До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

12.01.2022

Корпоративні історії: команда компанії RAZOM Group

Продовжуємо нашу рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії RAZOM Group.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Ми беремо участь в забігах вже більше 5 років, а починали всього з дев’яти людей в команді. Весь цей час ми розвивали любов до спорту у колег, навіть запустили на карантині внутрішній проєкт ЗОЖимо_RAZOM, під час якого наша колега проводила онлайн-тренування для всіх бажаючих.

З кожним роком все більше людей долучається до спортивних активностей і зараз на постійній основі в нас бігає 30 колег.

 

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

В першу чергу, спільні заняття спортом допомагають згуртувати колектив, а під час карантину, можливо, навіть познайомити когось. Участь у забігах — це також стабільні тренування, тому що просто взяти і пробігти півмарафон, звісно, неможливо. Таким чином у наших колег з’явилося спільне хобі.

Колективне дозвілля згуртовує, заряджає новими емоціями, надихає ставати краще. Ми також помітили вплив бігу на робочі процеси — співробітники стали спокійнішими, рідше хворіти, організованішими, через що і підвищилася продуктивність.

Також через корпоративну організацію участі в забігах можна показати турботу про працівників, через що збільшується лояльність до компанії.

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка є цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться

Ми не ставимо обов’язкові командні цілі, а зазвичай, закликаємо брати участь всіх колег і не боятися пробувати новачкам хоча б найменшу дистанцію. Є колеги, які ставлять свої особисті цілі, наприклад, вибігти з якогось часу.

Цього року багато співробітників поставили мету 21 км і успішно її подолали. Було складно, але впоралися. Наступного року є бажання пробігти командний півмарафон.

У більшості випадків співробітники долають дистанції в індивідуальних забігах, але на старт виходять разом, підтримуючи один одного. У деяких співробітників є особисті цікаві традиції, наприклад завжди бігти разом з клієнтом. Таким чином ми іноді не лише згуртовуємо колектив, але і будуємо тісні зв’язки між клієнтом та агентством.

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Ми вважаємо, що біг має бути тільки по любові, тому головне — отримувати задоволення від спільного забігу. Радимо почати зі спільних зарядок та потрохи йти до великих цілей. Головне показати працівникам, що встати раніше перед роботою і займатися спортом разом з колегами може бути весело, цікаво та корисно.

 

Як ви зараз спілкуєтесь між собою у компанії в реаліях карантину та взагалі: чати — Zoom, Skype, Viber, Telegram. Чи можливо карантин ніяк не вплинув на комунікації в компанії і всі працюють в офісі чи можливо всі збираєтеся раз на тиждень/місяць?

В компанії і до карантину була можливість взяти дистанційний день, а спілкування йшло в основному через пошту та Хенгаутс, тому карантин не сильно вплинув на методи чи якість комунікації. Звісно, до карантину для оперативності ми могли забігти до колеги в кабінет, або під час смолтоку на кухні народжувалися спонтанні ідеї. Зараз цього сильно не вистачає. Ми досі працюємо дистанційно з можливістю виходу в офіс для вакцинованих співробітників, тому для нас важливо підтримувати неробочі стосунки. Кожен відділ час від часу збирається на віртуальні кава-брейки.

 

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.

 


 

Довідка:

RAZOM Group — україно-британська комунікаційна група компаній, що складається з трьох медійних агентств: Initiative, Havas Media Ukraine та UM Ukraine.

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.

Давай #бігтиразом!