До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

12.09.2018

Розпочався 10-ий ювілейний благодійний “Фандрайзинг марафон” в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2018

 

Компанія Run Ukraine, організатор 9-го міжнародного марафону Wizz Air Kyiv City Marathon 2018, що відбудеться в столиці 7 жовтня, та Українська Біржа Благодійності розпочинають осінній “Фандрайзинг марафон”. Кожен небайдужий українець може долучитися до масової благодійної ініціативи, яка стала традицією престижних бігових подій столиці з осені 2014 року. Благодійний збір коштів для адресної допомоги тим, хто її потребує, проходить щорічно в рамках бігових заходів Run Ukraine Running League, які компанія організовує у 5 містах України. Цього разу відбудеться 10-ий за ліком “Фандрайзинг марафон”, під час якого будуть зібрані кошти на підтримку 15-ти проектів від різних організацій.

 

Фандрайзери від кожного фонду готуються до забігів і привертають увагу до актуальних проблем, закликаючи інших жертвувати кошти, аби ці проблеми вирішити. Традиційно до ініціативи долучаються відомі українці: спортсмени, зірки шоу-бізнесу та телебачення, журналісти та громадські діячі. До проекту вже долучились: акторка студії “Квартал 95” Олена Кравець, акторка Даша Малахова, співак Артем Півоваров, громадська активістка Ліна Дешвар та інші. Цього разу фандрайзери збирають кошти на допомогу дітям з вадами серця, порушеннями слуху, муковісцидозом, з синдромом Дауна і ДЦП. Допомагають малечі, яка залишилася без батьківської опіки, а також безпритульним тваринам, які потребують догляду та медичної допомоги.

 

Ювілейний “Фандрайзинг марафон” став для нас одним із доказів того, що біг – це рушійна сила. У десятий раз за останні чотири роки ініціативні українці з різних міст об’єднуються, щоб змінити життя інших людей на краще. Долучитися до проекту може кожний. Для цього не обов’язково бігти – ви можете підтримати гривнею іншого “доброго бігуна”, який збирає кошти на потреби підопічних фондів. Уявіть, натиснувши кнопку “Підтримати”, ви змінюєте чиєсь життя і долучаєтесь до масштабної благодійної історії ”, – говорить директор з маркетингу та комунікацій компанії Run Ukraine Вікторія Веремієнко.

 

“Лозунг осіннього марафону – “Всі робили це вперше!”, тому вперше цьогоріч у фандрайзинговому марафоні братиме участь команда Української Біржі Благодійності. На платформі УББ ви знайдете нас під назвою “ті ще бігуни”. Разом з іншими фандрайзерами ми будемо збирати кошти, аби подарувати маленькій дівчинці Марині здорове сердечко. Обирайте проект, який вам до душі, підтримуйте його фінансово і приходьте на свято спорту 7 жовтня”, – закликає директор Української Біржі Благодійності Ірина Гуцал.

 

Цього разу на платформі Української Біржі Благодійності в рамках осіннього “Фандрайзинг марафону” буде проходити збір коштів для проектів таких фондів та організацій:

“Щасливе і здорове дитинство”

“Щаслива дитина”

“Даун синдром”

“Відкриті долоні”

“Кожен може”

Happy Paw

Навчально-реабілітаційний центр “Джерело”

“Помагаєм”

“Запорука”

Центр допомоги “Місто щасливих дітей”

“Відчуй”

“Отчий дім”

Kids Autism Game

Серця майбутнього

Також до благодійної ініціативи долучився БФ “Таблєточкі”.

 

Сьогодні вже немає сумнівів, що біговій тренд захопив планету, і українці не стоять осторонь. У розвинених країнах бігуни беруть участь у змаганнях не тільки заради спортивних досягнень, а й заради збору благодійної допомоги. Така практика стає все більш популярною і в нашій країні. Три роки тому фонд “Таблеточки” вперше взяв участь у ”Фандрайзинг марафоні”, а цього року бігуни-фандрейзером вже всьоме будуть бігти на користь наших підопічних дітей. Всі кошти, зібрані завдяки проекту, ми направимо на придбання медикаментів та витратних матеріалів для підопічних фонду”, – коментує Ольга Кудіненко, засновник фонду “Таблеточки”.

 

7 жовтня близько 70 фандрайзерів від фондів-учасників вийдуть на старт 9-го Київського марафону, щоб подолати дистанцію заради добра. У кожного буде своя – 2 км, 5 км , 21 км  або 42 км. Традиційно благодійним буде також забіг на 2 км. Частина коштів від реєстрації на цю дистанцію буде направлена на обладнання кабінету реабілітації ДУ Інституту травматології та ортопедії НАМН України. Минулого року завдяки організації благодійного забігу “Переможці” та “Фандрайзинг марафону” в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2017  було зібрано близько 1,5 млн. гривень благодійних коштів на підтримку підопічних фондів.

 

Щоб долучитися до фандрайзингу, варто зробити три простих кроки:

 1. Обрати благодійний фонд та проект, який би ви хотіли підтримати.
 2. Знайти серед усіх фандрайзерів того, хто вам до вподоби.
 3. Підтримати їх і зробити внесок на платформі Української Біржі Благодійності.

Збір коштів триватиме на платформі Української Біржі Благодійності до 12 жовтня включно. Більше про проект – за посиланням https://kyivmarathon.org/fandrajzyng-marafon/

 

Для ЗМІ:

Реліз укр.:https://goo.gl/bbTGJg

Реліз рос.: https://goo.gl/gVA2gM

 

Контакти:

Оксана Модієвська

email: [email protected]

тел.: 050 243 71 50

 

Вікторія Веремієнко

email:[email protected]

тел: 067 995 27 67