До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Для ЗМІ

26.12.2017

Розпочато реєстрацію на 9-й Київський міжнародний марафон

7 жовтня 2018 року у Києві відбудеться 9th Wizz Air Kyiv City Marathon – дев’ятий за ліком Київський міжнародний марафон, який вже став традицією для міста та його мешканців. 26 грудня організатор події, компанія Run Ukraine, розпочала реєстрацію на марафонську (42,195 км) та півмарафонську (21, 0975 км) – дистанції.

Участь у біговому заході доступна як для любителів, так і для професійних бігунів. Долучитися до яскравого заходу мають можливість спортсмени всіх вікових категорій, потрібно лише мати хорошу форму. Організатори наголошують на важливості завчасної підготовки до забігів та рекомендують вже розпочинати регулярні тренування тим, хто планує вперше пробігти марафон чи півмарафон.

Маршрут марафону буде пролягати мальовничими вулицями міста, об’єднуючи історичну частину з урбаністичною та парковою зоною, проходитиме у тому числі, через центр, головні історичні пам’ятки, міст Патона з захоплюючим краєвидом на річку Дніпро. Старт і фініш – на Майдані Незалежності.

Традиційно в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2018, окрім основного забігу на 42,195 км, відбудуться старти на індивідуальних дистанціях: 21,0975 км, 5 км, 2 км, а також дитячі забіги на 100 м, 500 м і 1000 м.

Вже другий рік поспіль у програмі заходу відбудеться кубок серед працівників силових структур –  Security Cup 5 км, забіг для незрячих людей, що долають дистанцію у супроводі гайдів – Guide Run 5 км, сімейний забіг для дітей та дорослих –  Family run 2 км, кубок  серед студентів – University Cup 2 км  та кубок серед корпоративних команд Chamber Cup. Реєстрація на ці дистанції згодом буде відкрита на сайті заходу.

Забіг на 2 км буде благодійним та продовжить благочинну традицію Run Ukraine. Цього року завдяки організації благодійного забігу «Переможці» та фандрайзинг марафону в рамках  Wizz Air Kyiv City Marathon 2017  було зібрано близько 1,5 млн. гривень благодійних кошт на підтримку підопічних фондів.

 

Про Wizz Air Kyiv City Marathon 2018

Сьогодні наявність  власного бігового марафону є ознакою міста, в котрому справді люблять спорт. Висококласний марафон – це не просто спортивний івент, це візитівка розвиненого і здорового в усіх аспектах мегаполісу. Хто не чув про знамениті Лондонський, Берлінський, Бостонський марафони? Марафонська традиція, що прийшла до нас крізь тисячоліття, з кожним роком все ширше охоплює світ. 2010-го року Київ приєднався до почесного переліку міст, що проводять свої власні щорічні марафонські забіги. 8 жовтня минулого року на Майдані Незалежності зібрались 10 тисяч бігунів з 52 країн. На старт головної дистанції (42, 195 км) вийшли майже 1200 марафонців. Це рекордна кількість учасників, але організатори не збираються зупинятися на досягнутому, і у 2018му році ця цифра буде перевершена.