Start in
sponsor
  • Official automobile partner
  • 21 km Distance partner
  • OFFICIAL TIMEKEEPER
  • 10 km Distance partner
  • Сharitable partner
  • General partner
  • Sports partner
  • Organizer
  • Under the patronage

Media

23.09.2015

Цієї неділі Київ відбудеться 6-й Київський міжнародний марафон «Wizz Air Kyiv City Marathon 2015»

23 вересня в прес-центрі інформаційного агентства “Укрінформ” відбулася прес-конференція  присвячена  «Wizz Air Kyiv City Marathon 2015», який буде проведено 27 вересня.

6-й Київський міжнародний марафон «Wizz Air Kyiv City Marathon 2015» –  масштабна бігова подія, яка збере на маршруті 5 тисяч спортсменів з більш ніж 30 країн світу. «Родзинкою» програми стане вже традиційний для Києва забіг на 42,195 км.

У прес-конференції взяли участь:

Маршрут марафону починається з Хрещатика, пройде повз Києво-Печерську Лавру, учасники зможуть пробігти біля музею Великої Вітчизняної війни, по мосту Патона, по Подолу повз Десятину церкву, Бессарабці та через інші мальовничі місця Києва. За домовленістю зі столичною міською адміністрацією, вулиці, якими буде проходити пелотон забігу, 27 вересня будуть перекриватися «хвилеподібно», щоб дотриматися балансу між потребами бігунів і графіком руху міського транспорту.

“Ми хочемо показати всім учасникам цього спортивного дійства красу нашої столиці. Маршрут непростий для учасників, але в цьому його родзинка, адже він пролягає через найвизначніші місця Києва.” – наголосив  Дмитро Черніцький, засновний Wizz Air Kyiv City Marathon 2015.

Окрім класичної марафонської дистанції, в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2015 відбудеться дві естафети (4 х 10 км, і 2 х 21,0975 км), забіги на 10 і 5 км, а також благодійний пробіг на 2 км – «БіжіДопоможи».

Особливу увагу цього року приділено медичному допуску спортсменів на дистанції в 42,195 км і естафеті 2 х  21,0975 км. Цього разу допуск до старту отримають бігуни, які пройдуть медичне тестування у спеціалізованих спортивних центрах.

Дмитро Черніцький, засновники «Wizz Air Kyiv City Marathon 2015», зазначив: “Ми плануємо залучити близько 500 волонтерів, з яких 250 будуть маршалами на маршруті. Також буде задіяно 22 карети швидкої допомоги, нам допомагатимуть 60 волонтерів “Червоного Хреста”, 10 екіпажів організації «MotoHelp». У самому марафонському містечку буде розгорнуто медичний центр з двома реанімобілями. Ми залучаємо близько 1000 поліцейських.”

Спеціально для дітей передбачено три дистанції: 100 м (до 6 років), 500 м (від 7 до 8 років), 1000 м (від 9 до 13 років). Участь для дітей безкоштовна, але попередня реєстрація обов’язкова.

Також, у рамках заходу відбувається і Благодійний марафон. Це змагання між благодійними організаціями, мета якого –  зібрати кошти та залучити громадськість до вирішення конкретної проблеми.

«Зі мною марафон буде бігти син та 10-річна дочка. Своїми діями ми хочемо показати, що допомагати можна весело. Наприклад, моя дочка залучила до благодійності та зборів коштей для лікування хворих дітей вже всю школу. Ми маємо завдання – залучити до благодійності максимальну кількість людей. На сьогодні ми маємо вже пожертви від 230 донорів. Своїми діями ми хочемо наголосити, що допомагати – це корисно та цікаво, що це можна робити з хорошим настроєм, не зважаючи на перераховану суму, адже і 10 гривень іноді дорожче за 5 тисяч», – розповів Гарік Корогодський, фандрайзер фонду «Таблеточки», бізнесмен та письменник.

Організатори зазначили, що головною ціллю марафонів є розвиток спортивного туризму, популяризація бігу та представлення України  в світі як спортивної країни. В Благодійному марафоні беруть участь сім благодійних фондів, що працюють у різних напрямах. Цього разу до фандрайзерів долучилися: Влада Литовченко, Анастасія Береза,  Марічка Падалко, Гарік Когородський та ін.

Ініціатори забігу планують  наступного року запросити еліту міжнародного спортивного середовища та суттєво збільшити призовий фонд марафону.

Також на прес-конференції відбулося офіційне нагородження Ірини Ліщинської Нагородою Європейської Асоціації легкої атлетики. Цією нагородою відзначаються особи, які здійснили видатний вклад  в розвиток європейської легкої атлетики, а також своєї Національної федерації протягом тривалого періоду часу.

Всі забіги Wizz Air Kyiv City Marathon 2015:

Попередня акредитація ЗМІ на Марафон є обов’язковою за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1jReBu_SdQE1yWD2lEPDTo8zqZznah6nOORj1BGM1108/viewform?c=0&w=1

Титульний спонсор: WizzAir

Генеральний спонсор: adidas

За додатковою інформацією звертайтеся:
Вікторія Веремієнко
PR&Media coordinator
моб. тел: +380 67 995 27 67
e-mail: [email protected]
site: www.kyivmarathon.org