До старту
залишилось
  • Генеральні медіа партнери
  • Генеральні медіа партнери
  • Титульний спонсор
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний спортивний партнер
  • Офіційний медичний партнер

Команда пейсмейкерів

Марафон – це хороша перевірка вашої біговій готовності на серйозній дистанції. Близько тисячі бігунів від новачків до професіоналів будуть долати цю дистанцію на марафоні.

Пейсмейкер – це досвідчений бігун, що виходить на дистанцію разом з усіма учасниками забігу, проте його головною задачею є задавання оптимального бігового темпу – ритму, котрий допоможе учасникам гарантовано прийти до фінішу в установлений час

Знайомство з командою «пейсмейкерів»:

Пейсмейкери 3:00

Попов Сергій

 

 

Побажання учасникам:

Біжіть з таким фемпом, щоб Ви могли посміхатися. Пам’ятайте, що ви нікому і нічого не зобов’язані доводити, ви просто добре проводите час в хорошій компанії. І отримуєте задоволення від того, що вам подобається – сьогодні це марафон

Оксенюк Олександр

Клуб: КM Running Club

 

Побажання учасникам:

Всім учасникам отримати макімум задоволення від подолання непростий дистанції Київського марафону. Вдалого і результативного фінішу!

 

Пейсмейкери 3:15

Кірчик Сергій

Клуб: КЛБ “Кремень”

 

 

Побажання учасникам:

Бажаю життєвої витривалості і здоров’я справжнього марафонця. Всім учасникам тверезої свідомості та дружньої бігової компанії.

Глива Іван

Клуб: ДЮСШ Охтирського р-ну

 

Побажання учасникам:

Любіть бігати і інші будуть любити вас!

Пейсмейкери 3:30

Мозговий Олександр

Клуб: КЛБ “Харьков”

 

Побажання учасникам:

Ви краще, ніж ви думаєте. Ви можете більше, ніж вам здається!

Денделєв Артем

Клуб: МК “Тарас Бульба”

 

Побажання учасникам:

Хочу побажати учасникам тверезо оцінити свої сили і причепитися до “правильного” пейсмейкер з самого початку. Перша половина дистанції повинна пройти легко, щоб не відставати на другій половині.

Пейсмейкери 3:45

Станкевич Юрiй

Клуб: Sparta Runners Club

 

Побажання учасникам:

Ви краще, ніж ви думаєте. Ви можете більше, ніж вам здається!

Камєшков Денис

Клуб: МК”RunOk”

 

Побажання учасникам:

Бігайте часто, бігайте швидко! Але ніколи не обганяйте почуття радості, яке відчуває від бігу!

Пейсмейкери 4:00

Таран Микола

Клуб: Sparta Runners Club

 

Побажання учасникам:

Просто біжіть, станьте легендою і прикладом для інших!

Ріпілевскій Іван

Клуб: Run Base Kyiv

 

Побажання учасникам:

Швидкості та натхнення, бажаю нових перемог!

Пейсмейкери 4:15

Ясний Євген

Клуб: Триатман

 

Побажання учасникам:

Той, що біжить – подужає дорогу …

Головченко Олександр

 

Клуб: МВС України

 

Побажання учасникам:

Ви можете більше, ніж вам здається!

Пейсмейкери 4:30

Шахворост Андрій

Клуб: Run Base Kyiv

 

Побажання учасникам:

Бажаю віри в свої сили, незламного духу, шаленої волі до перемоги, наснаги до звершеня бігових цілей та нових рекордів

Єрко Станіслав

Клуб: Nike+ Run Club Kyiv

 

Побажання учасникам:

Оптимально пройти дистанцію та не нашкодити здоров’ю!

Поради, як обрати «пейсмейкера»:

1. Не помиліться із вибором свого темпу.

Завдання пейсмейкерів просте – підтримувати заданий темп протягом усього забігу. Але бігуни повинні належним чином оцінити свій потенціал. “Не помиліться з вибором свого темпу”, – повторює Домінік Шовельє, бронзовий призер чемпіонату Європи 1990 року. Перед змаганнями варто проконсультуватися із тренером щодо вашої фізичної форми та можливостей.

2. Перед стартом

На марафоні традиційно буде два пейсмейкери для кожного темпу. Пейсмейкери будуть супроводжувати учасників на 3:00, 3:15, 3:30, 3:45, 4:00, 4:15, 4:30 год. У стартовому коридорі їх буде легко впізнати через повітряні кульки із написом фінішного часу над головою. “Коли ви входите в стартовий коридор, одразу рухайтеся просто до них”, радить легенда французького марафону Домінік Шовельє. “Не панікуйте. Вам не потрібно міцно за них триматися — вони нікуди не полетять!”

3. Вибір правильного темпу

Після старту необхідно негайно знайти «пейсмейкерів» з повітряними кульками і постійно тримати їх в полі зору, залишаючись на приблизно 20-30 метрів позаду них. Намагайтеся не відставати: на те, щоб їх наздогнати, завжди потрібно витратити більше зусиль, а це може завдати шкоди пізніше. Переконайтеся протягом перших кількох кілометрів, що це саме той темп, який ви планували підтримувати.  А потім — просто слідуйте за пейсмейкером, думайте про напої і насолоджуйтеся бігом

4. Коли темп занадто швидкий…

Цілком можливо, що майже відразу після початку забігу ви зрозумієте, що цей темп зашвидкий для вас. “Не втрачайте часу марно”, попереджає Домінік Шовельє, чотириразовий чемпіон французького марафону. “Якщо ви почали відхилятися від графіку, варто сповільнитися і поступово перейти на темп, який вас влаштовує.” Краще закінчити забіг самому або разом з іншими бігунами, ніж намагатися слідувати за пейсмейкерами. «Шошо» жартує: “Не чекайте чверть години на узбіччі, поки не з’явиться інший пейсмейкер!”

5. Якщо це (справді) занадто легко

Іноді ваші ноги знаходяться в кращій формі, ніж ви думали, і темп пейсмейкера видається трохи млявим. Чи слід прискорюватися?  “Так, це можна зробити”, визнає Домінік Шовельє. “Але прослідкуйте, щоб не зробити це занадто рано.” Врешті решт, пейсмейкери – це ідеальні метрономи. Вони можуть дати безцінні навички управління своїми зусиллями, особливо менш досвідченим бігунам. Найкраща порада, як правило, полягає в тому, щоб слідувати їх ритму …