• Генеральні медіа партнери
  • Генеральні медіа партнери
  • Титульний спонсор
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний спортивний партнер
  • Офіційний медичний партнер
  • Офіційні партнери
  • Офіційні партнери
  • Офіційний партнер

Результати Long Training 04.08.2018

Шановні учасники!

Дякуємо за участь в Long Training 04.08.2018.

Результати на дистанції 10 км

PlaceBibNameYoBClubLap 1Lap 2Net TimeGun TimeGapTempo
10km
Female
1.1019Тетяна Сазонова197523:03.4223:19.2846:21.1146:22.69-4:38
2.1041Оксана Лохніна198723:04.5923:39.6146:40.4946:44.20+00:21.54:40
3.1065Валерия Петрова1999ИНФИЗ24:57.5325:55.9350:51.4750:53.45+04:30.75:05
4.1066Лера Вознюк1997Nike+ Run Club24:58.8726:09.4751:07.4951:08.33+04:45.65:06
5.1072Olga Filipova1987Sparrow25:26.9327:01.3752:22.8552:28.29+06:05.65:14
6.1034Майя Галан198927:23.1426:32.8153:55.6853:55.94+07:33.25:23
7.1038Ольга Панчій1990KM Running Club29:51.4324:52.8254:38.5054:44.25+08:21.55:28
8.1082Світлана Михайленко198829:21.9128:58.8258:18.8558:20.73+11:58.05:50
9.1000Olga Demianovych199328:06.1531:41.7159:46.9159:47.86+13:25.15:58
10.1051Инна Тисленко198829:02.7531:49.921:00:45.661:00:52.67+14:29.96:05
11.1079Алла Семенчук198529:49.6831:28.771:01:11.621:01:18.45+14:55.76:07
12.1042Natasha Trusova199629:29.9032:34.601:01:58.421:02:04.49+15:41.86:12
13.1028Олександра Сазонова200232:16.9630:00.271:02:12.861:02:17.23+15:54.56:13
14.1044Ольга Антонова198330:23.1232:04.701:02:20.491:02:27.81+16:05.16:14
15.1083Наталія Усенко200232:24.2430:56.831:03:16.091:03:21.06+16:58.36:20
16.1029Anna Getman1982Sportlife30:48.1232:34.651:03:19.601:03:22.77+17:00.06:20
17.1075Anastasia Savchuk198630:48.4432:34.531:03:19.941:03:22.97+17:00.26:20
18.1039Yuliia Bielikova198932:11.2031:29.211:03:36.221:03:40.40+17:17.76:22
19.1018Катерина Атдаєва199230:06.7033:49.671:03:48.671:03:56.36+17:33.66:23
20.1054Надія Личман198231:19.5333:26.011:04:39.391:04:45.53+18:22.86:28
21.1001Anna Kishynets198430:55.4834:09.291:04:57.241:05:04.76+18:42.06:30
22.1056Альона Супрун199332:58.3533:24.211:06:16.061:06:22.56+19:59.86:38
23.1026Anastasiya Zinchenko199834:30.5032:21.801:06:42.621:06:52.30+20:29.66:41
24.1024Екатерина Комарова197034:30.5032:21.871:06:43.081:06:52.36+20:29.66:41
Male
1.1063Олександр Крамаров1988Sapik Team19:24.8620:14.7439:39.1239:39.59-3:57
2.1070Роман Радько197520:12.3821:03.1941:14.9341:15.57+01:35.94:07
3.1008Александр Гаврищук198922:15.4821:46.5243:58.2144:01.99+04:22.44:24
4.1057Олег Андреєв1981BANK VOSTOK22:15.6822:03.0344:16.9844:18.70+04:39.14:25
5.1080Дмитро Кутовий199422:01.3923:07.6645:05.9445:09.05+05:29.44:30
6.1046Вадим Киреєв1969Run Base Kyiv22:53.3723:07.3345:56.1546:00.69+06:21.14:36
7.1006SERGII VOITENKO1979Run Base Kyiv22:50.4825:07.1447:56.8747:57.61+08:18.04:47
8.1025Николай Пазюра198824:06.3724:49.4148:54.5948:55.78+09:16.14:53
9.1064Богдан Степанкевич199623:11.6926:05.8249:11.4449:17.51+09:37.94:55
10.1073Вадим Бєлих198423:53.2825:56.6149:47.0849:49.88+10:10.24:58
11.1068Дмитро Базильський1982Nike+ Run Club24:58.6124:55.0349:52.6249:53.63+10:14.04:59
12.1045Роман Павелко198424:57.4525:17.0950:11.1250:14.53+10:34.95:01
13.1076Andrey Shkodov198924:31.1426:18.0850:48.2650:49.21+11:09.65:04
14.1023Сергій Шевлюга195825:37.2225:15.3650:44.5550:52.57+11:12.95:05
15.1003Alex Ilin198625:38.6525:22.7050:52.7651:01.35+11:21.75:06
16.1037Константин Подлесный198126:05.2525:27.9651:32.1651:33.21+11:53.65:09
17.1052Orest Budzhak199226:12.4525:28.1551:30.6151:40.59+12:01.05:10
18.1061Олександр Лабунець1991Run Ukraine25:40.2727:03.7952:35.9752:44.05+13:04.45:16
19.1060Andrey Bukin1981DANICA25:25.9028:25.5953:47.7053:51.49+14:11.95:23
20.1004Сергій Пушенко198325:43.3228:46.1854:29.4254:29.49+14:49.95:26
21.1077В'ячеслав Панченко1967Run Base Kyiv27:28.0627:05.3554:29.1154:33.40+14:53.85:27
22.1040Kostya Maltsev197727:27.7627:05.8554:30.4454:33.61+14:54.05:27
23.1049Олександр Тисленко198727:28.4327:05.3654:26.8854:33.79+14:54.25:27
24.1055Олександр Скакун198027:18.9727:30.7354:46.9654:49.69+15:10.15:28
25.1058Алексей Мурин197826:14.1928:57.0455:10.2855:11.23+15:31.65:31
26.1074Maksym Korytskyi1986Sparrow27:42.4127:55.8455:33.2855:38.24+15:58.65:33
27.1015Artem Kovalev197928:28.3928:30.0356:56.5056:58.41+17:18.85:41
28.1030Юрий Прудников197228:56.0529:47.7858:38.5458:43.83+19:04.25:52
29.1013Dmytro Kovtun1980KM Running Club30:01.1628:45.0258:41.5158:46.17+19:06.55:52
30.1043Ihor Zarechnyi199527:59.0731:06.7659:03.3659:05.83+19:26.25:54
31.1021Artyom Baroyan198530:30.0228:51.0659:12.1959:21.07+19:41.45:56
32.1022Антон Бреусов197829:31.3732:37.641:02:06.531:02:09.00+22:29.46:12
33.1035Vasyl Kondratenko197430:22.4132:05.091:02:20.671:02:27.49+22:47.96:14
34.1007Ярослав Подвальний199030:04.8232:37.401:02:38.511:02:42.22+23:02.66:16
35.1017Денис Феденко199330:06.6833:49.851:03:48.661:03:56.52+24:16.96:23
36.1014Дмитро Ліщук1986NB TOPRUNNERS32:24.1832:03.671:04:18.401:04:27.84+24:48.26:26
37.1084Александр Доманчук199932:58.6232:22.531:05:15.351:05:21.14+25:41.56:32
38.1078Danylo Movchan198832:29.6633:56.521:06:24.261:06:26.18+26:46.56:38
39.1071Роман Тополюк198332:29.2433:57.021:06:23.941:06:26.26+26:46.66:38

