До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

15.06.2021

Корпоративні забіги Run Ukraine: досвід компанії Baker Tilly

Продовжуємо нашу регулярну рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдінгу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії Baker Tilly, яка брала участь у Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2019.

 

Поділіться своєю біговою історією: як давно ви усією командою берете участь у забігах?

 

Роком народження бігової спільноти у нашій компанії вважається 2016 рік. Саме тоді наша команда у складі 9 учасників вперше вийшла на старт київського півмарафону. Все починалось з невеликих дистанцій: більшість співробітників об’єднувалися у команди та бігли по 5 км аби разом подолати півмарафон.
Зараз все більше людей обирають дистанції у 21 км, є й ті, хто охоче беруть участь у марафонах.

Наш спортивний колектив постійно росте та прогресує. Два роки тому на Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2019 змагалися 49 співробітників. Це був наш рекорд за кількістю учасників в одному старті. Декілька разів наші команди посідали призові місця серед учасників-компаній зі сфери аудиту та консалтингу. Сьогодні ми з радістю беремо участь у півмарафонах, марафонах і різних змішаних змаганнях. Так, наприклад, у 2021 році позмагалися у дуатлоні, який став для нашої команди новим форматом, але ми достойно його подолали.

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

 

Багато хто мріє про особисті спортивні досягнення, прагнуть поліпшити здоров’я або ж просто бути у формі. Але цього всього можна досягти й у спортзалі. Корпоративні змагання — це про інше: про спільну справу та взаємопідтримку. Ми стали більше спілкуватись поза робочими процесами, у нас з’явилось ще більше спільних інтересів і цінностей. Коли в одному забігу беруть участь співробітники різних відділів та рівнів, та ви разом долаєте бігову дистанцію, підтримуючи один одного — стираються кордони між керівниками і підлеглими. Ми усі стали більш згуртовані, а залученість колективу і внесок у загальний успіх — помітно зросли.

 

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу? Чи маєте якісь спортивні традиції в колективі?

 

Сьогодні наші співробітники не можуть уявити свого життя без бігових змагань та інших спортивних заходів. Участь у багатьох з них ініціюється саме співробітниками, та компанія радо підтримує їх. Наприклад, з ініціативи співробітників була створена футбольна команда, організовані спільні тренування у бігових клубах Києва. Співробітники брали участь у велозаїздах, турнірі з настільного тенісу, благодійних забігах. А троє співробітників навіть організували свій благодійний проєкт, ціль якого була зібрати кошти для лікування дітей. На це їх надихнула саме участь у марафонах. У когось з’явились і свої нові звички: наприклад, дорогу від офісу додому можна використати як дистанцію для бігового тренування.

Ще однією традицією стало передавання досвіду початківцям. Періодично ми проводимо внутрішні заходи, під час яких наші досвідчені спортсмени діляться своїми знаннями з новачками, які тільки починають свої бігові історії, дають поради як розпочати тренування, як підтримувати режим, як займатися вдома тощо.

 

 

Поділіться найяскравішими спогадами із забігів

 

Кожний новий івент — це незабутні емоції та враження. Особливо, коли поряд із тобою твої колеги та друзі. Звичайно, ми радіємо, коли наші співробітники займають призові місця. Це хвилини гордості за наших співробітників та усю компанію! Проте, найцінніші моменти — це моменти підтримки. Коли на n-ному кілометрі ти починаєш думати «навіщо я це роблю», «я не зможу добігти до фінішу», і хтось з колег підбігає до тебе та каже: «Не смій здаватися — залишилось зовсім трохи. Ти точно зможеш!», у тебе наче відкривається друге дихання, з’являються нові сили. А ці незабутні обійми на фініші! Це безцінно!

Однак, трапляються й курйозні ситуації. Так, один з наших співробітників, зареєструвавшись на участь у командному забігу, мав пробігти 5 км. Він був третій у командній черзі. Перед стартом командних учасників розвозять на місця, де вони мають стартувати. Проте, наш співробітник запізнився на автобус, подумавши, що може прийти на старт трохи пізніше, оскільки біжить аж третім. Та потім він зрозумів, що до місця його старту 10 км, а автобусу немає. Тож, йому довелось додатково подолати ще 10 км, аби не підвести команду. Так, заради команди він побив власний рекорд та пробіг 15 км.

 

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

 

Зробіть перший крок — почніть бігати. Іноді саме перше тренування стає поворотним моментом. Залучайте до тренувань своїх друзів та колег — це дає більше мотивації рухатися вперед. І вже через декілька тренувань ви зрозумієте, що отримуєте задоволення від спорту.

 
Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.