До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

12.07.2016

Найрейтинговіший іноземний біговий журнал – Distance Running (AIMS) пише про Wizz Air Kyiv City Marathon

Знімок екрана 2016-07-08 о 11 (1)

Друзі, хороші новини! Про наш Wizz Air Kyiv City Marathon, який включений до міжнародного товариства AIMS, також пише найрейтинговіший іноземний біговий журнал – Distance Running Issue 89. 2016 Edition 3. Page 42, 46, 51

Скачати журнал

Далі додаємо переклад статті про Wizz Air Kyiv City Marathon:

Wizz Air Kyiv City Marathon, Україна

Неділя, 9 жовтня 2016

Київ, українська столиця з населенням 2,8 млн, це дев’яте найбільше місто в Європі,

Знімок екрана 2016-07-08 о 11

а також одне із найгарніших та найстаріших міст Східної Європи, яке було засноване 1500 років тому.

Маршрут сьомого міжнародного Київського марафону, найбільшої бігової події року в Україні,  пролягатиме в одне коло містом. Початок дистанції пролягає з центральної вулиці – Хрещатика. Учасники пробігатимуть повз Києво-Печерську Лавру, Національний Музей Історії України у Другій світовій війні, міст Патона, Десятинну церкву, Михайлівський собор та інші красоти столиці України.

Київ є дуже відкритим та доступним містом (не лише через головного спонсора –  Wizz Air, який забезпечує перельоти з різних куточків світу до України).

1_новини

Київська міська адміністрація сприяє проведенню марафону та погоджує перекриття транспортих доріг,  дотримуючися балансу між потребами міського транспорту та бігунів. Такий симбіоз сприяє розвитку бігової культури в Україні.

Засновник Київського марафону та CEO Run Ukraine Дмитро Черніцький прокоментував: “Марафон в одне коло містом – це не лише виклик для організаторів заходу, а й для самого міста, державних служб. Я дякую державним установам, різним відділам Київської міської адміністрації за співпрацю. Дуже приємно, що наша кооперація є плідною для організації комфортного маршруту, яким бігтимуть учасники, а глядачі підтримуватимуть марафонці. З кожним роком все більше іноземних бігунів беруть участь в наших заходах. Цього року  Wizz Air Air Kyiv City Marathon долучився до міжнародної організації AIMS. Це визначна платформа для популяризації наших проектів у Європі та у світі.

Крім класичної  марафонської дистанції в 42 км під час Wizz Air Kyiv City Marathon 2016 також запланована естафета 2Х10км+2Х11097.5м, 21 км, 10 км, 5 км та благодійний забіг на 2км.

Особливу увагу організатори звертають на медичний допуск бігунів  на дистанції 42 км, 21км.

В день марафону захід допомагають організувати близько 500 волонтерів, 250 маршалів на трасі, медичний супровід складається з 22 реанімаційних бригад,  60 волонтерів Червоного Хреста, 10 медичних бригад MotoHelp і 2 медичних центра з апаратами для дефіблиляції.

Також передбачено 3 дистанції для дітей. Спонсором  дитячих забігів є McDonalds Ukraine. Забіги на 100 м (до 6 років), 500 м (7-8 років) 1000м (9-13 років).

Тисячі любителів наразі вже залучені до бігової культури України як учасники спортивних змагань. Вони матимуть змогу відчути незабутню насолоду, долаючи дистанції 9 жовтня. Ми запрошуємо вас отримати неперевершену енергетику бігу в Києві.