Результати на дистанції 5 км

PlaceBibNameYoBClubNet TimeGun TimeGapTempo
5km
Female
1.5016Алена Глущенко199327:10.2327:21.23-5:28
2.5021Анастасія Яворська199427:26.6827:35.54+00:14.35:31
3.5012Лариса Калабіна198529:16.9529:25.36+02:04.15:53
4.5004Оксана Кудін199230:05.4230:13.73+02:52.56:02
5.5024Наталя Рудківська198630:53.0730:59.78+03:38.56:11
6.5008Софія Рождествіна199833:58.8434:00.56+06:39.36:48
7.5027Inna Savchuk198533:53.9934:00.70+06:39.46:48
8.5026Таисия Шевченко198034:48.1034:53.62+07:32.36:58
9.5023Анастасия Симон199534:45.7534:55.19+07:33.96:59
10.1002Nataliia Dochynets199135:01.0635:05.84+07:44.67:01
11.5005Юлія Пасека198237:11.5937:15.00+09:53.77:26
12.5015Катерина Кузло197837:16.9637:21.63+10:00.47:28
13.5030Viktoria Ponomarenko199742:19.8142:22.27+15:01.08:28
Male
1.5019Oleg Kuzmich199722:03.6422:04.77-4:24
2.1081Сергій Косяк199922:15.3022:15.34+00:10.54:27
3.5013Роман Корноух198022:22.0322:23.85+00:19.04:28
4.1033Egor Gumenuk1992Sapik Team23:31.0523:34.36+01:29.54:42
5.5020Ілія Антонов199525:09.0825:17.93+03:13.15:03
6.5011Михайло Грох199427:10.9327:20.81+05:16.05:28
7.5025Василь Варга199027:23.0927:28.28+05:23.55:29
8.5022Сергей Баранов197527:39.3427:39.92+05:35.15:31
9.1047Вадим Ковальов1977ДВБ НПУ29:05.5629:13.14+07:08.35:50
10.5018Maxime Kolomiets199129:16.6629:20.59+07:15.85:52
11.5028Богдан Андрієнко199831:59.7932:01.97+09:57.26:24
12.5009Ihor Zarechnyi199532:26.1532:28.70+10:23.96:29
13.5007Artur Sargsian198932:46.7132:54.90+10:50.16:34
14.5031Игорь Деревяго199532:50.5032:59.93+10:55.16:35
15.1005Illia Chervinskyi199134:04.1734:10.04+12:05.26:50
16.5010Олександр Кондратюк198234:09.0434:20.61+12:15.86:52