До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

29.12.2021

Корпоративні історії: команда компанії ​​Електротехнічна інноваційна група

Продовжуємо нашу рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії Електротехнічна інноваційна група.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Наша бігова історія дуже коротка, поки ми брали участь лише в одному біговому старті — 6-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021, який в останню мить перевели в онлайн-формат, але це нам не завадило повноцінно відчути командний дух. Наша спортивна частина колективу поки складає всього 4 людини, але ми дружні та веселі.

 

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

Участь у забігу згуртувала нас навколо спільної теми, що додала додатковий привід для обговорення та жартів, а стосунки в колективі, безумовно, стали більш дружніми.

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі?

На 6-му ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКОМУ ПІВМАРАФОНІ 2021 ми бігли дистанцію 4.2 км.

Далі ставимо ціль все ж таки пробігти разом у повноцінному форматі, і можливо, вже більшу дистанцію. 

 

Який найбільш яскравий спогад з забігів? Поділіться, будь ласка

Ми бігли кожен у свій зручний час, на вихідних, а потім надсилали скріни у робочий чат. А вже в понеділок отримали стартові пакети, медалі, зробили спільне фото. Це було трохи схоже на подарунки під ялинку, як у дитинстві.

 

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Тут потрібне вольове рішення. Директор надихнув та змотивував нас брати участь. Не всі були морально готові спочатку, а тепер знають, що можуть і продовжують бігати на вихідних вже у добровільному форматі.

 

Як ви зараз спілкуєтеся між собою у компанії в реаліях карантину та взагалі: чати Zoom, Skype, Viber, Telegram. Чи можливо карантин ніяк не вплинув на комунікації в компанії?

Карантин не вплинув на нашу комунікацію, зараз весь колектив бачиться в офісі щодня.

 

 

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.

 


 

Довідка:

ТОВ «Електротехнічна інноваційна група» — постачальник кабельно-провідникової продукції з багаторічним досвідом роботи.

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.

 

Давай #бігтиразом!