До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

17.11.2021

Корпоративні історії: команда компанії Energy 365

Продовжуємо нашу рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії Energy 365.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Першим корпоративним забігом в житті нашої компанії став 12-й WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021.

Energy 365 є постачальником енергоресурсів для непобутових споживачів, а отже, ми працюємо у сфері B2B. Існує думка, що компанії даної сфери ніколи не беруть участі у подібних заходах, їх діяльність є досить скритою від загалу і такі події для них зовсім не цікаві. Energy 365 хоче зруйнувати ці стереотипи і бути відкритими до нових проєктів, подій та знайомств! 

Велика частина нашої команди обожнює спорт і дійсно хотіла приєднатися до забігу. Натомість вагому роль зіграв час проведення марафону — більшість змушена була відмовитися через погодні умови. Але не дивлячись на це, 13 бігунів все ж хотіли подолати дистанцію і найголовніше — зробити це разом. Таким чином, ми обрали відстань у 4,2 км, аби кожному з нас було комфортно. Задля підготовки члени нашої команди тренувались індивідуально, у деяких виходило робити це разом. 

Ми зрозуміли для себе, що це надзвичайно крутий формат, в якому неодмінно ще неодноразово братимемо участь.

 

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

Ми знали, що цей забіг дозволить нашому колективу стати ще більш згуртованим та дружнім. Так і сталося. При чому, кожен член команди розкривався індивідуально і показував свої нові сторони, які було важко помітити під час роботи в офісі. 

Найголовніше, ми відчули цей самий командний дух в незвичній для себе атмосфері. Спортсмени під час робочих перерв обговорювали деталі забігу, ділилися своїми відчуттями та хвилюваннями. В той час, як група підтримки втілювала ідеї щодо підтримки учасників на дистанції: вигадували гасла, малювали плакати та робили сюрпризи.

Тому кожен, хто долав цю дистанцію, відчував підтримку “своїх”. Ми чули скандування “Energy 365, вперед”, і це додавало сил бігти ще швидше! 

Ми отримали незабутні емоції, ми стартували разом і фінішували також разом, тримаючись за руки. Кожен в цей момент розумів, що ми справжня команда. Ми – Energy 365. Тому ми також додали нашої енергії в цей марафон.

 

Який найбільш яскравий спогад з забігів? Поділіться, будь ласка

Напевно, у кожного учасника залишилась купа яскравих та неповторних спогадів. Але все ж, для кожного стало надзвичайно пам’ятним те, як ми вболівали один за одного. Як лунала підтримка від нашої групи підтримки та як ми, тримаючись за руки, бігли до  фінішу. Такі моменти неможливо забути. 

Хочемо й надалі командою брати участь у цікавих подіях та відкриватися для суспільства як компанія, яка прагне вдосконалювати не лише ринок енергоресурсів, а і усвідомлено розвиватися в інших напрямках.

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

По-перше, обрати правильний колектив. Люди, в яких є цілі, однаковий світогляд та бажання перемагати завжди зможуть підкорити найбільші вершини. Головне — робити це разом. Пам’ятайте, що сила в єдності. А якщо ваша команда стане одним цілим, всі перешкоди на вашому шляху просто зникнуть. 

Ну, і не забувайте тренуватися, у спорті без цього неможливо.

 

 

Як ви зараз спілкуєтеся між собою у компанії в реаліях карантину та взагалі: чати — Zoom, Skype, Viber, Telegram. Чи, можливо, карантин ніяк не вплинув на комунікації в компанії і всі працюють в офісі, чи, можливо, всі збираєтеся раз на тиждень/місяць?

Карантин показав кожному, що вміння переналаштовуватися та швидко змінювати формат взаємодії — чи не одна з найголовніших цінностей для бізнесу. Наша команда дійсно дуже згуртована, і за потреби ми використовуємо всі канали комунікації. Загалом, робота в офісі не припиняється — так ми можемо робити наш продукт ще крутішим. Натомість, у кожного трапляються події, коли не обійтися без віддаленого режиму. Вже тоді на допомогу приходять месенджери, Google Meet та телефонні дзвінки. 

Незмінною традицією залишаються наші щомісячні корпоративи, які кожному допомагають відволіктись від робочих задач та провести час разом за іграми, розмовами та жартами.

 

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і звяжеться з вами найближчим часом.

 


 

Довідка:

Energy 365 — постачальник енергоресурсів з повним спектром послуг для непобутових споживачів. Компанія надає гнучкі умови співпраці та проводить персональний розрахунок тарифів на основі індивідуальних домовленостей з клієнтом. Діяльність Energy 365 базується на європейських цінностях, відкритості та експертності, а цінності та дії компанії підтверджуються реальними фактами. Наразі понад 300 компаній у всіх регіонах України довіряють їм свій бізнес, а вони стають надійним партнером для них і роблять складні речі простими. 

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.

 

Давай #бігтиразом!