До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

06.09.2016

Стартував Фандрайзинг марафон в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2016

картинка УББ3 (1)

З початком осені розпочався щорічний Фандрайзинг марафон, який відбувається в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2016, який відбудеться 9 жовтня.  Благодійна ініціатива  триватиме півтора місяці.  Цього року у фандрайзинг марафоні бере участь 11 фондів:

“Ми – організатори головної бігової події року усвідомлюємо, наскільки важливою є благодійна складова для бізнесу, суспільства. Ми не просто розвиваємося, але ми розуміємо значення доброчиності, необхідності розвитку фандрайзингу та збору коштів на нагальні потреби  людей. До цьогорічного Фандрайзинг Марафону долучилося 11 фондів, які займаються різноманітними соціальними проблемами: лікування дитячого раку, опіка людей із синдромом Дауна, лікування пацієнтів із вродженими вадами серця, підтримка безпритульних тварин і т.д.”, – зазначив Дмитро Черніцький, генеральний менеджер Run Ukraine.

Півтора місяці фандрайзери тренуватимуться до забігів, привертатимуть увагу до проблем, які є нагальними та закликатимуть інших жертвувати кошти. Цього року серед відомих фандрайзерів:  Ната Жижченко, вокалістка гурту ONUKA, Жан Беланюк, олімпійський призер Ріо 2016, зірки телебачення Анатолій Анатоліч, Марина Леончук, Марічка Падалко, Олександра Лобода та інші. Кожен з учасників вибрав дистанцію відповідно до свого рівня підготовки, від 2 км до 42 км.

“Так склалося життя багатьох, кому я хочу допомогти моєю участю в Фандрайзинг марафоні – малозабезпеченим людям, а також дітей з малозабезпечених сімей. Моя мета – зібрати 15000 гривень для допомоги Фонду «Соціальне партнерство», які роблять все для підтримки і допомоги діткам і дорослим з бідних сімей», – поділився Жан Беленюк, срібний призер Олімпійських ігор 2016 (греко-римська боротьба).

Вже другий рік поспіль головним благодійним партнером Wizz Air Kyiv City Marathon 2016  виступає Українська Біржа Благодійності.

Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійностіпрокоентувала: “Цього року Українська Біржа Благодійності є головним благодійним партнером Wizz Air Kyiv City Marathon. За доброю традицією Київський Марафон об’єднує величезну кількість  небайдужих людей. Людей, які готові мінятися та змінювати світ на краще.  Людей, готових особистим прикладом довести, що об’єднавши зусилля можна вирішити будь-які  соціальні проблеми та реалізувати безліч гарних та корисних проектів. Людей, що розділяють цінності здорового способу життя та активної соціальної позиції.  Саме такі люди підтримали кращі благодійні фонди та з 1 вересня розпочинають Фандрайзинговий марафон на всеукраїнській благодійній онлайн платформі – ubb.org.ua . Дистанція у кожного своя, але мета єдина – залучити кошти на вирішення різноманітних соціальних проблем, якими опікуються благодійні фонди-партнери. Допомогти може кожен. Обирайте саме той проект, що вам найближчий. Станьте частинкою Благодійного Київського Марафону на ubb.org.ua

Дізнатися деталі про Фандрайзинг марафон можна за посиланням:  https://kyivmarathon.org/blagodijnij-marafon/

Зареєструватися на “’Wizz Air Kyiv City Marathon” можна вже зараз на сайті: https://kyivmarathon.org/

Організатор змагання – компанія «Run Ukraine».

Титульний спонсор – WizzAir.

Генеральний спонсор – adidas

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Веремієнко

PR&Media coordinator

email: [email protected]

site: www.workua.kyivhalfmarathon.org