До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

04.10.2017

Герої «Фандрайзинг марафону». Частина #3

 

Зробити добру справу можна вже сьогодні. Компанія Run Ukraine, організатор Wizz Air Kyiv City Marathon 2017, та Українська біржа благодійності пропонують вам долучитися до ініціативи – осіннього «Фандрайзинг марафону». Його учасники-фандрайзери будуть збирати кошти на підтримку 12 проектів від різних благодійних фондів та організацій, а 8 жовтня – пробіжуть заради доброї мети. Зараз вони готуються до забігу та за допомогою спорту звертають увагу на соціальні проблеми.  

Володимир Мисак біжить від БО «Навчально-реабілітаційний центр «Джерело». Місія організації – покращувати умови навчання для дітей з затримкою фізичного та інтелектуального розвитку; здійснювати просвітницьку роботу в суспільстві та батьківському середовищі і сприяти підготовці персоналу, здатного виконати цю роботу на високому професійному рівні.

Володимир веде активний спосіб життя, займається бігом, регулярно тренується, брав участь в багатьох марафонах, а цього року здобув звання Ironman. Під час осіннього «Фандрайзинг марафону», що проходить в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2017, Володимир збирає кошти для проведення інклюзивних канікул. Саме так діти з особливостями розвитку отримають веселі розваги з друзями, яскраве дитинство та незабутні враження.

 

Володимир: Ми підтримуємо сім’ї та спонукаємо суспільство ставати більш відкритим і доступним для людей з особливими потребами. Я вірю, що для дитячої дружби не існує бар’єрів, вони щирі і не потребують масок. Позитивні приклади дружби і прийняття спонукають все більше шкіл відкривати свої двері для дітей, можливо, зовні відмінних, а насправді, таких самих щирих, справжніх і талановитих, як і решта.

Допоможіть Володимиру зібрати необхідну суму за посиланням.

Володимир Голіяд – батько п’ятирічного Дмитра з синдромом Дауна.

Він біжить від всеукраїнської благодійної організації «Даун синдром» для допомоги особливим дітям із синдромом Дауна. Цієї осені фонд хоче зібрати кошти на роботу Центра раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна. Щоб повноцінно працювати, Центру необхідно придбати матеріали для занять з розвитку дрібної моторики та навичок самообслуговування.

Володимир: Рівень розвитку суспільства визначається його ставленням до людей похилого віку, тварин і людей з особливими потребами. Насправді, ці потреби не такі вже й особливі. Насамперед, це увага, турбота і підтримка. Я закликаю дати можливість людям із синдромом Дауна стати частиною нашого суспільства.

 

Поки вчені в усьому світі шукають дієві ліки, єдиним надійним способом розвитку цих дітей залишається спеціальне навчання, зокрема, групові заняття.

Щоб дошкільнята отримали таку можливість, Володимир з командою буде бігти півмарафон. Зараз кожна гривня дає шанс на краще майбутнє для людей з синдромом Дауна і наближає їх до перемоги. Перейдіть за посиланням та перекажіть будь-яку комфортну для вас суму.