До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

05.10.2021

Корпоративні історії: команда компанії Wise IT

Продовжуємо нашу рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдінгу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії Wise IT.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

 

У 2018 році ми вперше організувались невеликою групою активістів для пробігу та настільки захопилися цим процесом, що невдовзі почали займатися з тренером, замовляти брендований спортивний одяг та моніторити найближчі спортивні заходи. Починали ми з команди в декілька чоловік, а зараз у нас 14 сильних бігунів. Наприклад, наш CFO — це наш локомотив та взірець для наслідування: минулого року він взяв участь в Стамбульскому марафоні, а нещодавно показав чудовий результат у змаганні з триатлону від Triathlon Ukraine — Dragon Capital 70.3 “Триатлон Кубок Києва 2021”. Інша колега — постійна учасниця Race Nation. Спорт та жага до перемог у нас в крові!

 

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

 

Заняття спортом і здоровий спосіб життя зараз як ніколи в тренді. Тому корпоративний спорт — відмінний спосіб поліпшити репутацію і заявити про себе як про сучасну та прогресивну компанію. Але найголовніше те, що спорт вчить ставити цілі та досягати їх, розвиває вольові якості, вчить тримати удар, правильно переживати не лише перемоги, але й поразки. Під час занять у людини виробляється важливе вміння аналізувати причини невдач, проводити роботу над помилками, долати страх провалу. І в результаті — перемагати. Це закладає фундамент впевненості в собі. Ще один важливий фактор: під час активних занять виробляються ендорфіни (зокрема, бета-ендорфіни), які відповідають за гарний настрій і самопочуття. Щасливий, впевнений у своїх силах професіонал — запорука успіху компанії, адже згідно з дослідженням британських вчених, продуктивність праці щасливих працівників підвищується на 12-30%.

 

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка є цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться

 

У нас є дуже класна традиція: майже кожну суботу збиратися на Трухановому острові на спiльну пробіжку. Це заряджає неабиякою енергією та допомагає проаналізувати, які показники покращилися, а які, навпаки, необхідно “підтягнути”.

Ми сумлінно готувалися до естафети 3×5 км + 6.0975 км у рамках 11-го WORK.UA КИЇВСЬКОГО ПІВМАРАФОНУ 2021 та показали по-справжньому крутий результат:  наша команда фінішувала першою серед IT-компаній та посіла 8 місце серед усіх команд-учасників. Зараз ми вже почали активно готуватися до 12th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021. В найближчих планах: серйозно включитися в біговий туризм, поїздити з командою по Європі, а, можливо, взяти участь у Бостонському марафоні. Далі буде!

 

Який найбільш яскравий спогад з забігів? Поділіться, будь ласка

 

Кожне тренування, кожен забіг — яскраві та незабутні враження, які потім ще довго згадуються з приємним післясмаком. Скільки жартів, кумедних, іноді курйозних історій потім переповідаємо один одному ще довгий час. Але найкрутіший момент кожного забігу — це коли ти врешті долаєш дистанцію, стомлений та виснажений, а на фініші тебе вже чекають колеги, і в очах у них гордість, справжня радість від власної та твоєї перемоги і ти розумієш — ось ця мить, це саме те, заради чого все й починалося.

 

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

 

Найголовніша порада — одягати кросівки та бігти разом. Фізичні навантаження — це завжди емоційний апдейт. А корпоративний біг допомагає зняти напругу від кропіткої роботи, позбутися стресу, поліпшити емоційний клімат, вчить підлаштовуватися один під одного в стресових ситуаціях, в умовах надвисокого навантаження. Після бігу думки “розкладаються по поличках” і знаходяться шляхи вирішення багатьох проблемних питань. Рекомендуємо!

 

 

Довідка:

Wise IT — український інтегратор. Ми допомагаємо своїм клієнтам здійснити легку подорож у світ хмарних технологій, підбираємо правильне залізо і розумний софт, тим самим допомагаючи компаніям працювати ефективно, гнучко адаптуватися до мінливих потреб ринку і безболісно скорочувати витрати.

Facebook

Linkedin

Youtube

Instagram

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.

 
Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.


 

Давай #бігтиразом!