До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

11.08.2021

Корпоративні історії: команда Фонду державного майна України

Продовжуємо нашу регулярну рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдінгу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії Фонду державного майна України.

 

Поділіться своєю біговою історією: як давно ви усією командою берете участь у забігах?

 

У Фонду є історичний досвід участі в спортивних змаганнях, організацією яких завжди займались колеги із профспілки, і за багато років було здобуто чимало нагород.

Новий менеджмент Фонду державного майна України прийшов восени 2019 року і вже навесні 2020 року ми ініціювали організацію бігової спільноти, до якої долучилися понад 30 учасників. Планували пробігти перший командний забіг в рамках Work.ua Kyiv Half Maraton 2020, але пандемія внесла свої корективи.

Але ми швидко переформатувались — команда стартувала з онлайн-марафонів, першим з яких для нас став New York Half marathon. Незважаючи на те, що всі мали різні рівні підготовки та обирали різні дистанції, стартували разом, і фінішували також майже одночасно! 

 

 

Як участь у забігах вплинула на робочі процеси: ефективність, продуктивність, організованість? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

 

Враховуючи те, що нова бігова спільнота була організована всього через декілька місяців після приходу нової команди у Фонд держмайна, ми з багатьма були ще не знайомі. І перш за все, після рішення організувати бігову спільноту, відразу дали інформацію у внутрішніх чатах та соцмережах із запрошенням всіх бажаючих долучитися до спільноти однодумців. У нас з’явився свій канал для спілкування, де ми обговорювали спільні тренування, ділилися власними відчуттями та скрінами треків після ранішніх пробіжок, а також домовлятися про спільні пробіжки, тим самим з’явилася можливість познайомитися з новими колегами, та протягом тренувань обговорити неформально робочі питання. На нашу думку, багатьох це зблизило і було “стерто” застарілу бюрократичну межу ієрархії — ми зрозуміли, що питання можна обговорювати не лише через службові записки, але й “брейнштормити”, просто бігаючи разом, знаходити оптимальні рішення тих чи інших питань. 

 

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу? Чи маєте спортивні традиції в колективі?

 

Згодом, коли ми більше разом тренувалися, ми зрозуміли, хто в якому темпі біжить та на які дистанції — частина наших бігунів мали досвід і брали участь в багатьох онлайн-забігах. Коли біжиш командою, відчуваєш підтримку та відповідальність, адже коли ти домовився вийти на пробіжку з командою, то тут вже не працює “не можу”, “не хочу” і “не буду”. А якщо при цьому відчуваєш, що біжиш пліч-о-пліч з колегами, ти розумієш, що жодна причина не варта того, щоб відмовити собі в задоволенні провести разом хоча б один день на тиждень. 

Також маємо традицію: де б ми не були, разом, чи у відрядженні, маємо пробігти в новому місті у наших фірмових футболках, і обов’язково зробити селфі.

 

Поділіться найяскравішими спогадами із забігів

 

Кожен спільний забіг — це вже яскраві спогади та незабутні емоції. Але, певно, найкращі спогади залишилися, коли ми разом обирали дизайн нашої командної форми, коли думка кожного об’єдналась в класний креативний вигляд футболок. І коли ми бігли, зі спини всі бачили: “Біжу на прозорий аукціон privatizaton.gov.ua”. Також приємні спогади були, коли ми бігли командою від готелю “Дніпро”, а на фініші ми всіх учасників тепло та голосно вітали із завершенням дистанції. 

 

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

 

Перш за все — виходити на старт! І не має значення, чи то особистий, чи командний старт. Адже, як показав наш досвід, багато хто вперше одягнув кросівки, але вже потім не знімав їх. Іноді потрібно, щоб настав той самий “понеділок”, і можливо, саме з новим колективом його варто розпочати. Спільні пробіжки — це чудовий спосіб для об’єднання однодумців. 
 
Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.