• Титульний спонсор
  • Партнери
  • Офіційний водний партнер
  • Партнери дистанцій
  • Партнери дистанцій

Новини

23.10.2020

Гравіювання медалей у стартовій фан-зоні на Трухановому острові під час 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINE

 

Друзі, як ви вже знаєте, у дні проведення одинадцятого Київського марафону у форматі онлайн на Трухановому острові в Києві працюватиме стартова фан-зона. Там ви зможете знайти роздягальні та залишити свої речі у камері схову, знайти пункт гідратації та фотобанер, зробити світлини та стартувати від арки разом з пейсмейкерами, а також зробити гравіювання на здобутій медалі.

 

Саме так, у стартовій фан-зоні 31 жовтня та 1 листопада працюватиме точка з професійним гравіювальником, тож ви зможете скористатися його послугами та назавжди затаврувати своє ім’я на медалі. Аби скористатися послугою, потрібно придбати сертифікат на гравіювання у магазині Run Ukraine.

 

 

 

РОЗКЛАД РОБОТИ ТОЧКИ З ГРАВІЮВАЛЬНИКОМ:

 

📍 Локація: початок Труханова острова зі сторони пішохідного моста (біля стартово-фінішної арки)

Час роботи: 31 жовтня з 08:00 до 15:00, 1 листопада з 08:00 до 13:00

💰 Вартість: гравіювання сплачується додатково (250 грн). Для цього потрібно придбати сертифікат на гравіювання у нашому магазині

 

Якщо ви придбали сертифікат на гравіювання раніше, до переходу наших бігових заходів у онлайн-формат, ви також матимете можливість скористатися послугою. Раніше ми перерахували вартість придбаного сертифіката на ваш особистий кешбек-рахунок Run Ukraine.

Тож якщо ви бажаєте скористатися послугою у 2020 році, приходьте на Труханів 31 жовтня — 1 листопада, шукайте палатку з гравіювальником у стартовій фан-зоні, називайте йому своє ім’я та стартовий номер, зачекайте декілька хвилин і забирайте свою персональну медальку! Після того, як ви скористаєтеся послугою, ми спишемо вартість гравіювання, тобто 250 грн, з вашого кешбек-рахунку.

 

Приходьте на Труханів, біжіть та здобувайте персональну медаль на згадку про ваше спортивне досягнення!