До старту
залишилось
sponsor
 • Генеральні медіа партнери
 • Генеральні медіа партнери
 • Титульний спонсор
 • Офіційний спортивний партнер
 • Партнер дистанції
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер
До старту
залишилось
sponsor

Команда пейсмейкерів

Марафон – це складна дистанція, що підкорюється найсміливішим та найнаполеглевішим. Більше тисячі бігунів з усіх куточків України та світу будуть долати цю дистанцію на 9th Wizz Air Kyiv City Marathon

 

Пейсмейкер – це досвідчений бігун, що виходить на дистанцію разом з усіма учасниками забігу, проте його головною задачею є задавання оптимального бігового темпу – ритму, котрий допоможе учасникам гарантовано прийти до фінішу в установлений час.

 

 

Знайомство з командою «пейсмейкерів»:

Пейсмейкери 02:59

 

Оксенюк Олександр

 

Побажання учасникам:

 “Усім учасникам отримати максимум задоволення від подолання непростої дистанції Київського марафону. Вдалого та результативного фінішу!”

Ханас Володимир

 

Побажання учасникам:

Мрії не даються просто так! Просто хотіти замало! Потрібно діяти та розуміти, що доведеться важко та довго працювати, чимось жертвувати, від чогось відмовлятись, у чомусь переступати через себе. Моя порада – не здаватись! Адже витримка – це ознака лідера. Якщо ти дозволив собі хоча б раз здатись, то це в майбутньому може стати звичкою. Працюйте над собою та йдіть наполегливо до своєї цілі. А також не відкладайте на завтра те, що можете зробити сьогодні! P.S. І ще цього року (тобто 18.03.2018.) мені вдалось на 9-му Одеському марафоні покращити свій особистий рекорд на марафоні. Тобто це в мене був 13-тий марафон, і тепер у мене особистий рекорд 2:41:06

 

Пейсмейкери 03:14

Глива Іван

 

Побажання учасникам:

Любіть бігати, і всі будуть любити вас

Година Сергій

 

Побажання учасникам:

Будьте впевнені в собі та своїх можливостях. Ви можете більше, ніж собі думаєте! Отримайте задоволення від забігу! Бажаю всім перемог над собою та оновлення рекордів!

Пейсмейкери 03:29

Мозговий Олександр

 

Побажання учасникам:

Нехай ваші спортивні результати будуть відмінними, проте ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, прагніть нових вершин, втілюйте свої мрії. Щастя вам і перемоги!

Денделєв Артем

 

Побажання учасникам:

Розрахуй свої можливості, і ми тобі допоможемо витратити енергію рівномірно)

 

Пейсмейкери 03:44

Станкевич Юрій

 

Побажання учасникам:

Бажаю усім учасникам Wizz Air Kyiv City Marathon 2018 перш за все отримати задоволення та радість від забігу! Кожне підготовче тренування дасть результат на марафоні! Приємного здивування від усвідомлення можливостей вашого тіла! 😉

Арзяєв Олександр

 

Побажання учасникам:

Біжіть так, аби любити рух все своє життя!

Пейсмейкери 03:59

Пічурін Роман

 

Побажання учасникам:

Марафон починається після 30км… Бажаю кайфонути від нього, і отримати купу гарних емоцій!

Кербут Дмитро

 

Побажання учасникам:

Всі обмеження та страхи – тільки в наших головах. Не бійтеся зробити перший крок. Біг – це життя

Пейсмейкери 04:14

Олексієнко Ігор

 

Побажання учасникам:

Ви краще, ніж ви думаєте. Ви можете більше, ніж вам здається. Налаштуйтеся не здаватися

Головченко Олександр

 

Побажання учасникам:

