До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Фандрайзинг марафон

У рамках ювілейного 10-го Wizz Air Kyiv City Marathon відбудеться Фандрайзинг марафон, організований компанією Run Ukraine спільно з головним благодійним партнером заходу – Українською біржею благодійності.

 

З 16 вересня по 14 жовтня дванадцять благодійних фондів збиратимуть кошти на різні соціальні проєкти. Будь-хто зможе долучитися до доброї справи і допомогти хворим дітям і дорослим, дітям-сиротам, тваринам у притулку та іншим – залежно від проєкту, який він сам підтримає. Обрати благодійний фонд та проєкт, якому ви хочете допомогти, можна за посиланням. 

 

Публічні люди, телеведучі, бізнесмени, колективи компаній об’єднуються заради цієї спортивно-благодійної ініціативи та стають “фандрайзерами” – обличчями проєктів, закликаючи кожного вести здоровий спосіб життя і жертвувати кошти.

Обирайте проєкт, який вам до вподоби, підтримуйте його фінансово та приходьте 5-6 жовтня 2019 року на свято спорту – ювілейний 10-ий Wizz Air Kyiv City Marathon 2019.

З 2015 року завдяки Фандрайзинг марафонам, які відбувалися під час Київського марафону, на благодійність було зібрано понад 3,8 млн гривень, які були витрачені на реалізацію 45 проєктів різних благодійних фондів.

 

Happy Paw


Помагаєм


Кожен може


Ми дуже хочемо, щоб у кожного песика був теплий будиночок, навіть якщо він і у притулку. До фонду звернувся притулок «Щасливий пес» (м. Кропивницький), у якого виникла серйозна проблема. Окрім постійної потреби песиків у кормі, їм також потрібні комфортні умови життя. Та через відсутність фінансування більшість будок у притулку знаходиться у непридатному стані, і до того ж навіть їх не вистачає для усіх тварин. Тож, щоб пухнастики могли відчувати себе у теплі, їм дуже потрібні нові будиночки. Подаруймо песикам те, чого вони так сильно потребують.

БФ «Помагаєм» з 2009 року надає підтримку важкохворим дітям. Хочемо, щоб цей осінній марафон допоміг Андрюші Москаленко приборкати епілепсію!

Під постійною опікою фонду «Кожен Може» 41 малеча. Це діти з ДЦП, СМА та незрячі. Всі вони постраждали від війни та потребують допомоги. Дітям необхідні кошти на реабілітації та ліки, спеціальне харчування та розвиваючі посібники.

Місто Щасливих Дітей


Джерело


УББ


Центр допомоги дітям “Місто щасливих дітей” – це унікальне місце, де рятують дітей, яких покинули батьки, яких забрали у батьків-алкоголіків та наркоманів, які просто були знайдені на вулиці. Мета нашого благодійного Марафону – збір коштів на оплату рахунків за тепло, воду та світло, щоб наш будинок для сиріт був теплим, затишним та комфортним. Приєднуйтесь до доброї справи, і разом з вами ми зможемо допомогти дітям відчувати себе в безпеці та бути щасливими!

Щодня спеціальні мікроавтобуси привозять більше 100 дітей і молодих людей у Львові на заняття і реабілітацію в центрі “Джерело”. Кошти, зібрані на фандрайзинг марафоні, будуть використані на заправку цих чудо-автобусів. Своєю участю і пожертвою кожен з нас може подарувати повноцінне життя ще одній сім’ї, що виховує дитину з інвалідністю.

Вже вдруге команда Української Біржі Благодійності буде бігти в рамках “Фандрайзингового марафону – осінь 2019”. Ми ті ще бігуни, але бігтимемо дистанцію на Київському марафоні, аби врятувати життя 2-річної Даринки Левенець, яка живе з вадою серця. Ми збираємо гроші на купівлю окклюдера для неї та віримо, що завдяки вам вона стане здоровою!

Запорука


Відкриті долоні


Серця майбутнього


Віка може жити звичайним життям 13- річної дівчинки, а може залишитися без ноги. Звучить жахливо, але ніжка дівчинки в наших руках. Віці потрібен ендопротез (така штучна кістка, яка росте разом з ніжкою).

Щоб привернути увагу до дівчинки, наші друзі стали з нами пліч-о-пліч у фандрайзинговому марафоні на Українській Біржі Благодійності. Кожна команда фандрайзерів намагатиметься зібрати 30 000 гривень, щоб зробити свій внесок у долю дівчинки. Ми бігтимемо, щоб Віка ходила!

Наша мрія – не тільки збирати благодійні пожертви, а й самим заробляти частину коштів для реалізації програм фонду. Цієї осені фонд відкриває благодійний магазин, весь прибуток якого спрямовуватиметься на забезпечення потреб наших підопічних, а це – важкохворі діти і дорослі, яким важко дихати. Зібрані на марафоні кошти фонд вкладе у виготовлення товарів для благодійного магазину, і згодом, примножені, вони перетворяться на пряму допомогу нашим підопічним.

Щороку в Україні народжується 4 500 діток з вродженими патологіями серця. Життя цих дітей може змінити операція на серці по установці серцевого імпланта (окклюдера). 

 

Мета проекту – зібрати кошти на придбання серцевих імплантів для дітей з вадами серця. Операція проводиться безкоштовно у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова.  

БФ “Крок вперед”


БФ “Щаслива дитина”


БФ “КОЛО”


БФ ‘Крок вперед’ вже багато років допомагає дітям в інтернатах. Цього разу ми збираємо кошти на реабілітаційне обладнання для діток з інвалідністю з дитячого будинку. Також потрібне спеціальне харчування, щоб мати силу і енергію для реабілітації.

Наша команда допомагає дітям вже 12 років. Сьогодні ми хочемо допомогти Михайлику знайти свого донора печінки!

Благодійний Фонд КОЛО реалізує проекти у сфері медицини, освіти та культури з 2013 року. Завдяки Wizz Air Kyiv City Marathon 2019 ми плануємо закупити необхідне медичне обладнання у Чернівецьку, Івано-Франківську та Сумську обласні дитячі лікарні.

БФ “ЛаВіта”


Ми хочемо зробити хоспіси для невиліковно хворих пацієнтів місцем, де можна любити, говорити важливі слова рідним, просити вибачення і прощати. Максимально повноцінно жити до кінця життя. Для цього ми плануємо “Дні
посмішок “- приїзди Лікарняних клоунів до пацієнтів і персоналу київського
хоспісу. Ми будемо бігти за те, що б в хоспісі посміхалися.