До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

14.07.2021

Корпоративні історії Run Ukraine: досвід компанії Ульма Опалубка Україна

Продовжуємо нашу регулярну рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдінгу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії Ульма Опалубка Україна, яка брала участь у Wizzair Kyiv City Marathon.

 

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Корпоративний спорт став невід’ємною частиною життя компанії. Біговий старт почався з Wizzair Kyiv City Marathon у 2019 році, тоді це була невелика команда з 4 людей. Кількість охочих почала збільшуватись, і сьогодні бігове ком’юніті налічує більше 16 учасників з усіх філіалів: Київ, Львів, Дніпро та Одеса.

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

Команда ULMA RUN точно знає, що участь у забігах — це виклик для самого себе. Біг допомагає співробітникам вийти за рамки формальної взаємодії, разом подолати дистанцію. Це можливість “натиснути Reset”, перезавантажитись та наповнитись новими враженнями, і як наслідок, свіжими силами. Продуктивність та ефективність залежать від атмосфери в колективі. Помітно, що з кожним спільним марафоном в нашій компанії зростає командний дух, що позитивно впливає на робочі процеси. Ми приходимо і йдемо з марафону командою. Той, хто перший долає фініш, чекає останнього учасника нашої команди, підтримуючи гучним вболіванням. Також круто, що нас підтримують колеги, які не беруть участь в забігах, а приходять, щоб морально підтримати.

 

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: Чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка є цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? 

З певного часу наша компанія взяла серйозний орієнтир на спорт. Відтак сьогодні наші співробітники не можуть уявити свого життя без спортивних заходів. Періодично ми проводимо внутрішні івенти:

На цьому етапі наша мета — залучити якомога більше колег до марафонів. І нам це вдається! Звісно, у всіх є свої цілі на забіг, так би мовити “personal best”. Проте, щиро радіємо досягненням кожного з нас.

Ми завжди біжимо у брендованих футболках та з прибуттям на фініш робимо групове фото з прапором компанії. Але улюблена традиція після забігу — усім разом посидіти в закладі та поновити енергію, смакуючи страви. Це влучний момент аби поділитись враженнями від забігу та зафіксувати нові пережиті моменти для майбутніх спогадів.

Наша майбутня ціль — участь в командній естафеті.

 

 

Який найбільш яскравий спогад із забігів?

Звичайно, кожен забіг по-своєму прекрасний. Один інтригує складністю маршруту, інший захоплює локаціями, розташованими вздовж нього.

Найбільш яскраві спогади залишились від Wizzair Kyiv City Marathon 2020. То був прохолодний жовтневий день. Біг ускладнювали пориви вітру та дощ. Ніби в спогаді з дитинства: ноги в мокрих кросівках долали калюжі навпростець. Було чутно, як незнайомі люди, що бігли в потоці, підтримували одне одного, даючи слушні поради. Однак пейсмейкери задавали темп, тож всі 10 км промайнули на одному диханні.

 

 

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

 

Просто #бігтиразом. Неважливо, скільки вас — двоє чи двадцятеро. Неважливо, яку дистанцію ви долаєте. Енергія, витрачена на забіг, обов’язково повернеться в інших проявах. Іноді навіть в найнеочікуваніших.

 

Декілька правил, які ми взяли на озброєння:

1. За кожної можливості участь в забігах бере генеральний директор нашої компанії. Це мотивує.

2. Бігти лише у брендованій спортивній формі. Той, хто біжить попереду, надихає інших не втрачати темп.

3. Обов’язково розмістити в офісі вішак для медалей. Оглядаючи медалі, можна пригадувати минулі забіги, розповідати, чим вони запам’ятались. А в нових потенційних бігунів зароджуватиметься бажання повісити на вішак свою медаль, зароблену в майбутніх забігах.

 

 
Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.