До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

02.10.2017

Політики-бігуни: краватка спорту не завада

 

Останнім часом заняття спортом стали не лише запорукою здорового способу життя, а й модним напрямком. Сучасна тенденція захопила майже всі верстви населення, не оминула вона стороною навіть українських політиків.


Хвилю обговорення запустила лідер «Батьківщини»
Юлія Тимошенко, яка 29-го вересня зробила ранкову пробіжку довжиною в 12 км. за 1 годину 18 хвилин. Більш того, Юлія Володимирівна має намір продовжувати свої спортивні досягнення і дала згоду на участь в німецькому півмарафоні, який пройде в Мюнхені 8-го жовтня.

 

Регулярним учасником забігів, що проводяться під егідою бігової ліги Run Ukraine є мер Києва Віталій Кличко. Зокрема, в квітні нинішнього року в рамках півмарафону він разом з чиновниками КМДА і депутатами Київради пробіг 2 км.

 

Народний депутат Єгор Соболєв почав бігати півтора роки тому завдяки своїй дружині, ведучій Марічці Падалко. У його активі вже кілька півмарафонів, зокрема, минулого літа разом Марічкою він пробіг 21,0975 км. в Одесі. Причому, витратив він на це на одну хвилину більше, ніж дружина 2:15 проти 2:14. Апетит приходить під час їжі, і тепер Єгор готується до свого першого марафону разом з Марічкою. 8 жовтня вони будуть бігти Wiz Air Kyiv City Marathon.

 

10 вересня віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко брав участь в півмарафоні в Житомирі, присвяченому дню міста. В рамках бігової події він подолав дистанцію в 5 км. за 25 хвилин 51 секунду. Правда, в базі півмарафону цей стартовий номер значиться за його дружиною Людмилою Зубко, але суті справи це не змінює. “Усі, хто вийшли сьогодні на старт, вже стали переможцями. Ми перемогли себе и свої буденні звички, змусили себе стати сильнішими, довели собі, що здатні визначити власну мету и досягати її”, – написав політик на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

 

Народний депутат Борислав Береза ​​є учасником проекту Live.Love.Run і бігає заради благодійності. Він також брав участь в квітневому напівмарафоні Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016, пробіг 5 км., Але зізнався, що зробив це через силу, тільки заради допомоги хворим дітям: “Я ненавиджу бігати. Це не моє. Але я обіцяв “, – сказав політик після фінішу.

 

Також слід згадати мера Харкова Геннадія Кернеса, який у 2014 році пробіг півмарафон в Харкові за 1 годину 44 хвилини і 50 секунд.

 

На регулярній основі спортом займається радник міністра інфраструктури Юрій Гусєв. Він не лише брав участь у Київському марафоні і півмарафоні, а й зізнався, що бігає для себе мінімум два рази на тиждень.

 

Не відстає від колег і перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова – вона займається бігом заради благої мети – щоб підтримати соціальний проект «#СомнениеChallenge». Вона змінила свій звичний уклад життя і навчилася правильно бігати, щоб власним прикладом закликати людей не сумніватися в своїх силах і можливостях.

 

Слідом за Юлією Тимошенко на півмарафон в Мюнхен 8 жовтня зібралася і член партії Олега Ляшка Валерія Заружко. Минулого року вона вже брала участь у Wizz Air Kyiv City Marathon з благодійною метою – збирала кошти на покупку імплантатів для дітей з вадами серця.

 

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков прекрасно поєднує економічну діяльність зі спортом. Цікаво, що займатися бігом він почав у віці 48 років. Успішно фінішував на Римському, Паризькому, Амстердамському і Нью-Йоркському марафонах. А в квітні пробіг найстаріший і наймасовіший шосейний ультрамарафон в світі на 87 кілометрів – Comrades в ПАР.

 

Серйозні наміри і у депутата київської міськради, бізнесмена Дмитра Стрижова. Він уже тричі виконував програму змагань Ironman, які включають в себе три етапи: заплив на 4 км. з наступною велогонкою на 180 км і марафоном на 42 км – на всіх з них політик встановив особисті рекорди. Останній з них завершився зовсім недавно – 30 вересня. Дмитро має шанс стати першим українцем, який потрапить в GOLD категорію кращих тріатлет-любителів в своїй віковій категорії. Очевидно, майбутня марафонська дистанція на Wiz Air Kyiv City Marathon 2017 який пройде 8 жовтня, не стане для нього великою складністю.

Як видно, слідкувати за своїм здоров’ям прагнуть усі. Можливість для активного проведення часу – з користю і із задоволенням – знайти не складно, адже біг – це найпростіший та найдоступніший спосіб підтримувати себе у чудовій формі та насолоджуватися життям.

Фото взяті зі сторінках учасників рейтингу в мережі Facebook і були розміщені у публічному доступі.