Марафон — серйозне випробування для організму, і навіть якщо вам здається, що ви готові, варто оцінити, чи давно ви бігаєте? Подолання марафонської дистанції потребує довготривалої добре спланованої підготовки. В середньому правильно буде планувати свій перший марафон не раніше, ніж через 1-2 роки після початку заняття бігом. Конкретний строк залежить від вихідної фізичної форми людини, рівня здоров’я, віку, наявності або відсутності зайвої ваги і т.п. Слід пам’ятати, що якщо робити щось зі своїм організмом лише для того, щоб виграти парі, можна отримати негативні наслідки. Підготовка до марафону — це не лише біг. Міцний прес, руки, спина — усе це необхідно вам. Фактично слід розуміти, що біг — це робота не лише ногами, а усіма м’язами усього тіла. Тільки деякі м’язи повинні бути постійно в тонусі (корсет, торс), а деякі працюють у режимі “напруження-розслаблення”. Виконання силових вправ у специфічному для бігу режимі допоможе вам менше втомлюватися та уникнути непотрібних травм.

Пейсмейкери: 04:29

Єрко Станіслав

 

Побажання учасникам:

Keep calm and run your marathon. Ті, хто біжить свій перший марафон, не переймайтесь через час, Ви його все одно покращите на своєму другому марафоні. Ті, хто біжить не свій перший марафон – це не останній Ваш марафон. Пройдіть дистанцію оптимально до своєї підготовки та не нашкодьте здоров’ю!

Усенко Андрій

 

Побажання учасникам:

Не забувайте насолоджуватися бігом!

Поради, як обрати «пейсмейкера»:

 1. Не помиліться із вибором свого темпу.

Завдання пейсмейкерів просте – підтримувати заданий темп протягом усього забігу. Але бігуни повинні належним чином оцінити свій потенціал. “Не помиліться з вибором свого темпу”, – повторює Домінік Шовельє, бронзовий призер чемпіонату Європи 1990 року. Перед змаганнями варто проконсультуватися із тренером щодо вашої фізичної форми та можливостей.

 1. Перед стартом

На Київському марафоні традиційно буде два пейсмейкери для кожного темпу. Пейсмейкери будуть супроводжувати учасників на час: 2:59, 3:14, 3:29 3:44, 3:59, 4:14 та на 4:29 год.  У стартовому коридорі їх буде легко впізнати через прапори із написом фінішного часу за спинами пейсмейкерів. “Коли ви входите в стартовий коридор, одразу рухайтеся просто до них”, радить легенда французького марафону Домінік Шовельє. “Не панікуйте. Вам не потрібно міцно за них триматися — вони нікуди не полетять!”

 1. Вибір правильного темпу

Після старту необхідно негайно знайти «пейсмейкерів» з повітряними кульками і постійно тримати їх в полі зору, залишаючись на приблизно 20-30 метрів позаду них. Намагайтеся не відставати: на те, щоб їх наздогнати, завжди потрібно витратити більше зусиль, а це може завдати шкоди пізніше. Переконайтеся протягом перших кількох кілометрів, що це саме той темп, який ви планували підтримувати.  А потім — просто слідуйте за пейсмейкером, думайте про напої і насолоджуйтеся бігом

 1. Коли темп занадто швидкий…

Цілком можливо, що майже відразу після початку забігу ви зрозумієте, що цей темп зашвидкий для вас. “Не втрачайте часу марно”, попереджає Домінік Шовельє, чотириразовий чемпіон французького марафону. “Якщо ви почали відхилятися від графіку, варто сповільнитися і поступово перейти на темп, який вас влаштовує.” Краще закінчити забіг самому або разом з іншими бігунами, ніж намагатися слідувати за пейсмейкерами. «Шошо» жартує: “Не чекайте чверть години на узбіччі, поки не з’явиться інший пейсмейкер!”

 1. Якщо це (справді) занадто легко

Іноді ваші ноги знаходяться в кращій формі, ніж ви думали, і темп пейсмейкера видається трохи млявим. Чи слід прискорюватися?  “Так, це можна зробити”, визнає Домінік Шовельє. “Але прослідкуйте, щоб не зробити це занадто рано.” Врешті решт, пейсмейкери – це ідеальні метрономи. Вони можуть дати безцінні навички управління своїми зусиллями, особливо менш досвідченим бігунам. Найкраща порада, як правило, полягає в тому, щоб слідувати їх ритму.