До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

13.08.2018

YouMustRead: ТОП-7 книг про біг, які є обов’язковими до прочитання

 

Заняття бігом для новачків або загартованих професіоналів завжди наповнені ейфорією особистих рекордів і гіркотою поразок. Контролювати пульс, відчувати напругу в м’язах, управляти своїм тілом – справа безумовно важлива, до того ж вимагає багато часу і зусиль. Але на цьому тернистому шляху до перемог не варто забувати, що фізичні тренування потрібно підживлювати ще й надихаючою літературою та мотивуючими зустрічами. Для будь-якого зростання і розвитку потрібен час. До того ж, якщо ви вже почали свою підготовку до 9th Wizz Air Kyiv City Marathon, який пройде 7 жовтня у Києві, або плануєте бігти на інші дистанції, ми спеціально для вас підготували “бігову” добірку. Ми розповімо вам про найбільш мотивуючі та захоплюючі книги, які обов’язково потрібно прочитати кожному бігуну.

 

Марі Карачина, “Never stop”

ПРО ЩО: Кажучи про твори зарубіжних авторів, ми не могли пропустити роботу Марі Карачини – учасниці світових марафонів, напівмарафонів, фітнес-тренера і бронзового призера на Wizz Air Kyiv City Marathon в 2015 році. Важливо відзначити, що це перша в Україні книга про біг від українського автора. Марі переконана, що біг – значно більше, ніж просто спорт. Це спосіб упорядкувати цілі, виховати силу волі, загартувати дух і рухатися до мети не дивлячись ні на що. У книзі Марі описує свої пройдені забіги і ділиться порадами, як краще до них підготуватися. До того ж читачі пишуть, що книгу можна прочитати за добу на одному диханні.

ДЛЯ КОГО: Для широкого кола читачів і тих, хто шукає мотиваційний поштовх і цінує практичний досвід автора, а не теоретичні думки.

 

Крістофер Макдугал, «Народжені бігаті. Рух до безмежних можливостей ».

ПРО ЩО: У книзі журналіст розповідає неймовірну історію про те, як йому вдалося розкрити таємниці здорового і тривалого бігу без травм і втоми. Поставивши собі за мету відродити мистецтво бігу, автор вирушає до Північної Америки до індіанського племені тараумара, представники якого без відпочинку долають 80! кілометрові марафони.

ДЛЯ КОГО: Книга буде цікава не тільки любителям спорту, психології та пригод, але і стане відмінним мотиватором на нові спортивні рекорди.

 

Харукі Муракамі, “Про що я говорю, коли говорю про біг”

ПРО ЩО: Творіння найвідомішого сучасного автора японської літератури. Як говорить сам Муракамі, «це збірник замальовок про біг, але ніяк не посібник про секрети здорового способу життя». Автор у своєму непередаваному стилі ділиться з читачами особистими почуттями і переживаннями про пройдені дистанціях.

ДЛЯ КОГО: Книга буде цікава не тільки шанувальникам творчості Харукі Муракамі, а й тим, хто хоче прийти в форму, але постійно шукає виправдання своїй ліні.

 

Артур Лідьярд та Гарт Гілмор, “Біг з Лідьярдом”

ПРО ЩО: Автор розповідає про те, як правильно бігати підтюпцем, зберігаючи і примножуючи своє здоров’я. З книги ви дізнаєтеся: навіщо і як саме потрібно бігати, як уповільнити процеси старіння, які існують програми тренувань і правила правильного харчування. Також автор занурить вас в історію зародження цього виду спорту.

ДЛЯ КОГО: Книга буде цікава всім, хто хоче, не втрачати фізичну форму, бути постійно в тонусі і залишатися здоровим, не дивлячись на свій вік.

 

Скотт Джурек, “Їж правильно, біжи швидко”

ПРО ЩО: Автор книги – американський ультрамарафонець, один з найтитулованіших надмарафонців у світі. Його думці, безумовно, можна довіряти, адже він саме практик, а не теоретик. У книзі автор описує своє дитинство, зростаючий інтерес до спорту, сімейне життя і як все це вплинуло на його майбутню кар’єру. Також Джурек ділиться змінами, які відбулися в звичках харчування, і чому він остаточно перейшов від м’ясоїдства до веганства. У кінці кожного розділу автор ділиться одним зі своїх улюблених веганських рецептів.

ДЛЯ КОГО: Книга буде цікава всім, хто захоплюється бігом на довгі дистанції, прагнути розібратися, що рухає “надлюдьми”, які біжать сотні кілометрів у неймовірних умовах. А також любителям незвичайних корисних смачних страв.

 

Джек Деніелс, «Від 800 метрів до марафону»

ПРО ЩО: Якщо ви шукали книгу, де будуть зібрані дослідження результатів найкращих бігунів планети і практичний досвід одного з найкращих тренерів США, тоді це видання для вас. Автор, спираючись на багаторічний практичний досвід, ділиться секретами побудови тренувального процесу, як не допускати травм і покращувати свої результати. Книга цінна ще і тим, що у ній читач знайде розписані програми тренувань для різних дистанцій і рівнів підготовки.

ДЛЯ КОГО: Книга буде цікава як новачкам, так і професіоналам у сфері бігу.

 

Тревіс Мейсі і Джон Хенк, “Ультрамислення. Психологія наднавантажень”

ПРО ЩО: Професійний ультрамарафонець ділиться досвідом, як витримувати перенавантаження, і як ці знання можуть стати у нагоді у повсякденному житті. Автор на власному досвіді пройшов понад 100 випробувань і виграв неймовірні багатоденні змагання Leadman. Це серія бігових і велосипедних гонок, що проходять на великій висоті і закінчуються 100 милями на велосипеді і трейловим ультрамарафоном на цю ж дистанцію.

ДЛЯ КОГО: Книга буде цікава тим, хто хотів би спробувати свої сили у надмарафоні, цікавиться методиками і прийомами для витримування неймовірних навантажень на дуже довгих дистанціях.

 

Кожна прочитана книга, кожне не пропущене тренування і фініш на марафонах – результат щоденної праці, поту і крові. Адже рух до цілей – наша життєва задача, а коротка вона або довгострокова, вирішувати звичайно ж вам. Досягли однієї, рухаємося до наступної. Ми, наприклад, оптимістично налаштовані до початку осені і вже готуємося до 9th Wizz Air Kyiv City Marathon, де тисячі бігунів будуть вести боротьбу з суперниками і з самим собою за шанс піднятися на п’єдестал і нові особисті рекорди.