До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

03.10.2019

Проміжні результати Run Ukraine Running League 2019: усі лідери зберегли свої позиції

 

Менше ніж за тиждень стартує черговий, 5-й етап Бігової Ліги Run Ukraine Running League 2019 – ювілейний Київський міжнародний марафон 10th Wizz Air Kyiv City Marathon. Напередодні Київського старту ми підбиваємо підсумки попередніх етапів, нагадуємо про нинішніх лідерів Ліги та розповідаємо більше цікавого про Бігову Лігу Run Ukraine Running League.

 

Що таке Бігова Ліга Run Ukraine Running League?

Run Ukraine Running League об’єднує шість стартів у п’яти містах України: півмарафони в Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі та грандіозний Київський марафон, з якого 10 років тому й розпочалася історія Бігової Ліги.

Беручи участь у кожному з етапів Бігової Ліги, бігуни заробляють певну кількість балів, яка залежить від дистанції, яку вони долають, та їх фінішного результату. При цьому не враховуються бали професійних спортсменів та елітних бігунів, адже Бігова Ліга створена для любителів бігу.

За підсумками усіх етапів визначаються бігуни, які набрали найбільшу кількість балів. Нагороди щороку різні. Наприклад, переможці 2016 року були нагороджені участю в Паризькому марафоні, лідери рейтингів 2017 року пробігли Празький марафон, а минулорічні переможці взяли участь у Римському марафоні.

 

Цьогоріч же лідери в абсолюті будуть нагороджені грошовими призами: найкращі бігун та бігунка отримають по 20 000 гривень.

Окремо будуть нагороджені лідери у віковій категорії 18-22 роки, найкращі команди, а також представники різноманітних професій: у 39 різних професійних категоріях будуть визначені бігуни з найвищою кількістю балів, які отримають пам’ятні призи.

 

Хто зараз очолює Лігу?

За підсумками четвертого етапу – Tavria V Odesa Half Marathon – який відбувся 15 вересня в Одесі, лідери в абсолюті та у віковій категорії 18-22 роки лише закріпили свої позиції.

Серед жінок в абсолюті продовжує лідирувати з відривом у понад 600 очок Надія Воронченко. У жіночому заліку битва зараз точиться більше за друге місце – “похитнути” беззаперечну лідерку зможе лише її власна помилка або травма.

Абсолютним лідером серед чоловіків залишається Андрій Лапко, але в спину йому вже дихає Андрій Болсуновський, який завдяки Одеському півмарафону скоротив своє відставання від першого місця на 80 очок. Зараз двох Андріїв розділяють усього 60 балів, тож на наступних двох етапах Бігової Ліги – Київському марафоні та Запорізькому півмарафоні – боротьба буде шаленою.

Читайте також: “Кожне місто, кожен старт – це щось особливе”: лідери Бігової Ліги розповіли, як вона змінила їхні життя

У віковій категорії 18-22 роки лідерство у Біговій Лізі так само зберегли Марія Завертайло та Дмитро Одинець.

Утім, Бігова Ліга – у розпалі, і за два етапи все може сильно змінитися. Нагадаємо, наступні етапи Run Ukraine Running League 2019 відбудуться 5-6 жовтня у Києві та 20 жовтня у Запоріжжі.

Переглянути поточні рейтинги Бігової Ліги 2019 можна за посиланням.

 

Що таке професійні категорії і кого будуть нагороджувати?

Бігати може кожен, незалежно від віку та професії. Саме це щороку доводять забіги Run Ukraine, адже до участі в них долучаються не лише фахові спортсмени, але й представники найрізноманітніших галузей: бухгалтери та журналісти, інженери та радіоведучі, політики та архітектори.

Наприклад, нинішня абсолютна лідерка Run Ukraine Running League серед жінок Надія Воронченко – представниця ІТ-сфери, а лідер серед чоловіків Андрій Лапко працює в галузі будівництва та архітектури.

Цього року за підсумками шести етапів Бігової Ліги серед жінок та чоловіків будуть визначені переможці – працівники 39 різних професій, які наберуть найбільшу кількість очок. Усі 78 переможців будуть нагороджені пам’ятними призами від Run Ukraine.

Можливо, серед них будеш і ти?

 

 

Шукай свою професію в переліку та реєструйся на осінні забіги Run Ukraine Running League 2019!

 

 

 

Повний перелік професійних категорій, у яких відбуватиметься нагородження: