До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

09.06.2021

Корпоративні забіги Run Ukraine: досвід компанії Daxx

Продовжуємо нашу регулярну рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдінгу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії Daxx.

 

Поділіться своєю біговою історією: як давно ви усією командою берете участь у забігах?

У Daxx працюють цікаві, активні та спортивні люди, тому зібрати бігову команду було нескладно. Навесні 2019 року це була невелика команда з 4 людей, яка взяла участь у декількох дистанціях у Nova Poshta Half Marathon у Києві. Напевно, з того забігу все і почалось. Кількість охочих почала збільшуватись, тож ми створили окреме ком’юніті для тих, хто цікавився бігом. До нього долучалися люди з різних локацій Daxx, котрі ділилися новинами про бігові активності, своїм досвідом та враженнями від участі.

Зараз кількість учасників у команді становить в середньому 15 людей, що майже в 4 рази більше, ніж було на початку! Варто зазначити, що на цей показник також вплинула можливість брати участь в онлайн-забігах протягом останнього року.

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

Після перших забігів усім стало зрозуміло, що це більше ніж захоплення декількох людей. Це стало частиною корпоративної культури Daxx. Усі охоче діляться фото, які ми потім з радістю та гордістю публікуємо у наших соцмережах. Біг познайомив між собою людей з різних міст, об’єднав їх та залишив кордони між локаціями Daxx лише на мапі.

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу? Чи маєте якісь спортивні традиції в колективі?

На нашу думку, головна мета участі у спортивних заходах — отримати особисте задоволення від процесу та атмосфери, відчути себе частиною чогось масштабного. А коли ще й відчуваєш підтримку своєї компанії, то ще більше заряджаєшся бажанням розвиватись та йти тільки вперед.

 

Традицією стало дарувати нашим спортсменам разом зі стартер-пеком фірмову футболку «Daxx Running Team». Також брати з собою прапор компанії для того, щоб після фінішу зробити яскраве фото на згадку. Компанія має знати своїх героїв!

 

Поділіться найяскравішими спогадами із забігів

Ми щасливі, що наша бігова спільнота невпинно зростає. Після того, як Daxx став частиною Grid Dynamics Group, кількість бігунів суттєво збільшилась. У березні, у рамках Kharkiv Half Marathon, спортсмени з Daxx та Grid Dynamics об’єдналися в одну команду з 15 людей та перемогли одразу у двох номінаціях: найшвидша та найбільша корпоративна команда. Крім яскравих емоцій, ми здобули кубок та почесну грамоту. Це було незабутньо!

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Передусім, ми порадили б не зволікати, а мерщій шукати бігунів серед ваших колег! Не чекайте, поки збереться багато охочих. Також радимо організувати зустріч з досвідченим спортсменом/кою, щоб він/вона дали поради для новачків, поділилися секретами, як запобігти найпоширеніших помилок під час бігу, як обрати правильне екіпірування тощо. Для наших бігунів така зустріч була дуже корисною.

 

Але найголовніше — почати! Взяти участь у першому забігу, поділитися новиною, а далі ваша команда буде тільки зростати. Адже біг — це здоров’я для тіла та розуму, для багатьох це — стиль життя, один зі способів відновитися та перезавантажитися. Вперед і тільки вперед! 

 
Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.