До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

14.08.2023

ТМ «Carlsberg 0» – партнер дистанції 10 км Київського марафону Незламності 2023

Run Ukraine та PJSC Carlsberg Ukraine, один із найбільших виробників безалкогольної продукції в Україні, підписали угоду про партнерство.

Так, ТМ «Carlsberg 0» стане партнером дистанції 10 км Київського марафону Незламності 2023, який відбудеться 30 вересня – 1 жовтня у Києві.

Партнерства бігових заходів та компаній, що виробляють безалкогольне пиво дуже поширена практика, оскільки безалкогольне пиво є натуральним ізотоніком.

Київський марафон Незламності 2023 буде благодійним: 50% від прибутку з реєстрацій на офлайн-дистанції у Києві, 50% від суми стартових внесків реєстрацій на онлайн-дистанції з залізною медаллю, а також 100% від суми внесків реєстрацій на онлайн-дистанції з електронною медаллю буде передано на закупівлю військової техніки для ЗСУ через UNITED24, державну фандрейзингову платформу, започатковану Президентом України Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, Київський марафон Незламності 2023 проходитиме у двох форматах – офлайн та онлайн. Офлайн-забіг відбудеться 30 вересня – 1 жовтня у Києві на території Труханового острова у Києві. Долучитись до забігу в онлайн форматі можна у будь-якому місті України чи світу.

Учасники Київського марафону Незламності зможуть взяти участь у головному старті заходу – 42 км, або обрати менші дистанції: 21 км, 10 км та 5 км.

 

 

Давай #бігтиразом цей #київськиймарафоннезламності! 

Організатор – Run Ukraine

Генеральний партнер – ПриватБанк

Спортивний партнер – Under Armour

Благодійний партнер – UNITED24

 

Довідка:

ТМ «Carlsberg 0» є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. У Carlsberg Group працюють понад 31 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу.

До складу PJSC  Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У компанії працює понад 1350 чоловік. 

Run Ukraine – організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine – організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом.