До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

01.08.2023

Інтергал-Буд – партнер дистанції 21 км Київського марафону Незламності 2023

Run Ukraine та компанія “Інтергал-Буд”, лідер будівельної галузі України, підписали угоду про партнерство.

Так, цього року “Інтергал-Буд” стане партнером дистанції 21 км Київського марафону Незламності 2023, який відбудеться 30 вересня – 1 жовтня у Києві.

 

“Компанія “Інтергал-Буд” не просто будує будинки. Ми формуємо середовище, де комфортно, затишно та безпечно. І це середовище виходить за межі житлових комплексів, які ми зводимо. Київський марафон незламності – перший марафон у столиці після початку повномасштабної війни. Це чудова можливість для українців поринути бодай на короткий час у довоєнне життя. А ще – благодійна ініціатива. Постійні збори коштів на допомогу військовим, волонтерам та оборонним підприємцям України від організаторів марафону. Участь компанії “Інтергал-Буд” у марафоні є способом висловити підтримку українцям та закликом до єднання у спорті”, – коментує партнерство Тетяна Донкоглова, директорка з маркетингу Інтергал-Буд.

 

“Для Run Ukraine партнерство з “Інтергал-Буд” дуже важливе: за підтримки таких партнерів ми можемо організовувати та проводити наші заходи під час війни. Незважаючи на складні часи, бізнеси, які ніколи раніше не підтримували спорт, бачать в цьому нові можливості та доєднуються, адже ми маємо спільні пріоритети – підтримувати та заохочувати людей, захоплених бігом, разом допомагати ЗСУ та наближати нашу перемогу”, – коментує співпрацю директорка з маркетингу та комунікацій Run Ukraine Вікторія Веремієнко.

 

Київський марафон Незламності 2023 буде благодійним: 50% від прибутку з реєстрацій на офлайн-дистанції у Києві, 50% від суми стартових внесків реєстрацій на онлайн-дистанції з залізною медаллю, а також 100% від суми внесків реєстрацій на онлайн-дистанції з електронною медаллю буде передано на закупівлю військової техніки для ЗСУ через UNITED24, державну фандрейзингову платформу, започатковану Президентом України Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, Київський марафон Незламності 2023 проходитиме у двох форматах – офлайн та онлайн. Офлайн-забіг відбудеться 30 вересня – 1 жовтня у Києві на території Труханового острова у Києві. Долучитись до забігу в онлайн форматі можна у будь-якому місті України чи світу.

Учасники Київського марафону Незламності зможуть взяти участь у головному старті заходу – 42 км, або обрати менші дистанції: 21 км, 10 км та 5 км.

Давай #бігтиразом цей #київськиймарафоннезламності! 

Довідка:

 

Інтергал-Буд – приватний забудовник №1 та лідер будівельної галузі України. У 2023 році компанія святкує 20 років успішної роботи. За цей час вона сформувала значний портфель з житлових та комерційних проєктів по всій країні та здобула репутацію одного з найнадійніших девелоперів.

Серед здобутків компанії: 170 зведених житлових будинків, 4,6 млн м2 реалізованих проєктів, 25 000 щасливих власників помешкань.

 

Run Ukraine – організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine – організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом.