До старту
залишилось
sponsor
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

29.08.2018

На 9th Wizz Air Kyiv City Marathon вперше відбудеться забіг для ветеранів бойових дій

 

28 серпня в Адміністрації Президента України відбулась прес-конференція з нагоди проведення першого міжнародного забігу ветеранів війни в Україні в рамках київського марафону 9th Wizz Air Kyiv City Marathon.

 

Цього року на київському марафоні  9th Wizz Air Kyiv City Marathon вперше на старт абсолютно нової дистанції у 10 км під назвою “Гордість Нації: ветеранська десятка” вийдуть ветерани війни, родин загиблих, волонтери, громадські діячі та ветерани інших країн.

 

“Для нас велика честь приєднатися до проведення даного забігу в рамках марафону, адже це не просто дистанція, це – особливий забіг для особливих людей. Для людей, які захищають нашу країну та нас з вами. Дуже хочеться аби такі забіги стали традицією, не тільки для київського марафону, а і у регіональних стартах. Я запрошую всіх прийти 7 жовтня на Майдан Незалежності і підтримати учасників дистанції “Гордість Нації: ветеранська десятка”, адже для них це край необхідно”коментує генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

 

Це соціальна ініціатива, яка має на меті привернути увагу суспільства до проблем ветеранів, а також показати важливість спорту в їхньому житті. Вся країна побачить, що українська ветеранська громадськість може бути єдиною сильною і вольовою командою, яка разом здатна подолати будь-які перешкоди.

“Ми дуже вдячні усім, хто долучився до організації данного забігу, адже цей забіг дуже потрібен тим військовим, що проходять реабілітацію знову повірити у себе, свої сили, свою причетність до команди та чогось дуже важливого” – прокоментував Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко.

 

Участь в забігу зможуть взяти різні роти та взводи української армії, ветерани бойових дій, колишні бійці АТО, добровольці, діючі військовослужбовці, а також для участі запрошені військові з 7-ми країн світу: США, Великої Британії, Канади, Литви, Данії, Грузії, Польщі.

 

 

З питань умов реєстрації на дистанцію “Гордість Нації: ветеранська десятка” напишіть, будь ласка, лист на адресу електронної пошти: [email protected]

Контактна особа: Ольга Шевченко 097-1027132

 

Довідка:

9th Wizz Air Kyiv City Marathon є одним з основних і найбільш масових бігових стартів в Україні. У 2010-му році він став флагманом відродження бігової культури в нашій країні, вийшов на лідерські позиції, і до цього дня залишається наймасштабнішою біговою подією в Україні. У минулому році на старти своїх дистанцій вийшла рекордна кількість бігунів: понад 10 тисяч спортсменів і любителів з 52 країн світу. Цього року організатори очікують ще більший ажіотаж. Запрошуємо вас долучитися до яскравого спортивного свята або прийти підтримати своїх друзів та знайомих.

 

 

Для ЗМІ:

 1. Прес-реліз укр.: https://goo.gl/9P1xfK
 2. Прес-реліз рос.: https://goo.gl/DQM37n

 

Контакти:

Оксана Модієвська

email: [email protected]

тел.: 050 243 71 50

 

Вікторія Веремієнко

email:[email protected]

тел: 067 995 27 67