До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

05.10.2017

Селфі-тур по маршруту Київського марафону

Про що тільки не думають марафонці за декілька днів до старту. Що вдягнути? Як не проспати? Чи вкладусь у ліміт? А що там з прогнозом? Я взагалі готовий до цього виклику? Треба ще раз подивитися на мапу маршруту, щоб не заблукати містом. І це лише невеликий перелік того, що турбує бігунів перед забігом. До речі, про маршрут. Ви знаєте, що у  Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 він унікальний та незабутній. Але, яким би класним він не був, хто у це повірить без фото?

Щоб ви не розгубились на місці, ми підготували для вас інструкцію, як на трасі марафону поповнити вашу бігову селфі-скарбничку. Спеціально для цього наш фотограф Тетяна Барабанова разом з бігуном-любителем з Run Ukraine Юлією відправилися у селфі-тур по маршруту Wizz Air Kyiv City Marathon 2017. Отже, де можна буде зробити круті фото 8 жовтня?     

Юлія: На маршруті Київського марафону стільки пам’яток архітектури, що можна не вкластися в ліміт, роблячи селфі на фоні кожної з них.

Перше фото, яке потрібно зробити на марафоні – Майдан Незалежності. Селфі на старті дистанції, на фоні тисячі бігунів навколо себе. Посмішки, мандраж, перев’язування шнурків десятий раз поспіль, перевірка годинників, налаштування гаджетів, тільки справжні емоції. В цей момент ви всі як одне ціле, з єдиною метою в серці.

Для мене участь у забігах в інших країнах – це зручний і швидкий спосіб оглянути місто, познайомитися з однодумцями, зробити кльові селфі ще й медаль на фініші отримати.

Але марафон в Києві – це  зовсім інше. Це насолода кожним кроком, де пробіжка рідними вулицями перетворюється на титри спогадів за кожним поворотом.

На маршруті я рекомендую не пожаліти декілька секунд і зробити фото на фоні “Батьківщини-мати”, але щоб вона помістилися в кадр в повний зріст – треба, однозначно, постаратися .

Далі – міст Патона. Тут хоч праворуч, хоч ліворуч – краєвиди Дніпра, від яких захоплює подих. І будьмо чесні, коли ще, як не під час марафону, в тебе буде нагода пробігти по перекритому мосту Патона? Тож лови цей момент і не забудь закарбувати його на фото 😉

Після довгого підйому до Либідської – переведи подих на Великій Васильківській і обов’язково зроби фото на фоні Костела святого Миколая, зведеного у 1909 році.


Повторний пробіг вулицею Хрещатик під гучні оплески глядачів аж до Європейської площі промайне непомітно, і ти не встигнеш отямитися, як потрапиш до тихих вулиць Подолу, найдавнішої частини нашого міста.

Тетяна: Як фотограф, раджу бігунам посміхатися на трасі. Коли будете бігти, не забудьте привітливо помахати рукою в камеру, адже після заходу ви з радістю будете шукати ваші фото і самі ж зрадієте, коли побачите свої щасливі обличчя на них. Якщо ви біжите групою, то позуйте так, щоб кожного було помітно.  Грайте на камеру, підстрибуйте, радійте – і нехай з вами будуть сили на всій марафонської дистанції

Знаєш,  що чекає тебе після 32 кілометру? Ні, не “марафонська стіна”, а Михайлівський Золотоверхий монастир, який точно заслуговує на фото. Але роби селфі у русі, тому що зупинятися ще не час.

Попереду, спеціально щоб відволіктися від болю в ногах і нав’язливих думок перейти на крок, цілий парад пам’яток архітектури. Тому дивись у всі боки і роби селфі на фоні пам’ятника Богдану Хмельницькому, Софійського собору та Національної Опери України.

А після залишиться лише сім кілометрів до твоєї мрії, до фінішу, якого ти так чекав і сумлінно готувався. Останні кілометри будуть найскладніші, кожен крок з яких ти запам’ятаєш на все життя, але саме вони визначать марафонця  в тобі.

Ну і не забудь зробити селфі переможця на фініші. Тому що ти це зробив! Ти пробіг марафон!

А знаєш, що далі? Не зупиняйся!