• Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Генеральний спортивний партнер

Новини

29.07.2016

Новий курс підготовчих програм до Wizz Air Kyiv City Marathon 2016

Презентація індивідуальной програми підготовки

Wizz Air Kyiv City Marathon Open Run Day

28 липня відбулася презентація  осіннього марафону Wizz Air Kyiv City Marathon 2016 і програми підготовки до Марафону.

На заході Дмитро Черніцький, CEO RUN Ukraine, презентував спеціальні програми, які розраховані на різні рівні підготовки, вони допоможуть підготуватися до старту саме до  обраної вами  дистанції та допоможуть новачкам за два місяці підготовки перетворяться у впевнених фінішерів. Досвідчені бігуни зможуть пробігти з конкретним часом, завдяки спеціальній інтенсивній програмі з індивідуальним підходом.

Компанія Run Ukraine запланувала 10 безкоштовних  тренувань Open Run Day, cпеціальний інтенсив для марафонців та півмарафонців “Я – марафонець 09.10.16”, серію контрольних забігів для марафонців/півмарафонців Long Training та заочна програма підготовки.

Розподіл за групами відбуватиметься таким шляхом

1.”42 км” – група для досвідчених бігунів

  1. “21 км” – для досвідчених бігунів та тих, хто планує бігти
  2. “10 км” – середній рівень підготовки, або ті, хто бігтиме 10 км
  3. “Новачки” – для тих, хто не займається бігом регулярно і планує бігти 5 км

За розкладом тренувань можна слідкувати на сторінці  події у ФБ чи на сайті,

До “золотого” тренерського складу програм увійшли: Костянтин Лєбєдєв (група “42”),  майстер спорту, Рекордсмен Європи серед юнаків з бігу на 10000 м, призер матчу СРСР-США серед юніорів. Призер в класичному марафоні в Афінах 1978 року та заслужений тренер з легкої атлетики;

Олександра Азарова (група “21”), майстер спорту, рекордсменка України серед молоді з півмарафону, переможниця та прихерка чемпіонатів України, переможниця ЧС з марафону серед поліцейських;

Ірина Ліщинська (група “Новачки”), заслужений майстер спорту, багаторазова чемпіонка України, срібна призерка Олімпійских Ігор в Пекіні, срібна призерка чемпіонату Світу в Осаці (2007р.);

Олександр Доманчук (група “10”), майстер спорту, багаторазовий чемпіон України серед юніорів та молоді з легкої атлетики, учасник марафону в Амстердамі.

Також організатори Wizz Air Kyiv City Marathon 2016 підготували серію забігів – Long Training, це спеціальні контрольні забіги, чудова можливість протягом останніх двох-трьох місяців протестувати свою функціональну готовність та взяти участь у серії тестових забігів.

Перший тестовий забіг на 20 км відбудеться вже 27 серпня на території ВДНГ, а забіг на 30 км – 17 вересня (місце- ВДНГ) . Тренування проходитимуть під контролем пейсмейкерів.

Також компанія Run Ukraine порадувала приємною новиною про відкриття спеціальних груп підготовки бігунів на півмарафон та марафон. ЦІль таки груп – підготувати бігунів на подолання дистанцій за визначений час (марафон – 4:00, півмарафон – 1:50).

На учасників очікує 40 тренувань з 30 однодумцями, 20 тренувань з тренерами. Цікавим моментом є те, що бігуни мають можливість підготуватися і до Київського марафону, і до марафону у Мюнхені, оскільки ці заходи відбуватимуться паралельно.

Також учасники пройду комплексне обстеження  за 2 тижні до старту, щоб бути впевненим у своїй фізичній формі.

Команда тренерів складається з: Дмитро Черніцький, CEO Run Ukraine, координаром виступить Максим Нагибіт, майстер спорту з триатлону, член збірної Латвії, Чемпіон Латвії, Чемпіон країн Прибалтики, учасник Чемпіонатів Європи та світу, учасник найекстримальнішого триатлону в світі Norseman, сертифікат Монтесорі, сертифікат міжнародного табору, міжнародний суддя з плавання, фізичну підготовку учасників контролюватиме Віталій Самуйленко, завідувач лабораторією функціонального тестування спортсменів в Banda Arenа та Олександра Азарова.

Більш детально ознайомитися з програмою можна з презентації.

Оберіть свою програму та долучайтеся до лав фінішерів!