До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційні партнери
  • Партнер дистанції 5 км
  • Офіційні партнери
  • Офіційні партнери
  • Автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Спортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Співорганізатор

Новини

16.02.2021

Як відбуватимуться офлайн-старти Run Ukraine в період дії карантинних обмежень

UPD: Уряд офіційно дозволив проведення масовий спортивниих заходів!

Кабінет Міністрів України запровадив введення адаптивного карантину в Україні. З 24 лютого діятимуть чотири рівні епідемічної небезпеки, за якими і встановлюватимуться ті чи інші обмежувальні заходи. 

Відповідно до постанови, передбачено чотири рівні епідеміологічної небезпеки: зелений, жовтий, помаранчевий і червоний. 

За умовами адаптивного карантину, під час жовтого та помаранчевого рівнів епідеміологічної небезпеки дозволяється проведення масових спортивних заходів, якщо для однієї особи передбачено 4 кв. м або наповненість залу 50 %. 

Спортивні заходи Run Ukraine будуть організовані на відкритому повітрі з урахуванням цих вимог.

 

Сучасні реалії диктують нові правила проведення масових спортивних заходів. Саме тому Асоціація масового спорту України, членом якої є і Run Ukraine, розробила правила організації змагань в період дії карантинних обмежень. Ці правила були підтримані Комісією з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту, вони дозволять проводити спортивні змагання у форматі офлайн, гарантуючи при цьому безпеку учасників. 

Сьогодні ми розкажемо, що змінить Run Ukraine в організації забігів, щоб провести старти Бігової Ліги Українських Мейджорів 2021 наживо під час карантину. 

 

РЕЄСТРАЦІЯ

Як і раніше, реєстрація на забіги від Run Ukraine відбувається у форматі онлайн — придбати слот можна лише на офіційному сайті конкретного забігу. Тобто на цьому етапі контакт з іншими людьми відсутній. 

 

ОТРИМАННЯ СТАРТОВИХ ПАКЕТІВ

Видача стартових пакетів відбувається на Експо напередодні забігу. Організатори чітко регулюватимуть кількість людей, яка може одночасно знаходитися у приміщенні та зоні видачі стартових пакетів. 

Кожен відвідувач Експо проходитиме температурний скринінг перед тим, як зайти до приміщення. 

У приміщенні кожен відвідувач зобов’язаний перебувати в захисній масці, і організатори чітко контролюватимуть дотримання цієї норми. 

Також на Експо будуть організовані зони для обробки рук. 

Увесь персонал, який працюватиме на Експо й контактуватиме з учасниками, також проходитиме температурний скринінг і перебуватиме у приміщенні в засобах індивідуального захисту (у масках і рукавичках). 

Також за бажанням учасник може не відвідувати Експо, а замовити доставку стартового пакета на відділення НП (ця послуга є платною, її можна замовити в магазині Run Ukraine).

 

СТАРТ

Організатори додаватимуть захисну маску до стартового пакета учасника.

До стартового містечка, роздягалень і камер схову, а також стартового коридора учасники допускатимуться лише в захисних масках і лише після проходження температурного скринінгу. 

Організатори також регулюватимуть кількість учасників, які можуть одночасно перебувати в роздягальнях. 

Стартове містечко буде обладнано санітайзерами та зонами для утилізації використаних масок і засобів особистої гігієни. 

Стартовий коридор — місце короткочасного збору обмеженої кількості учасників безпосередньо перед стартом — буде закритим. До нього допускатиметься лише та кількість учасників, яка може одночасно перебувати у стартовому коридорі. Для стартів до 1000 учасників — це 100 осіб у коридорі, для стартів більше 1000 учасників — це 200 осіб у коридорі.

Організатори забезпечать наявність тимчасової розмітки у стартовому коридорі таким чином, щоб відстань між учасниками становила не менше 1.5 м. Тобто учасники стартуватимуть колонами.

Старт кожної дистанції відбуватиметься хвилями по 100 (якщо до 1000 учасників) або 200 осіб (якщо більше 1000 учасників). 

Кількість осіб, яка може стартувати одночасно в одній хвилі залежатиме від ширини стартової арки (3, 4 або 5 осіб). Інші учасники цієї хвилі розташовані один за одним у колонах на відстані не менше 1.5 м. Вони мають наближатися до стартової лінії по черзі. Відлік часу розпочинатиметься тоді, коли учасник перетинає стартову лінію, тому очікування у стартовому коридорі не вплине на часовий результат. 

Пауза між хвилями становитиме 10 секунд. Тобто учасники запускають до стартового коридора першу хвилю (100 або 200 учасників). Учасники цієї хвилі стартують по черзі. Коли всі учасники першої хвилі стартували, організатори на 10 секунд повністю закривають стартовий коридор, а потім запускають до нього другу хвилю (наступні 100 або 200 учасників). 

Учасники зобов’язані перебувати у стартовому коридорі в захисних масках і мають право її зняти лише коли перетинають стартову лінію та розпочинають долати дистанцію. 

Звертаємо вашу увагу на те, що при старті хвилями немає можливості організувати супровід пейсмейкерів. Тому пейсерів не буде.

 

НА МАРШРУТІ

Організатори забезпечать безконтактну видачу їжі та напоїв на маршруті. Тобто воду буде розлито по індивідуальним стаканчикам, які стоятимуть на столі. Учаснику, який бажає випити води, потрібно знизити швидкість і самостійно взяти стаканчик з водою.

Так само і з їжею. Усю їжу буде нарізано й розміщено в індивідуальних стаканчиках. Учаснику, який бажає підкріпитися, потрібно знизити швидкість і самостійно взяти порцію їжі.

Тобто видача води та їжі з рук волонтерів не відбуватиметься. 

 

ФІНІШ

Учасник повинен самостійно взяти свою медаль, яка лежатиме на столі. Волонтери не одягатимуть медалі на шию учасникам.

Також учасник повинен самостійно взяти пакет фінішера. 

Після фінішної лінії буде обладнано фінішну зону, де учасники матимуть кілька хвилин, щоб попити воду й перевести дихання, потім вони зобов’язані одягнути захисну маску та переміститися до стартової зони. 

Після фінішу організатори видають кожному учаснику ще одну захисну маску. 

 

Також у стартовому містечку будуть розміщені інформаційні стенди з правилами поведінки та рекомендаціями учасникам. 

 

 

Ми просимо наших учасників: