До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

21.08.2019

Київський марафон офіційно став кваліфікаційним стартом у глобальному рейтингу Age Group World Rankings серії Abbott World Marathon Majors

 

Wizz Air Kyiv City Marathon став кваліфікаційним забігом у глобальному рейтингу Abbott World Marathon Majors (AbbottWMM) Wanda Age Group World Rankings. Результати усіх бігунів старше 40 років будуть враховані у глобальному рейтингу другого кваліфікаційного періоду, що пройде з 30 вересня 2019 року до 11 жовтня 2020 року. Найшвидші бігуни матимуть можливість взяти участь у чемпіонаті світу AbbottWMM Wanda Age Group World Championship навесні 2021 року.

 

Для участі у чемпіонаті світу AbbottWMM Wanda Age Group World Championship 2021 (місце проведення якого буде оголошено наступного року), у загальному рейтингу бігуна у його віковій групі буде враховано максимум два забіги у кваліфікаційному періоді. Учасники кваліфікаційного забігу AbbottWMM Wanda Age Group World Ranking отримають бали відповідно до свого віку, часу та статі у відповідних вікових групах для чоловіків та жінок: 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65-69, 70-74, 75-79, 80+. 

 

Цього року київський марафон Wizz Air Kyiv City Marathon, який вже 10 років поспіль організовує компанія Run Ukraine, отримав статус кваліфікаційного забігу. Це означає, що результати бігунів старше 40 років, які братимуть участь у 10-му ювілейному Київському марафоні 6 жовтня, враховуватимуться у загальносвітовому заліку глобального рейтингу у 2019-2020 роках. Учасники повинні створити свій профіль на сайті www.abbottwmm.com, щоб мати можливість потрапити на чемпіонат світу.

 

Ми раді стати одним із кваліфікаційних заходів у рамках глобального рейтингу AbbottWMM Wanda Age Group World Rankings. Це відкриває великі можливості як для Київського марафону, так і для України. Міжнародний імідж країни на біговій арені, серед топових світових стартів зростає з кожним роком. Київський марафон вийшов на новий рівень визнання, і ми не плануємо на цьому зупинятись”, – прокоментував Дмитро Черніцький, генеральний менеджер Run Ukraine.

 

Тім Гадзіма, виконавчий директор Abbott World Marathon Majors, вважає, що з новою системою кваліфікації до родини марафонів “великої шістки” долучаться ще більше бігунів з усього світу: “Щороку в забігах Abbott World Marathon Majors беруть участь понад 125 тисяч бігунів, старших за 40 років, і новий глобальний рейтинг для вікових груп дозволить ще більшій кількості бігунів отримати визнання на міжнародній арені. Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з усіма нашими партнерами, щоб вивести марафонський біг у вікових групах на новий рівень та продемонструвати досягнення цих щоденних чемпіонів”.

 

Оскільки другий кваліфікаційний період глобального рейтингу закінчується 11 жовтня 2020 року (з завершенням XIII серії AbbottWMM), у учасників, що беруть участь у марафоні Wizz Air Kyiv City Marathon, буде дві нагоди взяти участь у події заради отриманні балів – цього року і наступного. Будьте готові поїхати далеко, щоб скористатися найкращим шансом потрапити на чемпіонат світу.

 

Abbott World Marathon Majors це серія з шести найбільших та найвідоміших марафонів світу, до якої входять Токійський, Бостонський, Лондонський, Берлінський, Чиказький та Нью-Йоркський марафони, які також називають “мейджорами”.

Для отримання додаткової інформації про глобальний рейтинг AbbottWMM Wanda Age Group World Rankings, відвідайте www.abbottwmm.com