До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

15.09.2020

Разом до пригод: Run Ukraine відкрила реєстрацію на забіг з собаками PRO PLAN® DOG RUN ONLINE у межах Київського марафону

 

Компанія Run Ukraine і бренд-експерт з виготовлення високоякісного та поживного корму для собак ТМ PRO PLAN® запрошують спортивних ентузіастів і власників собак взяти участь у другому онлайн-забігові з собаками PRO PLAN® DOG RUN ONLINE. Онлайн-забіг відбудеться 31 жовтня — 1 листопада 2020 року у межах 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINE.

 

Біг із собакою — це прекрасна нагода стати ще ближчим зі своїм собакою, поєднати класичну прогулянку зі спортом, розділити час зі своїм вірним домашнім улюбленцем, подарувати йому свою любов і разом, однією дружньою командою подолати дистанцію, отримати незабутні емоції від спільної перемоги та медаль-красуню для себе та свого собаки.

Щиро раді, що саме ТМ PRO PLAN® стала партнером онлайн-забігів з собаками, оскільки ТМ PRO PLAN® спеціалізується на створенні збалансованого харчування для домашніх тварин. А саме харчування є запорукою міцного здоров’я та спортивних досягнень наших улюбленців.

 

«Кожен домашній улюбленець заслуговує на любов, піклування і правильний догляд турботливого власника. На щастя, експерти Pro Plan® завжди дбають про те, аби раціон домашньої тварини містив достатню кількість поживних речовин і був збалансованим, відповідав потребам їхнього віку та залишався смачним. Тому раді підтримувати відповідальних власників проводити пробіжки зі своїми улюбленцями і досягати нових спортивних вершин!»говорить команда Pro Plan®.

 

Тож якщо тобі вже виповнилося 14 років і ти маєш собаку, реєструйся та біжи зі своїм улюбленцем 31 жовтня — 1 листопада на PRO PLAN® DOG RUN ONLINE. Окрім вже знайомих дистанцій 1 км, 3 км і 5 км, на забігові з собаками у межах Київського марафону буде нова довга дистанція — 10 км. Тому у забігові можуть взяти і новачки, і досвідчені бігуни з собаками. Вибір дистанції залежить від породи та тренованості собаки.

 

Механіка участі проста й аналогічна механіці інших онлайн-забігів від Run Ukraine. Треба:

 

Окрім медалей, у стартовому пакеті учасники отримають іменний стартовий номер (і для людини, і для собаки), офіційний браслет заходу, поліетиленовий рюкзак, гігієнічний пакет БомбоСхованка для прибирання за собакою, ласощі від ТМ PRO PLAN® для собаки Purina Pro Plan Dental Pro-Bar, пробіотики для собаки Purina Pro Plan FortiFlora, та 3 кг корму суперпреміум класу від ТМ PRO PLAN®.

 

Стань єдиною командою зі своїм собакою, зареєструйся та біжи на PRO PLAN® DOG RUN ONLINE 31 жовтня – 1 листопада 2020 року!

 

 

PRO PLAN® DOG RUN ONLINE 1 km

 

PRO PLAN® DOG RUN ONLINE 3 km

 

PRO PLAN® DOG RUN ONLINE 5 km

 

PRO PLAN® DOG RUN ONLINE 10 km

 

 

 

Довідка

 

ТМ PRO PLAN® — супер-преміум бренд легендарної компанії Purina з досвідом роботи у сфері догляду за тваринами вже більше 85 років.

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

 

Офіційний партнер PRO PLAN® DOG RUN ONLINE — ТМ PRO PLAN®
Організатор — Run Ukraine

 

Контакти:

 

Анастасія Руссу
тел: +380 50 178 1168
email: [email protected]

 

Вікторія Веремієнко
моб.тел: +380 67 995 27 67
email: [email protected]