• Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Генеральний спортивний партнер

Новини

08.10.2021

Key visual 12-й WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021

23-24 жовтня у Києві відбудеться 12-й WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021.

 

12-й WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021 — це головний марафон країни. Це — ти. Ти та твоя ціль. Це спортивні досягнення, це особисті перемоги кожного учасника та допомога тим, хто не може бігти. 

 

Тому, цьогоріч обличчями 12-й WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021 стануть три різні герої, але їх об’єднує одне — біг. Це Євгенія Прокоф’єва, Костянтин Кошеленко та Марина Саєнко.

 

Євгенія Прокоф’єва — учасниця Олімпійських ігор-2020, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів України, рекордсменка України з півмарафону, учасниця Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, переможниця Work.ua Київського півмарафону. 

 

Костянтин Кошеленко — заступник голови Фонду державного майна України, який вже багато років поспіль бігає марафони та долучає до бігу всю родину.

 

Марина Саєнко — засновниця бігового клубу для дітей з інвалідністю “Рука об руку”, яка дає можливість цим дітям брати участь у бігових заходах, дарує їм мотивацію та радість від нових досягнень.

 

Три особистості з трьома зовсім різними історіями, яких об’єднує спільна любов до бігу. У кожного з них цілі різні, але маршрут один. І це 12-й WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021.

 

Нагадаємо, цього року на медалі фінішера усіх дистанцій на 12-й WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021 — від 4.2 км до 42 км — буде зображено історичний символ Києва — Золоті Ворота.

 

Головна брама стародавнього Києва завжди мала особливе значення для міста та кожного киянина: тут проводжали князівські дружини, а після завершення походів з почестями зустрічали переможців, тут вшановували іменитих гостей та іноземних послів. 

 

Саме через Золоті Ворота до міста приносили добрі новини та гарні звістки. А звістка, яку мріє отримати кожен бігун — ти фінішер! 

 

Саме це у вигляді чарівної медалі чекатиме на кожного учасника 12-й WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021.

 

Реєстрація триває на сайті: kyivmarathon.org