До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

17.05.2021

Корпоративні забіги Run Ukraine: досвід компанії ІНТЕРПАЙП

Продовжуємо нашу регулярну рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдінгу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску – команда компанії ІНТЕРПАЙП, найбільша бігова корпоративна команда у Дніпрі.

 

Поділіться своєю біговою історією: як давно ви усією командою берете участь у забігах?

 

Бігове ком’юніті Run Interpipe народилось у 2016 році, коли українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП підтримала проведення одного з перших регіональних півмарафонів.

 

У першому Interpipe Dnipro Half Marathon взяли участь близько 100 співробітників та їх дітей, минулого року — вже понад 500. Бігове ком’юніті компанії сьогодні налічує більше 300 постійних учасників і об’єднує людей різного віку та професій з Дніпра, Нікополя, Новомосковська та інших міст.

Як участь у забігах вплинула на робочі процеси: ефективність, продуктивність, організованість? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

 

В нашій біговій родині можна зустріти машиністів крану, сталеварів, програмістів, керівників та навіть фінансового директора! Наймолодшому учаснику зараз 24 роки, а найстаршому — 63. Саме вони, такі різні на перший погляд, мотивують один одного на нові рекорди.

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу? Чи маєте спортивні традиції в колективі? 

 

Більшість учасників ком’юніті до 2016 року не була знайома з бігом. Зараз 16 співробітників ІНТЕРПАЙП долають марафонські дистанції, 31 людина з нашої команди  бігає півмарафони, а ще троє навіть стали ультрамарафонцями!

 

Наразі, у зв’язку з пандемією, всі тренування бігового ком’юніті проходять в онлайн-форматі. Але учасники постійно стежать за успіхами команди в Strava та підтримують одне одного, спілкуючись у групах ком’юніті в Viber або Facebook.

Поділіться найяскравішим спогадом із забігів

 

Найкращі спогади дарують офлайн-забіги і особисті зустрічі, на які ми з нетерпінням чекаємо. Ніщо не замінить яскравих емоцій від живих стартів і того відчуття, коли найдовша набережна Європи, набережна Дніпра, майорить жовтими кольорами команди на Interpipe Dnipro Half Marathon!

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

 

Наша єдина порада – взувати кросівки та виходити на вулицю. Бо ми знаємо – біг надихає і може кардинально змінити життя! Доведено учасниками Run Interpipe!
 
Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.