До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

01.09.2019

10 причин вийти на пробіжку наодинці

 

Ми вже розповідали тобі про 28 причин закохатися в біг і вийти на перше тренування. Але як краще бігати: наодинці чи в компанії? Відповідь на це запитання тобі доведеться шукати самотужки. А поки що ми зібрали для тебе 10 аргументів на користь бігу наодинці. Думай-те!

 

1. Ти прислухаєшся до себе

Самотня пробіжка – це найкраща можливість відчути самого себе. Ти слухатимеш своє дихання, серцебиття, відчуватимеш роботу організму і зможеш краще зрозуміти своє тіло.

Недаремно біг часто розглядають як один з різновидів медитації. Варто лише відключитися від електронних девайсів, абстрагуватися від світу і залишитися тет-а-тет із самим собою, відчуваючи, як працюють під час бігу м’язи, пульсує серце, а електронні імпульси бігають туди-сюди нервовими волокнами.


2. Ти зможеш впорядкувати свої думки

Пробіжка наодинці допоможе тобі знайти своє місце у цьому Всесвіті. Пофантазувати? Помріяти? Вибудувати плани на 10 років вперед? Накидати кілька нових ідей для роботи?

Під час пробіжки твій мозок вивільняється, і ти можеш створити у своїй голові будь-який mind palace.


3. Або ж не думати взагалі ні про що

Ти зможеш зануритися в іншу крайність і відключитися від усього світу.

Просто бігти. Просто існувати і не думати ні про що. Іноді така розрядка просто необхідна, і пробіжка реально може врятувати твою нервову систему.

 

4. Ти відкриєш для себе симфонію міста

Звуки природи, шум машин, голоси людей – усе сплітається в єдину гармонію, коли ти просто біжиш і слухаєш світ.

А коли краще слухати світ, як не під час пробіжки?


5. Це час послухати улюблену музику, на яку вічно не вистачає часу

Якщо ж симфонія міста – не твоє, пробіжка може стати бездоганним варіантом послухати улюблену музику. Під час годинної пробіжки ти зможеш насолодитися повним альбомом улюбленого виконавця – або ж відслухати топ-15 нових пісень у чартах.

Тільки не забувай слідкувати за дорогою! Навіть якщо в тебе у навушниках грає AC/DC, це не робить тебе Залізною Людиною, і машини цілком можуть становити для тебе загрозу.


6. Ти зможеш зайнятися самоосвітою

Розвиваючи тіло – розвивай мізки! Ті ж навушники, в яких ти щойно слухав новий альбом Тейлор Свіфт, можуть стати в нагоді, якщо ти вирішиш зайнятися самоосвітою.

Аудіокнижка або освітній подкаст у вухах під час пробіжки – це не лише кілька додаткових мегабайтів інформації для твого мозку, але  потужний заряд натхнення на весь день.

7. Ти ні від кого не залежиш

Коли ти біжиш наодинці, ти сам обираєш для себе комфортний темп і маршрут. Ти можеш вийти на пробіжку тоді, коли захочеш сам, і тобі не доведеться чекати, доки твій напарник прокинеться, почистить зуби і 40 раз передумає, чи виходити йому на старт.

Хочеш зупинитися і помилуватися сходом сонця – заради бога. Хочеш прискоритися і встановити personal best з бігу на 5 км – хто ж тобі завадить?

При цьому можна наспівувати “Freedom” Фаррелла Уільямса, або ж “Мою маленьку незалежність”, якщо ти є прихильником традиційних цінностей.


8. Це твоя можливість у буквальному сенсі втекти від людей

Набридли люди? Швидше тікай від них! Пробіжки наодинці – це мрія соціопата, втілена у реальність.

Година-дві на самоті з самим собою – хіба щось може бути кращим?

 

9. А також від проблем

На час тренування ти залишаєшся віч-на-віч з самим собою. Ти відкидаєш усі проблеми, стрес, який проникає в тебе звідусіль, та просто біжиш.

Біжиш – неначе в тебе є крила. Біжиш – неначе тебе ніщо не тримає. Біжиш, бо немає страху, проблем, жодних негативних емоцій. Це біг заради свободи та здорового глузду.

 

10. Єдиний, з ким ти змагаєшся – це ти сам

Тобі не потрібно ні за ким гнатися. Ти не вимушений кому-небудь щось доводити. Ти просто біжиш – біжиш, щоб бігти і щодня ставати кращою версією самого себе.

 

До речі, на початку жовтня у Києві відбудеться ювілейний 10-ий Wizz Air Kyiv City Marathon. Навіть якщо ти тільки набігаєш свої перші кілометри, ти цілком можеш встигнути підготуватися до забігу на 4,2 км.

Швидше реєструйся – майбутній забіг може стати для тебе додатковою мотивацією рухатися вперед – наодинці чи з друзями!