До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Для ЗМІ

25.09.2018

15 фондів збирають благодійні кошти завдяки “добрим бігунам” 9-го Київського марафону

 

7 жовтня у Києві відбудеться 9-ий міжнародний марафон Wizz Air Kyiv City Marathon 2018, який збере 11 500 шанувальників бігу з різних країн світу. Серед них будуть і “добрі бігуни” – учасники “Фандрайзинг марафону”, які готуються до старту не заради спортивної мети, а для допомоги підопічним 15 благодійних фондів і організацій.

 

23 вересня у Києві на Майдані Незалежності відбулась зустріч “добрих бігунів”, які розповіли, заради чого вони беруть участь у проекті і кому допомагають. Близько 70 фандрайзерів бігтимуть, щоб привернути увагу суспільства на важливі соціальні проблеми та сформувати толерантне ставлення до людей, які потребують підтримки. Окрім того, вони збирають кошти, щоб допомогти подолати ці проблеми та подарувати нове життя людям з онкологією, дітям з синдромом Дауна та ДЦП, малечі з вадами серця, порушеннями слуху, муковісцидозом. Вони допомагають будувати спортивний майданчик для дітей-сиріт та дарують “Листи янголів” дітям, які ізольовані від комунікації з різних причин.

 

До проекту долучаються звичайні ініціативні люди, а також відомі українці: ведучі каналу “Прямий” (Юлія Шпачинська, Слава Варда), фотограф і ведуча “Нового каналу” Катя Сенч, акторка студії “Квартал 95” Олена Кравець, акторка Даша Малахова, співак Артем Півоваров, громадська активістка Ліна Дешвар, експерт шоу “Супермодель по-українські” Сергій Нікітюк та інші благодійники з різних міст України.

 

Цього року телеканал “Прямий” долучився до масових бігових заходів. Більше 20 людей бігтимуть 7 жовтня різні дистанції. Ми не професійні атлети, щоб бігти на спортивний результат, тому долучились до “Фандрайзинг марафону” і будемо бігти заради допомоги дітям з онкологією. Разом з фондом “Запорука” ми збираємо кошти на будівництво центру “Дача”, де діти з родинами можуть залишитися на період  лікуванні раку і після. Цей процес, на жаль, триває довго. А діти часто приїжджають з інших міст і родини не можуть дозволити собі готель чи апартаменти. Завдяки телеканалу “ПРЯМИЙ”, наших друзів та глядачів, ми воліємо надати цій проблемі якнайширшого розголосу й зібрати якомога більше ресурсу для допомоги дітям на “Дачі” – говорить телеведучий Слава Варда.    

 

 

Нагадуємо, цієї осені компанія Run Ukraine, організатор 9-го міжнародного марафону Wizz Air Kyiv City Marathon 2018, та Українська Біржа Благодійності розпочали 10-ий ювілейний “Фандрайзинг марафон” – масовий всеукраїнський благодійний проект, який існує з 2014 року та зібрав за весь період близько 7 млн гривень на адресну допомогу.

 

Проект “Фандрайзинг марафону” розпочався у 2014 році за ініціативи СЕО компанії Run Ukraine Дмитра Черніцького. Вже 4,5 років ми здійснюємо адресну допомогу в рамках наших бігових заходів і щоразу переконуємося у тому, що біг справді допомагає об’єднувати людей для допомоги іншим. Фандрайзери виконують важливу роль у таких ініціативах – вони надихають, залучають, своїм прикладом демонструють, що кожен з нас здатен на більше, якщо вірити у свої сили. Ми будемо продовжувати фандрайзинг і в майбутньому, а зараз закликаємо усіх зробити свій внесок – підтримати цілі “добрих бігунів” на платформі Української Біржі Благодійності”, – коментує директор з маркетингу та комунікацій Run Ukraine Вікторія Веремієнко.

 

До 12 жовтня включно відбувається збір коштів для підтримки підопічних 15 різних фондів та організацій. Це:

“Щасливе і здорове дитинство”

“Щаслива дитина”

“Даун синдром”

“Відкриті долоні”

“Кожен може”

Happy Paw

Навчально-реабілітаційний центр “Джерело”

“Помагаєм”

“Запорука”

Центр допомоги “Місто щасливих дітей”

“Відчуй”

“Отчий дім”

Kids Autism Game

“Серця майбутнього”

Також до благодійної ініціативи долучився БФ “Таблєточкі”.

 

Щоб долучитися до фандрайзингу, варто зробити 4 простих кроки:

 1. Обрати благодійний фонд та проект, який би ви хотіли підтримати.
 2. Знайти серед усіх фандрайзерів того, хто вам до вподоби.
 3. Підтримати їх і зробити внесок на платформі Української Біржі Благодійності.
 4. Знайти фандрайзера у соціальних мережах за хештегом #добрийбігун та поділитися його історією з іншими.

Більше про “Фандрайзинг марафон” – на сайті.

Релиз на рус. яз.: http://bit.ly/2xOk5jR

 

Контакти:

Оксана Модієвська

email: [email protected]

тел.: 050 243 71 50

 

Дар’я Савченко

email: [email protected]

тел.: 067 209 57 54

 

Вікторія Веремієнко

email: [email protected]

тел: 067 995 27 67