До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

30.09.2015

В Києві відбулася головна спортивна виставка сезону SportExpoUa

25-25 вересня в столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройшов великий спортивний форум – декілька тисяч відвідувачів зібралися аби скористатись багатьма принадами головної спортивної виставки України SportExpoUA.

Для будь-якої людини, котрій не чуже саме слово «спорт», похід на виставку SportExpoUA гарантовано був ідеальним варіантом для того, щоб з користю провести кілька годин уікенду.

В павільйоні «КиївЕкспоПлази» було присутнє все, що може зацікавити спортсмена-любителя, чи того, хто просто бажає постійно тримати себе в належній формі. І це було не тільки спортивне харчування, чи нові колекції спортивного одягу від кількох провідних брендів світу. Кросівки і костюми, створені за новітніми технологіями, сьогодні в своєму попиті не поступаються іншим новинкам фітнес-ринку: на виставці були широко представлені зручні гаджети для тренувань і контролю стану організму, модні і корисні фішки на кшталт безровідних навушників, пульсометрів, трекерів, та іншого спорядження, що полегшує життя спортсмену. Всього на виставці були представлені товари від 50 світових і українських брендів, котрі скористались можливістю контакту з безпосередньо зацікавленою в них аудиторією.

Одначе програма виставки вийшла далеко за рамки експозиції товарів. Відвідувач тут міг знайти все для комфортного проведення часу. Так, наприклад, можна було смачно і корисно поїсти, приєднавшись до паста-паті, організованого спеціально для учасників Wizz Air Kyiv City Marathon 2015, але доступного для всіх бажаючих. Можна було прийняти участь в експрес-тренінгах з кросфіту, прослідкувати за майстер-класами, влаштованими тренерами різних напрямків, випробувати на собі нові масажні технології.

Однією з найбільш цікавих ознак SportExpoUA стала лекційна зона – в другий день виставки тут безперервно проходили безкоштовні лекції і презентації на спортивну тематику, причому спектр обраних питань дійсно вражав. Від демонстрації і випробувань нових приладів для тренувань, до специфічних напрямків на кшталт мілітарі-фітнесу, що включав в себе демонстрацію навиків володіння зброєю і прийомів самооборони. І звичайно ж, професійні лекції від визнаних спортивних лікарів і тренерів, серед котрих була і Олімпійська призерка Ірина Ліщинська – ці розповіді включали в себе масу порад щодо правильної техніки тренувань і запобігання травмуванню.

Також SportExpoUA став місцем презентації Алматинського марафону, «Гонки націй», і підготовки до головної бігової події України – Wizz Air Kyiv City Marathon 2015, учасники котрого на виставці отримували свої стартові пакети для участі в марафоні, що відбувся вже 27 вересня в центрі Києва.