До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

02.12.2021

Корпоративні історії: команда компанії ​​EVA

Продовжуємо нашу рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії EVA.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Нашій команді EvaRunClub вже більше чотирьох років. Тут бігають майже всі: від працівників магазину та бухгалтерів, до керівників відділів та директорів департаментів. Загальна кількість учасників за всі чотири роки — близько 200 чоловік. Серед нас є новачки, які лише починають бігати, та ультрамарафонці, які пробігли 50 км.

У нас в команді є #EVAдрайвер, який надихає усіх своїм прикладом — ультрамарафонець та відомий бігун в нашій компанії. Він допомагає організовувати тренування та забіги. 

Компанія не тільки допомагає нашим бігунам брати участь у забігах, а й організовує для них тренування. Завдяки цьому біг тепер — наша любов!

 

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

Наша команда — не лише група колег-бігунів, це справжня бігова родина. Спільні тренування допомагають ближче дізнатися колег, а всі робочі питання вирішуються набагато швидше. 

Завдяки роботі з тренером ми ставимо собі цілі на біговий сезон: пробігти певну дистанцію на витривалість, або з крутим темпом. А наприкінці сезону ми бачимо результат: кожен досягає поставлених цілей.

 

 

 

Який найбільш яскравий спогад з забігів? Поділіться, будь ласка

Із останніх яскравих спогадів — забіг у Києві. Ми пробігли разом всю дистанцію та просто кайфували від забігу та міста. Було дуже душевно та по-сімейному.

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.


 

Довідка:

EVA — одна з найбільших торгових мереж, що займається офлайн та онлайн-торгівлею товарами краси та здоров’я, заснована у 2002 році в Дніпрі. 

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.

 

Давай #бігтиразом!