До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

23.06.2021

Корпоративні забіги Run Ukraine: досвід Укрексімбанку

Продовжуємо нашу регулярну рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдінгу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда Укрексімбанку, яка брала участь у Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2019, Wizz Air Kyiv City Marathon 2019, Таврія В Одеський Півмарафон 2021 та триатлонних стартах Triathlon Ukraine.

 

Поділіться своєю біговою історією: як давно ви усією командою берете участь у забігах? Скільки людей приймали участь з вами на початку, і скільки — зараз?

 

Історію створення команди Укрексімбанку під назвою «TEAM EXIM» можна поділити на три етапи.

Все почалося з бігу. Перший старт нашої банківської бігової команди чисельністю 15 чоловік відбувся в Києві 7 квітня 2019 року на старті Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2019. З часом кількість колег, що почали цікавитись бігом, зросла і через декілька місяців на заході Wizz Air Kyiv City Marathon 2019 чисельність нашої команди практично подвоїлася.

Другий етап почався у 2020 році, зокрема багато співробітників Укрексімбанку почали використовувати велосипеди як альтернативу громадському транспорту під час локдауну. Це стало підґрунтям для участі нашої банківської велосипедної команди чисельністю 14 чоловік у велозмаганнях «Київська Сотка 2020», при цьому більшість членів команди вже встигли спробувати себе і у бігових змаганнях.

Ну а тим, хто має бажання та можливості займатися одночасно бігом та велоспортом, важче встояти від спокуси спробувати себе в триатлоні. 

У листопаді 2020 року троє співробітників Укрексімбанку взяли участь у змаганнях Ironman 70.3 в Туреччині. Ця подія і враження від неї стали вирішальними і виникла ідея створення банківської триатлонної команди, яку підтримало керівництво банку.

 

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

 

Позитивний вплив занять спортом на робочі процеси не потребує доказів і, завдяки ініціативі керівництва АТ «Укрексімбанк», цього року в нашому банку було втілено у життя проект під назвою «EXIM Energy», що є частиною well-being концепції банку.

Зокрема, проект включає в себе спільні офлайн-тренування співробітників банку, онлайн-лекції та семінари із запрошенням спеціалістів у сфері фізичної культури та спорту, правильного харчування тощо.

 

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка ціль цього року? Чи маєте якісь спортивні традиції в колективі?

 

Триатлонна команда «TEAM EXIM» складається з спортсменів, що мають досвід підготовки та участі у змаганнях з триатлону. Не дивлячись на те, що кожен з членів команди тренується за індивідуальною програмою з використанням ресурсів Garmin, Polar та TrainingPeaks, ми постійно разом аналізуємо та обмінюємося інформацією, відслідковуємо тренування один одного в соціальній мережі «Strava», де маємо власну групу, та декілька разів на тиждень зустрічаємось разом для спільного тренування.

Цікаво, що наші спільні велотренування виросли в окремий, відкритий для усіх бажаючих, проект під назвою «Ранкові труханівці» — періодичні покатушки на роботу через Труханів острів. Цей проєкт народився із бажання урізноманітнити велосипедні маршрути на роботу під час локдауну.

 

 

Який найбільш яскравий спогад з змагань?

 

Без перебільшення найкращі позитивні емоції ми отримали під час виступу нашої триатлонної команди на змаганнях «Dragon Capital Triathlon Kyiv Cup 2021» і причин тому декілька.

По-перше, це був дебют команди «TEAM EXIM» на змаганнях з триатлону.

По-друге, організація змагання була на вищому рівні.

По-третє, нас прийшли підтримати колеги з дітьми, які створили особливу атмосферу, а ми своїм виступом показали приклад майбутньому поколінню, як правильно ставитися до власного здоров’я.

Але головним сюрпризом для нас стало підтвердження того, що команда «TEAM EXIM» стала першою банківською триатлонною командою в Україні.

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати приймати участь в змаганнях?

 

Керуючись власним досвідом, ми наполегливо рекомендуємо не лише керівникам банківських установ приєднуватися до триатлонного руху, який став трендом розвитку сучасного аматорського спорту, але й рядовим співробітникам — не боятися проявляти власну ініціативу, щоб бути почутими, як це зробили ми. Бо лише наполегливим відчиняються двері нових можливостей.

 
Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.