До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

27.10.2021

Корпоративні історії: команда благодійного фонду “Новий Світ Одеса” 

Продовжуємо нашу рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда благодійного фонду “Новий Світ Одеса”, який допомагає збирати кошти для дітей з вродженими патологіями. 

 

Поділіться біговою історією вашої команди

Кожен з нас бігав сам за себе різні дистанції, в будь-який час дня та будь-яку пору року, не підозрюючи, що настане момент, коли ми станемо однією командою. І ось Run Ukraine та Dobro.ua зробили експірієнс: з’єднали спорт і соціальну складову. Наш фонд відразу вирішив приміряти на себе цю ідею. Ми зайнялися пошуком спортсменів, любителів, громадян з активною позицією, які не стоять осторонь чужих проблем, а готові про них говорити. Говорити голосно і навіть бігти, залучаючи свою аудиторію в підтримку тим, кому потрібна допомога.

“Спорт заради дитячих життів” — звучить гордо і достойно, і саме ці слова згуртували командний дух нашої команди. Це наш перший досвід як команди в подібних заходах.

 

 

 

Як давно ви командою берете участь у забігах? З чого все почалося?

Відправною точкою збору колективу на перший забіг стала бігунка Марина Бережна. Саме вона стала першою, хто зголосився бігти за фонд минулого року в індивідуальному забігу на 500 км (“Біжу на зустріч тобі”). Приклад Марини надихнув її колег, друзів та інших бігунів приєднатися до благодійного фонду, і бігти на підтримку маленьких одеситів.

Зараз в нашій команді 11 чоловік і кожен з них зі своєю історією: хтось особисто пройшов шлях від дитини з вродженими патологіями до здорового чоловіка, хтось поєднав своє хобі з доброю справою, хтось завжди готовий допомогти і підставити міцне плече тим, хто потребує допомоги. Люди різних професій, поглядів і звичок об’єдналися і присвячують свій біг хворим дітям, чиє життя часом висить на волосині, але наша віра і завзятість допомагають лікарям перемогти дитячі недуги.

Юристи, менеджери, фахівці ІТ, творчі особистості — створили палітру команди під девізом “Спорт заради дитячих життів”. 

 

 

 

 

Поділіться найяскравішими спогадами із забігів

Впевнені, що даний проект стане міцним фундаментом, де поєднані спортивна та соціальна складова. Ми прагнемо його зміцнювати і впроваджувати разом з організаторами в маси. 

Оскільки наша команда досить молода, поки особливих спогадів немає, але є емоції, якими діляться учасники, команда фонду, лікарі, батьки дітей, заради яких ми біжимо і просто люди, яким близька наша ідея. Ми відчуваємо шалену мотивацію, заряд енергії та велику відповідальність. Бути добру — це вибір кожного учасника нашої команди, і ми б хотіли, щоб до нас долучалися всі небайдужі.

 

 

 

Як ви зараз спілкуєтеся між собою у компанії в реаліях карантину та взагалі?

У нас є спільний чат, де ми спілкуємося і обговорюємо наші досягнення, де кожен підтримує і вболіває за тебе, за команду — це круто!

Тренуємося кому як зручно, іноді разом, але бажання досягти спільної мети єдине для всіх — придбати життєво необхідні матеріали для проведення операцій на відкритому маленькому серці.

 

 

 

 

 

 

Довідка:

Благодійний фонд “Новий Світ Одеса” допомагає маленьким одеситам долати проблеми зі здоров’ям. Підопічними фонду є діти від 0 до 18 років. 

Фонд почав свою діяльність у 2016 році. За час роботи організації постійними партнерами фонду стали: Посольство Японії в Україні, Одеський міський центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Департамент освіти та науки Одеси тощо.

Проекти фонду можна підтримати на соціальній платформі Dobro.ua.

facebook

instagram

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.

 

 

Давай #бігтиразом!

 
Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.