До старту
залишилось
sponsor
 • Генеральні медіа партнери
 • Генеральні медіа партнери
 • Титульний спонсор
 • Офіційний спортивний партнер
 • Платіжний партнер
 • Партнери дистанцій
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер
 • Партнери дистанцій
 • Медичний партнер
До старту
залишилось
sponsor

Команда пейсмейкерів

Марафон – це завжди випробування для вашої бігової готовності, для ваших сил та умінь. Близько двох тисяч бігунів – любителів бігу та професіоналів – долатимуть марафонську дистанцію на 10-ому ювілейному Wizz Air Kyiv City Marathon.

Підкорити цю дистанцію їм допомагатиме команда пейсмейкерів. Пейсмейкери – це досвідчені бігуни, які виходять на дистанцію разом з усіма учасниками забігу. Їх основне завдання – задати оптимальний біговий темп, який допоможе учасникам гарантовано прийти до фінішу в установлений час.

 

Знайомство з командою «пейсмейкерів»:

Пейсмейкери 02:59

Олександр Оксенюк

Клуб: KM Running Club

 

Побажання учасникам:

Учасникам Київського марафону бажаю успішно подолати непросту, але надзвичайно видовищну трасу і отримати при цьому максимум задоволення!

Андрій Олійник

Клуб: Fortis Run Club

 

Побажання учасникам:

Бажаю завжди ставити перед собою амбіційні бігові цілі і завжди їх досягати.

 

Пейсмейкери 03:14

Іван Глива

Клуб: Strasimeno

 

Побажання учасникам:

Любіть бігати і інші будуть любити вас.

Сергій Година

Клуб: RC “Kremen”

 

Побажання учасникам:

Бажаю всім учасникам отримати задоволення від марафону, а також показати найкращі результати!

Пейсмейкери 03:29

Олександр Мозговий

Клуб: МК Харків

 

Побажання учасникам:

Бажаю досягнення поставлених цілей.

Максим Гудемчук

Клуб: KMRC

 

Побажання учасникам:

Борітеся й поборете.

Пейсмейкери 03:44

Вячеслав Круковський

Клуб: RunBase Kyiv

 

Побажання учасникам:

Всім біг )

Дмитро Кербут

Клуб: Running Club Poltava

 

Побажання учасникам:
Бажаю кожному учаснику, хто знайшов у собі сміливість і сили вийти на старт – успішно здолати дистанцію та набути певного досвіду в подоланні випробувань і проблем. Всі обмеження тільки у нас в голові.

Пейсмейкери 03:59

Леонід Самофалов

Клуб: БК Телеги

 

Побажання учасникам:

Бажаю отримати від забігу максимум позитивних емоцій та виконати поставлені цілі, а для тих, хто біжить не вперше – підняти планку своїх результатів.

Олександр Зимницький

Клуб: МК Харків

 

Побажання учасникам:
Легких ніг!

Пейсмейкери 04:14

Андрій Усенко

Клуб: RunBaseKyiv

 

Побажання учасникам:

Бігайте не заради бігу, а заради емоцій, які він дарує. Навчіться ловити момент, розчинятися й насолоджуватися.

Костянтин Бондарев

Клуб: АБУ

 

Побажання учасникам:
Бажаю всім отримати задоволення від цього грандіозного свята бігу.

Пейсмейкери 04:29

Андрій Ющенко

Клуб: Ритм

 

Побажання учасникам:

Бажаю рівної траси та легких ніг!

Станіслав Єрко

Клуб: СК Науковець

 

Побажання учасникам:
Тим, хто біжить свій перший марафон, раджу не перейматися через час – Ви все одно його покращите на другому марафоні. Ті, для кого це не вперше, пам’ятайте – це не останній Ваш марафон. Пройдіть дистанцію оптимально до своєї теперішньої підготовки та не нашкодьте здоров’ю!

Поради, як обрати «пейсмейкера»:

 1. Не помиліться із вибором свого темпу.

Завдання пейсмейкерів просте – підтримувати заданий темп протягом усього забігу. Але бігуни повинні належним чином оцінити свій потенціал. “Не помиліться з вибором свого темпу”, – повторює Домінік Шовельє, бронзовий призер чемпіонату Європи 1990 року. Перед змаганнями варто проконсультуватися із тренером щодо вашої фізичної форми та можливостей.

 1. Перед стартом

На Київському півмарафоні традиційно буде два пейсмейкери для кожного темпу. Пейсмейкери будуть супроводжувати учасників на 1:29, 1:39, 1:49, 1:59, 2:09 та 2:19 хв. У стартовому коридорі їх буде легко впізнати через прапори із написом фінішного часу за спинами пейсмейкерів. “Коли ви входите в стартовий коридор, одразу рухайтеся просто до них”, радить легенда французького марафону Домінік Шовельє. “Не панікуйте. Вам не потрібно міцно за них триматися — вони нікуди не полетять!”

 1. Вибір правильного темпу

Після старту необхідно негайно знайти «пейсмейкерів» з повітряними кульками і постійно тримати їх в полі зору, залишаючись на приблизно 20-30 метрів позаду них. Намагайтеся не відставати: на те, щоб їх наздогнати, завжди потрібно витратити більше зусиль, а це може завдати шкоди пізніше. Переконайтеся протягом перших кількох кілометрів, що це саме той темп, який ви планували підтримувати.  А потім — просто слідуйте за пейсмейкером, думайте про напої і насолоджуйтеся бігом

 1. Коли темп занадто швидкий…

Цілком можливо, що майже відразу після початку забігу ви зрозумієте, що цей темп зашвидкий для вас. “Не втрачайте часу марно”, попереджає Домінік Шовельє, чотириразовий чемпіон французького марафону. “Якщо ви почали відхилятися від графіку, варто сповільнитися і поступово перейти на темп, який вас влаштовує.” Краще закінчити забіг самому або разом з іншими бігунами, ніж намагатися слідувати за пейсмейкерами. «Шошо» жартує: “Не чекайте чверть години на узбіччі, поки не з’явиться інший пейсмейкер!”

 1. Якщо це (справді) занадто легко

Іноді ваші ноги знаходяться в кращій формі, ніж ви думали, і темп пейсмейкера видається трохи млявим. Чи слід прискорюватися?  “Так, це можна зробити”, визнає Домінік Шовельє. “Але прослідкуйте, щоб не зробити це занадто рано.” Врешті решт, пейсмейкери – це ідеальні метрономи. Вони можуть дати безцінні навички управління своїми зусиллями, особливо менш досвідченим бігунам. Найкраща порада, як правило, полягає в тому, щоб слідувати їх ритму.