До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

30.04.2021

Корпоративні історії: компанія INNOWARE

Run Ukraine запускає нову рубрику #корпоративніісторії, де ми регулярно розказуватимемо про корпоративні команди, які беруть участь у наших забігах.

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдінгу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

Ми будемо ділитися враженнями компаній-учасників у формі коротких бліц-опитувань.

Рубрику відкриває команда консалтингової компанії INNOWARE, яка брала участь у  9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon та тричі бігла WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON. 

 

Поділіться своєю біговою історією: як давно ви усією командою берете участь у забігах?

Цілою командою ми бігаємо з квітня 2019 року. Тоді починали з 8 учасників, а зараз бігають 14! 

 

Як участь у забігах вплинула на робочі процеси: ефективність, продуктивність, організованість? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

У нас доволі молодий колектив, тому майже усі доволі активні. Навіть тімбілдінги у нас дуже часто саме спортивні: квести, перегони, ігри. Спорт — закаляє, а також дуже згуртовує колектив. Окрім того, ми маємо чудову команду підтримки, яка ще більша, ніж кількість спортсменів. У нас швидше навпаки: наша робота потребує ефективності та продуктивності, тому завдяки марафонам ми відпочиваємо та отримуємо новий заряд енергії.

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу? Чи маєте спортивні традиції в колективі? 

По-перше, наші бігуни ставлять особисті цілі. Наприклад, дехто починав бігати з естафет по 4-5 км, а тепер бігає півмарафони, або щонайменше 10 км. Цього року ми поставили корпоративну ціль: восени взяти участь у марафоні у більшому складі.

 

Поділіться найяскравішими спогадами із забігів

“Я була як учасницею забігу, так і вболівальницею. Обидві ролі мені сподобались. Що саме? Атмосфера! Масова ейфорія, всі щасливі, всі підтримують один одного, це неймовірно!

Коли я бігла свої 5 кілометрів, я дуже втомилася після 3 кілометру, тож знизила темп та йшла пішки. Тоді моєї спини торкнувся незнайомий чоловік і сказав: “Не здавайся, ще трошки!” Ця, здавалось би, дрібниця надихнула мене і я побігла.

Коли я добігла до фінішу, побачила своїх колег із плакатами, вони підтримували мене, кричали… Це було дуже приємним сюрпризом! Аж мурашки по шкірі від цих спогадів.

Пам’ятаючи усе це, наступного року я була щоненайактивнішою вболівальницею, адже розумію, наскільки важлива підтримка. От заради цих емоцій варто хоч раз, а краще не один, піти на змагання. Особливо, коли є друзі, з якими можна розділити ці емоції під час та після забігу”, — ділиться спогадами одна з учасниць команди INNOWARE.

“Звичайно, найяскравіший спогад для мене — це мої перші 5 км в естафеті. Це було два роки тому. Пам’ятаю, як лише починала підготовку, через кожний кілометр зупинялась, щоб налаштувати дихання, але продовжувала бігти. А потім цей момент, коли чекаєш на свого колегу, щоб забрати браслет і бігти наступною. Ти біжиш з усіх сил, щоб швидше передати естафету наступному учаснику, а потім ми всі разом святкуємо наші маленькі перемоги, але для кожного вони — величезні. Саме ті 5 км стали поштовхом для моїх теперішніх успіхів, відчуття безмежної підтримки команди, і дали віру, що далі — більше, далі — марафон”, — згадує співробітниця INNOWARE.

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Головне — почати, а далі вам сподобається! Перевірено на власному досвіді.
 
Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.