До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

21.02.2018

Оголошено набір пейсмейкерів!

Бігові друзі, вітаємо!
Ми оголошуємо конкурс з підбору пейсерських команд на всі заходи Run Ukraine 2018. Нам потрібні яскраві та комунікабельні бігуни, що мають досвід пейсмейкерства, дотримуються точного часу наче фінські суперстари Suunto та бажають провести біговий 2018-й рік в команді Run Ukraine.

Набір проводиться у дві команди:
– Running League pace-team. 8 чоловік
– Marathon pace-team. 14 чоловік

Running League pace-team (8 учасників)
Фінішний час: 1:29- 1:39- 1:49- 1:59
П’ять забігів: Nova Poshta Kyiv Half Marathon, Interpipe Dnipro Half Marathon, Grand Prix Lviv Half Marathon, Odesa Half Marathon, Zaporizhstal Half Marathon.

Вимоги: команда пейсмейкерів працює на всіх вищезазначених забігах та має бути присутня на офіційних заходах Ліги (презентація, прес-конференція).
Пакет пейсмейкера: кожен член команди отримує екіпірування від відомого спортивного бренду двічі на сезон (весна-літо: кросівки, майка або футболка, бігові шорти, кепка, шкарпетки та рюкзак | осінь: кросівки, футболка-реглан з довгим рукавом, футболка, лосини та шкарпетки).
Пейсмейкери з інших міст отримують компенсацію витрат на проїзд та проживання в одному з офіційних готелів-партнерів бігового заходу разом з командою Run Ukraine. Витрати на трансфер типу “готель-змагання-готель” також бере на себе Організатор.

Marathon Team (14 учасників)

Фінішний час: 2:59- 3:14- 3:29- 3:44- 3:59- 4:14- 4:29
Одна дистанція та один забіг: Wizz Air Kyiv City Marathon, 7 жовтня 2018
Вимоги: пейсмейкери обов’язково мають бути присутні на трьох тестових забігах в серпні (Long-training 10k, 20k, 30k)
Пакет пейсмейкера: спеціально до марафону всі члени команди отримають брендове спортивне екіпірування в яке входять: кросівки, футболка-реглан з довгим рукавом, футболка, лосини та шкарпетки.
Пейсмейкери з інших міст отримують компенсацію витрат на проїзд та проживання в одному з офіційних готелів-партнерів бігового заходу.
Увага! Попередній успішний досвід пейсмейкерства — обов’язковий!

Тож, якщо ви відповідальні, маєте стабільні бігові результати, досвід пейсмейкерства та рівно тримаєте темп — заповніть анкету та повідомте нам про своє бажання приєднатися до команди пейсерів!
Увага! При виборі часу пейса з яким бажаєте запропонувати свою кандидатуру, майте на увазі, що у вас повинен бути досить відчутний запас часу від особистого рекорду (пейсерський час на заході не має бути personal best).

Ми проводимо набір до 25 лютого 2018 і маємо надію, що разом з вами ми станемо однією великою командою, що сумісними зусиллями проведе заходи на самому високому рівні!

>>> Анкета для заповнення <<<