До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

08.12.2021

Корпоративні історії: команда компанії Фортекс

Продовжуємо нашу рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії Фортекс.

 

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Наша історія розпочалась 2016 року, а перший командний забіг відбувся у 2018 році в межах ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКОГО ПІВМАРАФОНУ, у якому взяли участь брало 6 наших співробітників. З осені 2018 року ми стали більше займатися спортом: граємо у футбол, катаємося на каяках. До речі, 1 листопада цього року наша футбольна команда стала переможцем з футболу, отримавши золото.

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

Наш колектив став більш згуртованим. Ми почали після роботи приділяти час не тільки ідеям, а й їх втіленням, особливо це яскраво виражено після тімбілдінгів. Завжди шукаємо шлях, який допомагає нашій компанії долати труднощі. Кожен розуміє, що у команді відповідає не лише за себе, а й за всю компанію вцілому.

 

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: Чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка є цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться

Командна робота завжди вдається тим, хто думає в одному напрямку. Ми не є винятком. Наша компанія взяла серйозний орієнтир на спорт: ми регулярно виїжджаємо на велопрогулянки, долаючи понад 10 км по місту, кожного тижня ділимось новинами зі спорту та бізнесу. 

 

 

Який найбільш яскравий спогад із забігів? Поділіться, будь ласка

Цьогоріч під час “пандемії” ми бігали зовсім по-іншому: дуже дивно та цікаво, ми відчували себе зовсім інакше. Коли ставиш собі ціль, а з тобою лише трекер, ти маєш не зволікати і долати свою дистанцію якомога швидше.

Ми дуже сподіваємось зустрітись у наступному році з іншими командами компаній та спробувати себе в інших змаганнях.

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Ваш старт розпочинається сьогодні. Будьте завжди з думкою, що у вас є підтримка, ваш сталевий прорив.

 

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і звяжеться з вами найближчим часом.

 


 

 

Довідка:

Фортекс — ексклюзивний дистриб’ютор брендів UTAX, ASTA и ROWE в Україні.

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.

 

Давай #бігтиразом!