До старту
залишилось
sponsor
 • Генеральні медіа партнери
 • Генеральні медіа партнери
 • Титульний спонсор
 • Офіційний спортивний партнер
 • Платіжний партнер
 • Партнери дистанцій
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер
 • Партнери дистанцій
 • Медичний партнер
До старту
залишилось
sponsor

Фандрайзинг марафон

 

Щоб зробити добру справу, не обов’язково чекати завтрашнього дня – починайте сьогодні!

 

Компанія Run Ukraine, організатор 9th Wizz Air Kyiv City Marathon, Українська біржа благодійності та Благодійний Фонд “Таблеточки” пропонують вам долучитися до ініціативи – Фандрайзинг марафону, який відбудеться вже вдесяте та завдяки якому будуть зібрані кошти на підтримку 15 проектів від різних фондів та організації.

 

Щоб долучитися до фандрайзингу, варто зробити три простих кроки:

 1. Обрати благодійний фонд.
 2. Знайти серед усіх фандрайзерів того, хто вам до вподоби.
 3. Зробити внесок на платформах Української біржі благодійності та БФ “Таблеточки”

 

Збір коштів триває з 11 вересня до 12 жовтня включно.

Happy Paw


Помагаєм


Кожен може


БФ «Happy Paw» починаючи з 2012 року реалізовує безліч соціальних проектів, допомагає притулкам по всій країні, вчить школярів гуманно і відповідально ставитися до тварин. Ми маємо на меті зібрати кошти на виготовлення будок для притулку “Лада” в Донецькій області. Це дасть змогу забезпечити схованку для собак, що потрапили туди з зони бойових дій, уберегти їх від осінніх дощів та холодних зим і вирішити проблему з браком місць на території.

Фандрайзери:

 1. Телеканал “112.Україна”
 2. Ольга Спектор
 3. Рудольф Краевский
 4. “Речі.юа”
БФ «Помагаєм» з 2009 року, окрім допомоги важкохворим дітям, надає всебічну підтримку сім’ям, які взяли на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування. Хочемо, щоб цей марафон нам допоміг здійснити дитячі мрії!

Фандрайзери:

 1. Ксенія Фощій
 2. Олександр Соколенко
 3. Анна Каплун
 4. Олександра Гришина
Фонд «Кожен Може» захищає інтереси дітей з інвалідністю, які постраждали від війни. Фандрайзери пробіжать напівмарафон, щоб допомогти 9 діткам з діагнозом ДЦП. Давайте підтримаємо малюків разом!

Фандрайзери:

 1. Шумейко Катерина
 2. Фірсанова Леся
 3. Діденко Ілона
 4. Ершенгорен Ілля
 5. Сєдова Наталія
 6. “Кожен може”
Місто Щасливих Дітей


Джерело


УББ


Маленьких підопічних Центру для сиріт «Місто Щасливих Дітей» потрібно забезпечити комунальними послугами, щоб в їх великому будинку завжди було світло, вода та тепло. Кожен з вас може допомогти зробити життя знедолених дітей ще краще, давши можливість повноцінного домашнього затишку.

Фандрайзери:

 1. Сергій Никитюк
 2. Сергій Кухтін
 3. Артур Ігнатенко
Ми надаємо реабілітацію і повноцінне життя сім’ям, де є діти з інвалідністю. Наша мета забезпечити заправку паливом спеціально обладнаних мікроавтобусів для комфортного транспортування дітей та молоді з інвалідністю. Більше 100 дітей з різних куточків Львова зможуть скористатися транспортною програмою центру для доїзду на заняття та додому, а також насолодитися виїздами на природу, у табори та на фестивалі в теплу пору року.

Фандрайзери:

 1. Яна Казаріна
 2. Зореслава Люльчак
 3. Люда Торопова
 4. Володимир Найдюк
 5. Марія Мостова
 6. Анастасія Гудима

Ми ті ще бігуни, але бігтимемо дистанцію на Київському марафоні, аби врятувати життя 8-річної Марини, яка живе з вадою серця. Ми збираємо гроші на купівлю окклюдера для неї та віримо, що завдяки вам вона стане здоровою!

Фандрайзери:

Запорука


Відкриті долоні


Відчуй


Команди фонду “Запорука” бігтимуть на “Дачу”. “Дача”‘ – це єдиний в Україні центр, де діти з усієї країни живуть разом зі своїми родинами під час після лікування раку, завдяки чому швидше одужують. Одночасно в будинку проживають 6 родин, а допомоги потребують 15. За 8 років “Дача” безкоштовно прийняла понад 1000 дітей!
Мета кожної команди – додати цеглинку у будівництво нової “Дачі”, яка зможе вмістити усіх, хто цього потребує.

Фандрайзери:

 1. “Батьківський десант”
 2. “Банда добра”
 3. Жуніор Мораес
 4. Колектив “Добробут”
 5. Юлія Шпачинська
Фонд «Відкриті долоні» збирає кошти на постійні подарунки діткам, які проходять лікування від раку. Допоможемо їм повернутись у дитинство.

Фандрайзери:

 1. “Лікарняні клоуни”
 2. “Руслан і команда”
 3. Лідія

ГО “Відчуй” збирає кошти на організацію та проведення Підліткового клубу “Відчуй” для молоді з порушенням слуху.

Фандрайзери:

 1. Ліна Дешвар
 2. Анастасія Фед-Тітова
 3. Даша Любімова
 4. Артем Півоваров
 5. Вєліканов Євген
Даун Синдром


Отчий Дом


Kids autism


Ми хочемо допомогти родинам, що виховують малюків із синдромом Дауна від народження до 3-х років, в т.ч. за допомогою групових занять з психологом, та індивідуальних занять з фізіо- та кінезіотерапевтом.
Важливо, щоб після народження «особливої» дитини спеціалісти допомогли батькам відновити позитивний світогляд.Фандрайзери:

 1. Еллерт Олександр
 2. Володимир Голіяд
 3. Горпеченко Даня
 4. Денис Мурадов
 5. Ельдар Кабіров
 6. Наталя Гетманова
 7. Сунжук Григорій
Дітям-сиротам необхідно відчути себе звичайними дітьми з вашого двору. Їм не пощастило з батьками – ось і вся їх вина. Вони мріють про спортивну кар’єру та рекордні олімпійські досягнення, щоб ними пишалися друзі, вихователі та вся країна.
Ми біжимо для того, щоб подарувати дітям – сиротам ,що живуть в Отчому Домі свій спортмайданчик, на якому вони зможуть гратися та розважатися фізично.
Станьте частиною Великої Сім’ї Отчого Дому!Фандрайзери:

 1. Володимир Горянський
 2. Даша Малахова
 3. Роман Корнійко
 4. Олена Кравець
 5. Олег Кукаєв
Діти проекту Kids Autism Game будуть бігти свій 13-й дитячій забіг заради особливих малюків України. Для особливих дітей дуже важливі спортивні заняття, як фактор соціалізації. Вони повинні вчитися бути командою, діяти згуртовано, розуміти такі прості речі як терпіння, витримка, толерантність, неагресивність, системність та порядок. На цьому забігу проект збирає кошти на спортивне обладнання, підготовку та сертифікацію тренерів у 5 містах України.

Фандрайзери:

Щасливе і здорове дитинство


Ми біжимо, щоб зібрати кошти на допомогу дітям, які знаходяться в Мелітопольському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Наша допомога – це проведення тренінга по профілактиці насильства серед дітей.

Фандрайзери:

 1. Вячеслав Зирянов