До старту
залишилось
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Генеральний спортивний партнер
До старту
залишилось

Оновлені правила проведення заходів Run Ukraine в жовтій та помаранчевій карантинних зонах

Друзі, маємо для вас важливу уточнюючу інформацію, щодо проведення масових спортивних заходів Run Ukraine в жовтій та помаранчевій карантинних зонах. Згідно з рішенням Кабінету Міністрів України щодо запровадження адаптивного карантину, в країні під час жовтого та помаранчевого рівнів епідеміологічної небезпеки дозволяється проведення масових спортивних заходів.

 

Run Ukraine оновила правила проведення власних змагань цієї осені: в жовтій та помаранчевій карантинних зонах заходи відбуватимуться оффлайн.

 

Взяти участь у заходах зможуть усі бажаючі: які матимуть паспорт вакцинації або сертифікат, що підтверджує одужання від коронавірусу, або негативний ПЛР-тест – отримають зелений браслет, так і ті, які не мають один з вищеперелічених пунктів – отримують жовтий браслет. Але для таких учасників будуть інші умови старту.

Учасники з зеленим браслетом будуть стартувати “масс-старт”, а з жовтним  — стартуватимуть “роздільний старт”, через кожні 3 секунди.

Організатори перевірятимуть наявність COVID19-сертифікатів про вакцинацію або сертифікатів, що підтверджують одужання від коронавірусу (виданий не раніше ніж за 180 днів до дня змагання), або негативний ПЛР-тест (зроблений не раніше ніж за 72 години до змагання) на СпортЕкспо, перед видачею стартового пакета учасника.

Команда Run Ukraine та весь персонал, який працюватиме на СпортЕкспо та на заходах, також буде мати зелений браслет: COVID19-сертифікат про вакцинацію або сертифікат, що підтверджує одужання від коронавірусу, або негативний ПЛР-тест.

 

Видача стартових пакетів

Під час видачі стартових пакетів волонтери спочатку перевірятимуть наявність спеціального браслету: кожен учасник отримає браслет зеленого або жовтого кольору з відповідними мітками.

 

Зелений браслет отримає людина, яка має:

Жовтий браслет отримає людина, яка не має цих документів.

Також за бажанням учасник може не відвідувати Експо, а замовити доставку стартового пакета на відділення Нової пошти (ця послуга є платною, її можна замовити в магазині Run Ukraine). Всі учасники, які замовили доставку НП, отримають у стартовому пакеті автоматично жовтий браслет і стартуватимуть з роздільного старту.

Відповідно до постанови уряду, український COVID-сертифікат підтверджуватиме не тільки вакцинацію від коронавірусу. 

Сертифікат може підтвердити інформацію про:

Український COVID-сертифікат буде містити в собі наступну інформацію:

Крім того, у мобільному застосунку “Дія” разом з цим переліком інформації буде відображатися фотографія його власника з Єдиного державного демографічного реєстру.

Скільки діятиме COVID-сертифікат:

День старту 

До стартового містечка, роздягалень, камер схову, а також стартового коридора всі учасники допускатимуться лише в захисних масках. Організатори додаватимуть захисну маску до стартового пакета учасника. Учасники зобов’язані перебувати у стартовому коридорі в захисних масках і мають право її зняти лише коли перетинають стартову лінію та розпочинають долати дистанцію. 

Увага! 12th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021, який відбудеться 23-24 жовтня, проходитиме за оновленими правилами. За бажанням, кожен учасник може приєднатися до заходу в онлайн-форматі.

 

Бережіть себе та близьких! До зустрічі на стартах!