936:10.112:04:00.642:04:01.20+43:47.66:12
27.2035Pavel Beschastnyi1984431:39.3131:33.4832:29.1231:07.682:06:37.982:06:49.58+46:36.06:20
28.2054Олександр Квартюк1979431:38.1631:34.0432:29.3531:11.782:06:49.532:06:53.32+46:39.76:20
29.2040Ігор Алексюк1962Run Base Kyiv431:38.4831:33.7432:29.0531:12.272:06:42.432:06:53.53+46:39.96:20
30.2047Сергій Юзьков1979433:40.6435:22.3726:57.8130:53.592:06:42.212:06:54.40+46:40.86:20
31.2024Roman Denisov1981430:58.0632:01.1631:52.2632:44.262:07:34.362:07:35.72+47:22.16:22
32.2034Алексей Мохунов1969429:49.7231:21.2031:22.1536:03.982:08:27.832:08:37.04+48:23.46:25
33.2045Denys Sedakov1974Sapik Team429:19.7129:32.9133:15.3536:43.382:08:47.572:08:51.34+48:37.76:26
34.2046Олексій Юзьков1979СК "НАУКОВЕЦЬ"429:33.7829:47.7933:35.0941:26.852:14:11.572:14:23.49+54:09.96:43
DNF2058Сергей Косяк1969322:04.8422:35.5224:20.921:09:01.27-1 LAP3:27
DNF2011Artyom Baroyan1985329:40.9331:31.0530:52.221:32:04.18-1 LAP4:36

Результати на дистанції 10 км

PlaceBibNameYoBClubLapsLap 1Lap 2Net TimeGun TimeGapTempo
10km
Female
1.1027Тетяна Сазонова1975222:42.0423:07.7045:48.5845:49.74-4:34
2.1031Олександра Сазонова2002224:54.8725:50.1750:43.7950:45.04+04:55.35:04
3.2077Олена Радченко1996225:34.2026:07.9251:38.0551:42.11+05:52.35:10
4.1095Екатерина Комарова1970229:07.5327:53.6056:58.9357:01.13+11:11.35:42
5.1009Татьяна Микац1977228:45.5529:44.2358:26.4258:29.77+12:40.05:50
6.2072Катерина Атдаєва1992228:40.3632:19.861:00:54.211:01:00.22+15:10.46:06
7.1085Лідія Кузьменко1982230:46.1830:48.151:01:23.031:01:34.33+15:44.56:09
8.1010Оксана Кудін1992231:12.8730:31.071:01:36.751:01:43.93+15:54.16:10
9.1091Альона Супрун1993231:40.1431:25.451:02:54.571:03:05.59+17:15.86:18
10.5040Алла Семенчук1985231:32.1031:46.751:03:10.231:03:18.84+17:29.16:19
11.1094Маша Мазурок1998232:14.9331:21.891:03:33.621:03:36.81+17:47.06:21
12.5044Катерина Остапенко1991233:44.6932:07.791:05:48.511:05:52.47+20:02.76:35
13.2074Наталья Кириллова1977233:19.4333:31.871:06:49.111:06:51.29+21:01.56:41
14.5038Наталия Колодяжная1977232:13.9335:08.191:07:12.251:07:22.11+21:32.36:44
15.2018Anna Kishynets1984232:39.2536:49.691:09:19.151:09:28.93+23:39.16:56
Male
1.1087Дмитрий Шахов1988224:14.7123:33.5147:43.1747:48.21-4:46
2.5037Mykola Slobodian1982224:26.3024:50.1649:10.5749:16.46+01:28.24:55
3.1062Selim Tokhtarov1999224:29.6425:35.0050:01.5550:04.64+02:16.45:00
4.1048Денис Муштин1993224:54.9925:50.0650:43.6250:45.04+02:56.85:04
5.1093Roman Onopriichuk1986KM Running Club226:08.9425:38.8151:42.9851:47.75+03:59.55:10
6.2060Виктор Колодяжный1975226:06.4426:14.9152:19.8052:21.35+04:33.15:14
7.1098Роман Марченко1988Nike+ Run Club227:19.6425:32.7152:42.9452:52.34+05:04.15:17
8.1016Олег Васильевич1972226:07.1427:06.1253:06.2853:13.26+05:25.05:19
9.1096Александр Пугачев1989227:14.4126:56.9554:04.8954:11.36+06:23.15:25
10.1092Stepan Danysh1992229:34.5824:38.6454:01.9254:13.21+06:25.05:25
11.1012Андрій Одинокий1986Run Base Kyiv227:34.9126:51.7854:16.1354:26.68+06:38.45:26
12.1053Oleksandr Tsarenko1980227:37.5827:18.3454:49.1254:55.91+07:07.75:29
13.1069Ihor Pshyk1979227:57.3227:59.6455:55.9755:56.96+08:08.75:35
14.1011Ілія Антонов1995229:34.2226:53.3856:20.4256:27.60+08:39.35:38
15.1020Роман Чайковський1973227:56.0829:21.4657:17.54+09:29.35:43
16.1050Яценко Алексей1985National229:09.5028:52.1557:55.1158:01.64+10:13.45:48
17.1088Володимир Дмитрієнко1984228:52.5230:14.1959:02.7559:06.71+11:18.55:54
18.1089Тимур Аршавін1991228:52.7230:14.0859:03.0359:06.80+11:18.55:54
19.1036Sergii Dudar1982229:41.4330:33.481:00:04.771:00:14.90+12:26.66:01
20.1097Євген Осьмак1983229:37.6930:57.111:00:28.861:00:34.79+12:46.56:03
21.2079Денис Феденко1993228:40.5832:19.641:00:53.361:01:00.22+13:12.06:06
22.2076Юрiй Жданов1991231:46.5629:26.311:01:06.071:01:12.87+13:24.66:07
23.1099Vasyl Kondratenko1974228:50.1832:34.981:01:21.201:01:25.16+13:36.96:08
24.1067Антон Бреусов1978230:01.4432:04.671:02:04.801:02:06.11+14:17.96:12
25.2037Вадим Ковальов1977НПУ229:14.1032:59.471:02:02.211:02:13.57+14:25.36:13
26.1090Volodymyr Shkurov1958СК "НАУКОВЕЦЬ"231:05.9432:54.021:03:55.121:03:59.96+16:11.76:23
27.1059Anton Stremovskiy1981Sportlife234:13.0132:21.411:06:28.411:06:34.41+18:46.26:39

