До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Серця Майбутнього

Благодійний фонд «Серця Майбутнього» неурядова неприбуткова організація, заснована в листопаді 2012 році лікарями провідних кардіохірургічних клінік міста Києва.

Метою Фонду – є надання допомоги пацієнтам з вродженими вадами серця. Ми лікарі кардіохірурги, більше не можемо залишатись осторонь і дивитись як страждають діти. На сьогодні в Україні щороку народжується біля 4 тисяч дітей з вродженними вадами сердця. Майбутні батьки, дізнавшісь, що в них може народитись дитина з вродженним пороком сердця, бояться народжувати, коли ж ваду діагностовано після народження, не знають що їм робити, та як жити далі. На “щастя” вихід є!

В більшості випадків – це ендоваскулярні втручання, після проведення яких малята повертаються до нормального життя і нічим не відрізняються від своїх однолітків. Але висока вартість обладнання для проведення операції нерідко викликає розпач у батьків, сума 30-100 тисяч гривень для переважної більшості українських сімей є нереальною.

До нас на консультації приїздять паціенти зі всієї України, із самих далеких її закутків. Ми, як спеціалісти, заспокоюємо та переконуємо батьків, що порок сердця – це не вирок і дитина зможе жити повноцінним життям, а потім фактично відбираємо надію у більшості пацієнтів, сповіщаючи їм вартість операції. Так, державні програми існують, але на жаль на всіх їх не вистачає, для більшості, довготривалі листи очікування – це марна трата дорогоцінного часу.

Тому ми, кардіохірурги провідних клінік міста Києва, об’єднались та завнували благодійний фонд “Серця Майбутнього”, для того щоб надати шанс на щасливе та здорове дитинство всім малюкам, які потребують нашої допомоги.

Фандрайзери

Панаіотіді Світлана

 

Я, Панаиотиди Светлана, и я тренируюсь с командой #СомнениеChallenge, чтобы принять участие в октябрьском Киевском марафоне. Каждый день моих тренировок будет наполнен особым смыслом, так как у меня есть цель – спасти детские сердца, и на пути к этой цели со мной мои друзья и знакомые с открытым сердцем. Каждый день, когда я буду тренироваться, в Украине будет рождаться еще 12 детей с пороком сердца. 12 детей, жизнь которых может изменить операция по установке сердечного импланта. Эта операция проводится без глубокого разреза, проходит без остановки сердца и глубокого наркоза. Через три дня здоровый ребенок может покинуть больницу. У этой операции есть только один недостаток – стоимость. Для многих семей в Украине такая операция недоступна. Каждый день в Украине рождается еще 12 детей, жизнь которым можем подарить мы с вами. Именно поэтому моя задача – собрать деньги для помощи таким детям. Бежать, чтобы жить. Я очень хочу узнать, что сердце, которое нам вместе удалось починить- командой #СомнениеChallenge и вами, будет биться в груди маленького человека, и, возможно, когда-то на финише марафона. Давайте вместе подарим жизнь.

Цель проекта – собрать средства на приобретение сердечных имплантов для детей с пороками сердца.