До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

14.10.2021

Оновлені правила проведення заходів Run Ukraine в жовтій та помаранчевій карантинних зонах

Друзі, маємо для вас важливу уточнюючу інформацію, щодо проведення масових спортивних заходів Run Ukraine в жовтій та помаранчевій карантинних зонах. Згідно з рішенням Кабінету Міністрів України щодо запровадження адаптивного карантину, в країні під час жовтого та помаранчевого рівнів епідеміологічної небезпеки дозволяється проведення масових спортивних заходів.

 

Run Ukraine оновила правила проведення власних змагань цієї осені: в жовтій та помаранчевій карантинних зонах заходи відбуватимуться оффлайн.

 

Взяти участь у заходах зможуть усі бажаючі: як “захищені” учасники (які матимуть паспорт вакцинації або сертифікат, що підтверджує одужання від коронавірусу, або негативний ПЛР-тест), так і “незахищені”. Але для таких учасників будуть інші умови старту.

 

“Захищені” учасники будуть стартувати “масс-старт”, а “незахищені” — стартуватимуть “роздільний старт”, через кожні 3 секунди.

 

Організатори перевірятимуть наявність COVID19-сертифікатів про вакцинацію або сертифікатів, що підтверджують одужання від коронавірусу (виданий не раніше ніж за 180 днів до дня змагання), або негативний ПЛР-тест на СпортЕкспо, перед видачею стартового пакета учасника.

 

Команда Run Ukraine та весь персонал, який працюватиме на СпортЕкспо та на заходах, також буде надавати COVID19-сертифікат про вакцинацію або сертифікат, що підтверджує одужання від коронавірусу, або негативний ПЛР-тест.

 

Видача стартових пакетів

 

Під час видачі стартових пакетів волонтери спочатку перевірятимуть наявність спеціального браслету: кожен учасник отримає браслет зеленого або жовтого кольору з відповідними мітками.

 

Зелений браслет отримає людина, яка має:

 

Жовтий браслет отримає людина, яка не має цих документів — “незахищена”.

 

Також за бажанням учасник може не відвідувати Експо, а замовити доставку стартового пакета на відділення Нової пошти (ця послуга є платною, її можна замовити в магазині Run Ukraine). Всі учасники, які замовили доставку НП, отримають у стартовому пакеті автоматично жовтий браслет і стартуватимуть з роздільного старту.

 

Відповідно до постанови уряду, український COVID-сертифікат підтверджуватиме не тільки вакцинацію від коронавірусу. 

 

Сертифікат може підтвердити інформацію про:

 

Український COVID-сертифікат буде містити в собі наступну інформацію:

 

Крім того, у мобільному застосунку “Дія” разом з цим переліком інформації буде відображатися фотографія його власника з Єдиного державного демографічного реєстру.

 

Скільки діятиме COVID-сертифікат:

 

День старту 

 

До стартового містечка, роздягалень, камер схову, а також стартового коридора всі учасники допускатимуться лише в захисних масках. Організатори додаватимуть захисну маску до стартового пакета учасника. Учасники зобов’язані перебувати у стартовому коридорі в захисних масках і мають право її зняти лише коли перетинають стартову лінію та розпочинають долати дистанцію. 

 

Увага! 12th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021, який відбудеться 23-24 жовтня, проходитиме за оновленими правилами. За бажанням, кожен учасник може приєднатися до заходу в онлайн-форматі.

 

Бережіть себе та близьких! До зустрічі на стартах!