До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

31.10.2019

На благодійних дистанціях 10th Wizz Air Kyiv City Marathon зібрали понад 347 000 грн

 

Цього року під час Київського марафону було організовано чотири благодійних забіги, гроші від яких будуть спрямовані на реалізацію трьох добрих справ. Усього таким чином було зібрано 347 385 гривень.

Детальніше про благодійні забіги 2014-2018 років читайте тут: http://bit.ly/charity2014-2018

 

Боротьба з раком молочної залози

Вже втретє у рамках Київського марафону відбувся благодійний забіг Avon Pink Run. 50% від кожної реєстрації – а це 296 175 гривень – буде спрямовано на закупівлю цифрового мамографа для однієї з регіональних лікарень.

Цифровий мамограф, який Avon придбали за результатами попередньої співпраці з Київським марафоном, вже рятує життя у Сумах. Лише за квітень-червень цього року за його допомогою обстежили 306 жінок, у 37 з яких виявили рак молочної залози.

 

Допомога онкохворим дітям

Частину коштів від кожної реєстрації на Rexona Mini Marathon 4.2 km буде перераховано фонду “Таблеточки” на допомогу онкохворим дітям. Зібрати кошти допомагав новий благодійний проєкт Тетяни Гриньової KIND Challenge.

Так, зібрані 47 260 гривень підуть на ліки та витратні матеріали для онкохворих діток, обладнання для онковідділень, амбулаторні квартири та психологічну допомогу.

 

 

Вакцинація собак з притулків

Цьогоріч під час Київського марафону відбулися дебютні забіги з собаками Dog Chow® Run 5 km та Dog Chow® Walk 3 km, під час яких було зібрано 3 950 гривень для благодійного фонду Happy Paw. Зібрані гроші планують витратити на вакцинацію песиків у притулках Київської області, адже багато з них залишаються невакцинованими тривалий час. Через це вони опиняються у групі ризику і можуть померти від багатьох хвороб, якими не хворіли б, якби були захищеними вакциною.

“Ми всі живемо в одній країні, існуємо на одній планеті. Тому неправильно думати про те, що “чужі проблеми мене не стосуються”. Кожна біда, кожна проблема, кожна трагедія так чи інакше зачіпає всіх, – переконаний генеральний менеджер компанії Run Ukraine Дмитро Черніцький. – Бути добрими та ділитися добром, робити цей світ кращим – це священна відповідальність кожного. Ми в цій ситуації стаємо своєрідними “посередниками добра”, допомагаючи спрямувати ваші зусилля на допомогу тим, хто її потребує. А таких, повірте, дуже багато”.

Благодійність – важлива складова Київського марафону. Від 2014 року під час цього спортивного заходу щорічно відбуваються благодійні забіги, частина грошей від яких відраховується на реалізацію різноманітних проєктів. За попередні роки на добрі справи було направлено понад 1,2 млн гривень.

Для компанії Run Ukraine – організатора Київського марафону важливо не лише організовувати спортивні заходи, але й закладати міцну основу для розвитку здорової спортивної нації. Тому компанія й надалі співпрацювати з благодійними проєктами за різними напрямками, організовуватиме благодійні забіги та охоче долучатиметься до різноманітних соціальних ініціатив.