Start in
sponsor
  • Official automobile partner
  • 21 km Distance partner
  • OFFICIAL TIMEKEEPER
  • 10 km Distance partner
  • Сharitable partner
  • General partner
  • Sports partner
  • Organizer
  • Under the patronage

Media

17.07.2015

Презентовано маршрут Wizz Air Kyiv City Marathon 2015

16 липня у Києві відбулася презентація шостого Київського міжнародного Марафону «Wizz Air Kyiv City Marathon 2015».

У заході взяли участь: 

Наймасовіша бігова подія країни – «Wizz Air Kyiv City Marathon 2015» відбудеться 27 вересня. Цього разу захід спеціально перенесено на осінь, аби учасники могли якнайкраще підготуватися до стартів. Спортивна програма змагання складатиметься з трьох індивідуальних забігів, двох естафет та дитячих стартів. Захід розраховано на 8 500 учасників. Призовий фонд змагання – 30 000 гривень.

Забіги:

 «Головна родзинка  Київського міжнародного Марафону у 2015-му – новий маршрут. Він пролягатиме в одне коло містом історичними та  живописними місцями Києва. Зокрема, учасники матимуть змогу насолодитися краєвидами біля Батьківщини – Мати, пробігти мостом Патона, побачити урбаністичний Київ в центральній частині міста та поринути в атмосферу старовинного Подолу. Так, це дуже сміливий маршрут, але завдяки йому ми покажемо учасникам справжній Київ», – розповів Іван Третьяков, керівник проекту «Wizz Air Kyiv City Marathon 2015».

Суттєвих змін зазнала система медичного допуску до змагання.  Медичні довідки обов’язкові на дві дистанції:  марафон (42,195 км) та естафета (2х21,0975 км).  Довідка має бути видана виключно лікарем спортивної медицини, з переліку закладів акредитованих організатором (Перелік закладів).

В день змагань вулиці, якими проходитиме змагання, буде перекрито. Перекриття відбуватиметься не одночасно, а частинами, аби мінімізувати незручності для автотранспорту. 27 вересня на Майдані Незалежності та найближчих вулицях розміститься «марафонське містечко», в його межах буде квартал безкоштовних дитячих розваг, вулиця майстер-класів, та зона харчування.

Благодійна частина «Wizz Air Kyiv City Marathon 2015» складатиметься з благодійного марафону серед фондів, цього разу їх буде десять, та з двокілометрового забігу. Партнером останнього є благодійний фонд «Таблеточки».

«Таблеточки – надзвичайно спортивний фонд. Ми вже двічі брали участь у благодійному марафоні, і до слова, збирали найбільше коштів з-поміж усіх фондів. Тож, логічно, що цього разу ми стали партнером благодійного забігу, впевнена, що це буде наймасовіший забіг на 2 кілометри в історії вітчизняних стартів», – зазначила Ірина Литовченко – співзасновниця БФ «Таблеточки».

В рамках підготовки до «Wizz Air Kyiv City Marathon 2015»  відбудуться: серія тестових забігів, безкоштовні тренування для усіх бажаючих, спортивні лекції.

Авіакомпанія Wizz Air, буде заохочувати учасників повного марафону та естафети, надавши 3100 ваучерів вартістю 20 євро, які можна буде використати для купівлі квитків на будь-який рейс авіакомпанії Wizz Air Hungary.

Також, 25-26 вересня на НСК «Олімпійський» буде організовано третю спеціалізовану виставку SportExpoUa.

Титульний спонсор: WizzAir

Генеральний спонсор: adidas

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Веремієнко
PR&Media coordinator
моб. тел: +380 67 995 27 67
e-mail: [email protected]
site: www.kyivmarathon.org