До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

03.11.2021

Корпоративні історії: команда компанії Newxel

Продовжуємо нашу рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії Newxel.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Перший командний забіг Newxel — 12th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021 .

Наразі ми оновлюємо культуру компанії, тому лише у цьому році започаткували спортивний напрямок. Вважаємо, що біг — це не тільки приклад сміливого виклику самому собі, але й можливості колаборації всередині команди. Спільна мета об’єднує та надихає на досягнення поставленої мети!

Цього разу ми стартували невеличкою командою, але під час марафону відчули неймовірну концентрацію енергії та завзяття, тож наступного разу плануємо залучити ще більше шанувальників бігу.

 

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

Колаборування між проектами є однією із цінностей у родині Newxel. Ми побачили, що біг може об’єднати людей за межами офісу.

У Newxel ми також віримо у безмежні здібності кожного. Біговий тімбілдинг чи не найкращий каталізатор для прояву відчуттів впевненості, витримки, наполегливості та мотивації.

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка є цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться

Із здорових звичок у Newxel — гра у футбол. Навесні плануємо провести футбольні змагання з іншими українськими IT-компаніями. Також будемо готуватись до наступного марафону.

 

Який найбільш яскравий спогад з забігів? Поділіться, будь ласка

Коли ми бігли дистанцію, найбільше запам’яталося відчуття кайфу від того, що ти біжиш у великому потоці людей, які так само люблять біг, як і ти. Це одночасно і відчуття причетності до великого бігового ком’юніті, і гордість за те, що впорався, і не здався.

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Біг — можливість приділити час живому спілкуванню, командній роботі та взаємодії у нестандартних умовах. Біг — це про спільну мету. Такі активності принесуть величезні дивіденди в довгостроковій перспективі.

Не менш актуальне питання у часи дистанційного управління комадами — фізичне та ментальне здоров’я співробітників. Як кажуть, “у здоровому тілі — здоровий дух”, тому радимо спробувати!

 

 

Як ви зараз спілкуєтеся між собою у компанії в реаліях карантину та взагалі: чати — Zoom, Skype, Viber, Telegram. Чи, можливо, карантин ніяк не вплинув на комунікації в компанії і всі працюють в офісі, чи, можливо, всі збираєтеся раз на тиждень/місяць?

Ми маємо гнучкий режим роботи та можливість працювати віддалено. Наразі у Newxel більше 30 проектів, які об’єднують команди від 2 до 30 осіб. Тому кожна команда самостійно вирішує, як краще працювати для розвитку проекту та підтримки позитивного настрою у колективі. Керуюча команда використовує різні застосунки та канали для спілкування, але переважно працюємо в офісі. Запрошуємо у гості — у нас завжди дуже активно, затишно та позитивно!

 

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.

 


 

Довідка:

Newxel — IT компанія.

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.

 

Давай #бігтиразом!