До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

15.12.2021

Корпоративні історії: команда компанії sportbank

Продовжуємо нашу рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії sportbank.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Разом із командою ми бігаємо уже майже два роки. Перші спільні забіги відбулися у 2020 році під час локдауну: деякі співробітники уже тоді брали участь в онлайн-забігах SPORTBANK DREAM RUNNING SERIES. Ми ділились результатами в нашому внутрішньому телеграм-каналі та підтримували один одного віддалено. І дуже раділи, що цього року мали змогу бігати вже пліч-о-пліч на офлайн подіях від Run Ukraine та “Дика гонка”. Спочатку наша бігова команда налічувала лише кілька учасників, однак на останні заходи від sportbank було зареєстровано вже більше 35 осіб (на дві дистанції 4.2 км та 10 км).

 

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

Спільні заняття спортом це гарне хобі, яке об’єднує людей навколо схожих цінностей та заради певної мети. Підготовка до бігових заходів дозволила знайти час, щоб разом тренуватися та спілкуватися не тільки на робочі теми. Це точно позитивно впливає на емоційні стосунки в колективі.

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: Чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка є цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться

Наша велика мета змотивувати і залучити якомога більше людей проводити час активно. А що саме це буде біг чи фрізбі, сайклінг чи тренування в залі не має значення. Ми хочемо, щоб у кожного була можливість обрати той вид спорту, який драйвить та надихає. І робимо для цього все, що залежить від нас, як від бізнесу та роботодавця: надаємо знижки на купівлю спортивної форми й товарів, робимо колаборації зі спортивними партнерами, розігруємо спортивні гаджети і аксесуари, роздаємо безкоштовні абонементи у Sport Life тощо. Також ми прагнемо збільшити нашу бігову команду. Зокрема, у наступному році хочемо помножити кількість учасників на два.

Окрім бігу, у нас є інші захоплення: в обідню перерву ми проводимо сквош-тайми, відвідуємо тренажерний зал, періодично робимо спортивні челенджі. Навіть зібрали футбольну команду!

 

 

Який найбільш яскравий спогад із забігів? Поділіться, будь ласка

Насправді, кожен забіг по-своєму унікальний і по-своєму надихає. Але яскраві спогади завжди з фінішу. Іноді сили наприкінці дистанції вже майже на нулі, але коллеги тебе підтримують, чекають, щоб разом фінішувати. Це справжня перемога та найтепліші спогади.

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Знайти однодумців у колективі. Бажано активну та драйвову людину, яка вміє всіх зібрати та організувати тренування, корпоративну участь. І коли ви зробите перший крок, далі буде набагато легше.

 

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.

 


 

Довідка:

sportbank — сучасний мобільний додаток для українців, захоплених спортом і активним способом життя, що містить великий вибір банківських послуг.

Спільний проєкт IT-компанії Dyvotech і компанії N1. Засновники — Денис Саприкін і Никита Ізмайлов.

Sportbank видає картки на базі ліцензії АТ “ТАСкомбанк”. 

У Державному реєстрі банків №45. Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011.

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.

 

Давай #бігтиразом!