До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

24.11.2021

Корпоративні історії: команда компанії Transcenda

Продовжуємо нашу рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії Transcenda.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Цьогорічний марафон 12th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021 — перший забіг, у якому ми взяли участь як команда і в результаті отримали неймовірні емоції.

Transcenda заохочує підтримувати здоровий спосіб життя і зараз ми намагаємося створити більше можливостей для спілкування у команді, оскільки працюємо віддалено. Біг та інші види спорту на свіжому повітрі є чудовим варіантом, і ми сподіваємося розширити нашу участь у таких заходах.

Крім того, одна з наших основних цінностей — Keep It Fun. Що може бути краще, ніж зібратися командою і кинути собі виклик в змаганнях з бігу, навіть якщо це змагання з самим собою, але за підтримки інших учасників команди.

 

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

Безумовно, командні види спорту об’єднують людей і дають можливість дізнатися більше про колег. Довіра на робочому місці має величезне значення, і доведено, що фізичні навантаження вивільняють гормони, які безпосередньо пов’язані із прихильністю та співчуттям. Створюючи можливості для обміну досвідом за межами роботи, ми підвищуємо рівень довіри серед членів команди, що дає нам можливість досягати чудових результатів у роботі.

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: Чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка є цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться

Ми не ставимо спортивних цілей для команди. Однак, ми намагаємось забезпечити достатню кількість тімбілдингів протягом року, які водночас будуть цікавими для колег з різними інтересами та дадуть високі показники участі. Ми намагаємось, щоб усі відчували себе включеними. Наприклад, під час останнього забігу ми не обирали один варіант для всієї команди, а запропонували, щоб кожен обрав зручну для себе відстань. У результаті у нас зібралося 3 команди на дистанції 4,2, 10 та 21 км. Після останнього забігу у нас з’явилася ідея виходити на спільні пробіжки на вихідних. Сподіваємося, це стане традицією.

 

 

Який найбільш яскравий спогад з забігів? Поділіться, будь ласка

Найяскравіший спогад — з 12th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021. Таня Белінська, менеджерка з продукту у нашій компанії, хотіла пробігти півмарафон і покращити особистий рекорд. Наш співзасновник та технічний директор Олексій Коваль біг поряд  у ролі пейсмейкера, допомагаючи Тані досягти своєї мети. Бачити, як люди в команді підтримують одне одного у досягненні цілей, без сумніву, надихає.

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Створіть приємне та дружнє середовище, яке нікого не сковує. Іноді люди хвилюються, що вони не готові або не мають достатньо навичок для участі. Ми стараємось бути більш інклюзивними і враховуємо варіанти для кожного.

 

 

Як ви зараз спілкуєтеся між собою у компанії в реаліях карантину та взагалі: чати Zoom, Skype, Viber, Telegram. Чи можливо карантин ніяк не вплинув на комунікації в компанії і всі працюють в офісі чи можливо всі збираєтеся раз на тиждень/місяць?

Для спілкування по роботі ми використовуємо Slack i серед тем, пов’язаних з роботою, у нас також є канали для обговорення хобі. Наприклад, про футбол, рибалку, подорожі на мотоциклах і спорт загалом. Ми заохочуємо здоровий баланс між роботою та особистим життям і проводимо корпоративні вечірки щокварталу. Ми дотримуємося стратегії “працюйте там, де вам працюється найкраще” — віддалено, в офісі чи поєднуючи ці два варіанти.

 

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і звяжеться з вами найближчим часом.

 


 

Довідка:

Transcenda — глобальний постачальник послуг у галузі IT проектування та інжинірингу. Ми допомагаємо організаціям швидше зростати, трансформуватися та створювати нові продукти. Ставимо людей на перше місце і прагнемо будувати краще майбутнє за допомогою технологій.

DOU

LinkedIn

Facebook

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.

 

Давай #бігтиразом!