• Титульний спонсор
  • Партнери
  • Партнери дистанцій
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер Бігової Ліги Українських Мейджорів
  • Партнери дистанцій

Команда пейсмейкерів

Марафон – це завжди випробування для вашої бігової готовності, для ваших сил та умінь. Близько двох тисяч бігунів – любителів бігу та професіоналів – долатимуть марафонську дистанцію на 10-ому ювілейному Wizz Air Kyiv City Marathon.

Підкорити цю дистанцію їм допомагатиме команда пейсмейкерів. Пейсмейкери – це досвідчені бігуни, які виходять на дистанцію разом з усіма учасниками забігу. Їх основне завдання – задати оптимальний біговий темп, який допоможе учасникам гарантовано прийти до фінішу в установлений час.

 

Знайомство з командою «пейсмейкерів»:

Пейсмейкери 02:59

 

Олександр Оксенюк

Клуб: KM Running Club

 

Побажання учасникам:

Учасникам Київського марафону бажаю успішно подолати непросту, але надзвичайно видовищну трасу і отримати при цьому максимум задоволення!

Андрій Олійник

Клуб: Fortis Run Club

 

Побажання учасникам:

Бажаю завжди ставити перед собою амбіційні бігові цілі і завжди їх досягати.

 

Пейсмейкери 03:14

Іван Глива

Клуб: Strasimeno

 

Побажання учасникам:

Любіть бігати і інші будуть любити вас.

Сергій Година

Клуб: RC “Kremen”

 

Побажання учасникам:

Бажаю всім учасникам отримати задоволення від марафону, а також показати найкращі результати!

Пейсмейкери 03:29

Олександр Мозговий

Клуб: МК Харків

 

Побажання учасникам:

Бажаю досягнення поставлених цілей.

Максим Гудемчук

Клуб: KMRC

 

Побажання учасникам:

Борітеся й поборете.

Пейсмейкери 03:44

Вячеслав Круковський

Клуб: RunBase Kyiv

 

Побажання учасникам:

Всім біг )

Дмитро Кербут

Клуб: Running Club Poltava

 

Побажання учасникам:
Бажаю кожному учаснику, хто знайшов у собі сміливість і сили вийти на старт – успішно здолати дистанцію та набути певного досвіду в подоланні випробувань і проблем. Всі обмеження тільки у нас в голові.

Пейсмейкери 03:59

Леонід Самофалов

Клуб: БК Телеги

 

Побажання учасникам:

Бажаю отримати від забігу максимум позитивних емоцій та виконати поставлені цілі, а для тих, хто біжить не вперше – підняти планку своїх результатів.

Олександр Зимницький

Клуб: МК Харків

 

Побажання учасникам:
Легких ніг!

Пейсмейкери 04:14

Андрій Усенко

Клуб: RunBaseKyiv

 

Побажання учасникам:

Бігайте не заради бігу, а заради емоцій, які він дарує. Навчіться ловити момент, розчинятися й насолоджуватися.

Костянтин Бондарев

Клуб: АБУ

 

Побажання учасникам:
Бажаю всім отримати задоволення від цього грандіозного свята бігу.

Пейсмейкери 04:29

Андрій Ющенко

Клуб: Ритм

 

Побажання учасникам:

Бажаю рівної траси та легких ніг!

Станіслав Єрко

Клуб: СК Науковець

 

Побажання учасникам:
Тим, хто біжить свій перший марафон, раджу не перейматися через час – Ви все одно його покращите на другому марафоні. Ті, для кого це не вперше, пам’ятайте – це не останній Ваш марафон. Пройдіть дистанцію оптимально до своєї теперішньої підготовки та не нашкодьте здоров’ю!

Поради, як обрати «пейсмейкера»:

  1. Не помились із вибором свого темпу.

Пейсмейкери підтримують заданий темп упродовж усього забігу. Але бігунам варто належно оцінювати свою форму, бо інакше вони можуть “не витягти” обраний темп. Щоб не звинувачувати потім пейсмейкерів, перед стартом проконсультуйся з тренером щодо своєї фізичної форми та можливостей та візьми участь у кількох тестових забігах.

  1. Знайди свого пейсмейкера.

Традиційно на Київському марафоні для кожного темпу буде по два пейсмейкери. Кожна пара пейсмейкерів проходитиме марафонську дистанцію за визначений час: 2 год 59 хв, 03 год 14 хв, 3 год 29 хв, 3 год 44 хв, 3 год 59 хв, 4 год 14 хв та 4 год 29 хв. У стартовому коридорі їх буде легко впізнати за прапорами з написом визначеного часу та яскравими футболками. Щойно ти опинишся у стартовому коридорі – одразу рухайся просто до них.

  1. Тримай темп.

Під час забігу тобі варто завжди тримати пейсмейкерів у полі зору, витримуючи дистанцію приблизно у 20-30 метрів. Намагайся не відставати, тому що на те, щоб їх наздогнати, знадобиться значно більше зусиль. Переконайся протягом перших кількох кілометрів, що ти у змозі тримати заданий темп. А далі – просто слідуй за пейсмейкером, думай про медальку, яка чекатиме тебе на фініші та насолоджуйся бігом.

  1. Якщо темп занадто швидкий…

Не виключено, що майже одразу після початку забігу ти зрозумієш, що цей темп занадто швидкий для тебе. Не витрачай часу та сил надаремно – краще сповільнись та перейди на посильний для тебе темп. Краще закінчити забіг самому, аніж вибитися з сил, намагаючись наздогнати пейсмейкерів.

  1. Якщо це (справді) занадто легко.

Може виявитись, що твої ноги – у значно кращій формі, аніж ти думав на початку, і темп пейсмейкера видасться млявим. Чи варто прискорюватись? Іноді – так. Головне – не зробити це занадто рано, щоб не розтратити усі сили задовго до фінішу.