До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

13.10.2021

Корпоративні історії: команда компанії IPnet

Продовжуємо нашу рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдінгу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії IPnet.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

 

Наша історія почалася нещодавно. Перший наш забіг відбувся 26 травня 2019 року, це був благодійний 27-й “Пробіг під каштанами”, в якому взяли участь більше 10 000 чоловік. На той момент наша команда складалася з 10 учасників.

Відверто кажучи, в нашій компанії немає професійних спортсменів, але є колеги, які активно беруть участь в таких заходах.

 

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі?

 

Спорт та здоровий спосіб життя є популярним у сучасному світі, тому ми завжди намагаємося бути в тренді. Крім масових заходів, в компанії є різноманітні внутрішні веселі спортивні флешмоби, в яких приймають участь як діти, так і домашні улюбленці співробітників.

 

У наших колег є гарна традиція: щоденно тренуватися на свіжому повітрі.

Більше того, ми створили свою футбольну команду Ipnet, де хлопці посідають перші місця на футбольних сезонних турнірах.

 

Найцінніше — отримання позитивних емоцій, а також незабутніх вражень, адже спорт вчить багато чому: дисципліні, працьовитості та впевненості у своїх силах.

 

 

Командні змагання є відмінним тімбілдінгом, який допомагає налагоджувати стосунки в колективі та поєднувати департаменти.

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

 

Ми не маємо права давати поради, так як в кожній компанії є своя корпоративна культура, але на власному прикладі ми переконалися в тому, що впровадження корпоративного спорту в нашу компанію допомогло підвищити працездатність і ефективність співробітників.

 

Як ви зараз спілкуєтеся між собою у компанії в реаліях карантину та взагалі: чати — Zoom, Skype, Viber, Telegram. Чи можливо карантин ніяк не вплинув на комунікації в компанії і всі працюють в офісі, чи можливо, всі збираютеся раз на тиждень/місяць?

 

Наша компанія мобільна. Ми користуємося всіма сучасними засобами комунікації.

 

Безумовно, карантин відкоригував наше життя, але в той же час, завдяки методам автоматизації управління проектами та командою, якість роботи не постраждала. Це дозволило нам без перешкод реалізовувати задумані ідеї і, водночас, дало нам змогу протестувати новий формат роботи та відстежити показники продуктивності кожного спеціаліста.

 

Ми плануємо і надалі брати участь в різних спортивних заходах, а також надихати людей вести активний спосіб життя. 

 

 

 

Довідка:

IPnet — найбільший оператор і технологічний лідер на ринку телекомунікацій Києва.

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.

 
Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.


 

Давай #бігтиразом!