Результати на дистанції 5 км

PlaceBibNameYoBClubLapsNet TimeGun TimeGapTempo
5km
Female
1.5034Ольга Антонова1983128:45.5028:49.68-5:45
2.5035Халісє Зінедін1995Sportlife128:47.8428:51.03+00:01.35:46
3.2031Анастасия Минак1993129:27.9429:36.57+00:46.85:55
4.5014Anna Krivitskaya1983131:33.3331:41.54+02:51.86:20
5.5039Олена Гонтар1982131:35.4931:42.59+02:52.96:20
6.5042Полина Потапенко1982134:49.5834:53.97+06:04.26:58
7.5043Лилия Беляшова1994140:47.6440:50.66+12:00.98:10
8.5006Анастасия Крамар1996141:55.9842:03.92+13:14.28:24
Male
1.5000Andrii Magalich1992119:48.6819:49.37-3:57
2.5003Oleg Kuzmich1997121:21.5321:22.43+01:33.04:16
3.5032Інокентій Іванов1981127:31.4127:34.03+07:44.65:30
4.5017Олександр Редько1991127:34.1427:36.35+07:46.95:31
5.1086Олег Осіян1985129:54.1130:02.76+10:13.36:00
6.5002Михаил Гриценко1985130:29.31+10:39.96:05
7.5041Alex Zerov1986131:34.8831:44.91+11:55.56:20
8.5033Andriy Danylenko1975Київ131:44.6331:53.74+12:04.36:22
9.5001ANDRIY MALIVANCHUK1979132:40.3932:52.91+13:03.56:34